Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

iş bulmuş olma ihtimali mide spazmı ve bir hoca

MrLevie

Öne çıkan mesajlar

lan isin boku cikti:S

bir erp sirketiiyle gorusuyordum ve bu hoca da referans olacakti bu erp sirketine.

hocayla konustum, bu erp yazilimini uygulayacak bir fabrikaya hoca beni onermis ve muhtemelen direkman alacaklar.

kafam allak bullak oldu, fabrika izmirin diger ucunda, aile sirketi, patron olarak hatun var.

isler duzelcek derken iyice karisti.

edit: istediginiz bira olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

Holy said:

yani adamlar referansını bile aramamış aslında?

hah benim de aklıma ilk olarak bu geldi.

ama internetteki ilan hala açık görünüyor. değerlendirme sürecine geçtiler mi onu bile bilmiyorum. iş şartları çok uygun aynı zamanda. o firmada ısrarım bu yüzden zaten.

diğer tarafa gelelim, fabrika aile şirketi, bilgi işlem departmanının başına geçirecekler yeni kurulan, bu erpnin uygulanmasına bakacağım muhtemelen.

aile şirketlerinden korkuyorum ya.
Sosyal ağlarda paylaş

MrLevie said:

lan isin boku cikti:S

bir erp sirketiiyle gorusuyordum ve bu hoca da referans olacakti bu erp sirketine.

hocayla konustum, bu erp yazilimini uygulayacak bir fabrikaya hoca beni onermis ve muhtemelen direkman alacaklar.

kafam allak bullak oldu, fabrika izmirin diger ucunda, aile sirketi, patron olarak hatun var.

isler duzelcek derken iyice karisti.

edit: istediginiz bira olsun.

birincisi yeni mezunsun zaten is bulman deneyimli olanlara nazaran cok daha zor. hem kendini gelistirirsin hemde ilerde is degistirirsen cok rahat is bulursun. (erkek oldugunu varsayiyorum) kendi deneyimimden yola cikarak söylüyorum bayan patron her zaman on numaradir eger cirkin bisi degilsen ara sira hafif kur yaparak rahat edebilirsin, ha git ellet demiyorum ama anladin sen onu.
Sosyal ağlarda paylaş

stajlarımdan birini aile şirketinde yapmıştım ama, deri fabrikası olmasından mıdır bilinmez hayatımda çektiğim en acı tecrübelerdendi...

patronla telefonda konuştum genç bişi gibi görünüyor. pardon duyuluyor=) problem çıkmaz sanıyorum. yani umarım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...