Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Crazy, Stupid, Love. (2011)

BaaL

Öne çıkan mesajlar

Red said:

emma çok güzel hatun değil ztn.sevimli kız.yoksa bu filmde o bardaki hatunların hepsi emmayı tokatlar :)

ses tonu falan samimi.böyle sanki lisede sınıf arkadaşımmış gibi izlenim bırakıyor bende sdfs

hatun naughty, kırbaç manyağı yapar demiyosun da "samimi" diyosun hehe :p
Sosyal ağlarda paylaş

Steve Carell executive producer'lığını yapmış. Bence nedeni "komediyi yapıyorum ama dram'da yapabilirim" diyebilmek. Filmin sonunda gayet altından kalkıyor dramanın.

Ben beğendim filmi, eğlencelik, kızla gidilesi. Kızlar Ryan Gossling'e bakıyor biz Emma'ya. Babysitter'da çirkin görünüyor ama yüzü güzel, manken olur zaten kesin.

Ryan Gossling'i de adam bulamadılar diye aldılar heralde, filmin yarısından sonra ki haline oturuyor am başında ki playboy havasını canlandıracak 10 tane adam var ondan önce.
Sosyal ağlarda paylaş

boş vakitte eğlendiren bi film. baya güldürdüğü yerler oldu. ben aslında hakkında hiçbir şey bilmeden indirdim (ryan gosling heyecanıyla) steve carrell çıktı. iyiydi ya ama adam çok kas yapmış ne gerek var ryancığım. biz seni normal boyutlarında sevmiştik.
emma stone baya cicişti. hikaye de güzel ama şu an (izledikten bir hafta sonra) aklımda çok da bişey kalmadı.
marisa tomei hiç sevmiyorum. yine gereksiz buldum olduğu bütün sahneleri.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...