Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ARADA KALMASIN

geezus

Öne çıkan mesajlar

hedehodohop said:

0ne said:

hey klavye deliğikanlısı beee, ulan reelde çıkmıyonuzki karşıma ağzınızla burnunuzun yerini değiştireyim
sende takmıyorum kendi aranızda takılın tarzı kuul davranmaya çalışıyorsun ama hala sinirleniyorsun

ben bunu anlamıyom lan işte. düşünsene şimdi bak bi ortam var, sen bu ortama giriyosun, ortamdakiler seni pek sallamamış, sen de onlara diyosunki "hey dostum hiçbiriniz umrumda değilsiniz HAHAHA hepiniz bi avuç losersınız hahaha" ama sonra o ortamda durmaya devam ediyosun.

ilginç.
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

Bunu koymaktaki amaç nedir onu anlayamadım

eh işte "eski tartışılan şeyleri tekrar yüzeye çıkarıyım ki insanlar beni sevsin" temalı topiclerden biri.

bu tip şeylerle uğraşmak yerine şunu dinleyin:

http://www.youtube.com/watch?v=2HjLN1TA3bc
Sosyal ağlarda paylaş

hedehodohop said:

said:
eğer benden önce başka biri davranıp kabul ettiyse mutluluklar

kısmı dışında komik bir yer yokki . Gayet normal yani birinin birine yazması

fasfasfas
abi olayın tamamı komedi nasıl baska komik yeri yoktu
sen forumda mesajını gordugun kızlara yazıyo musun
hane muhabbetin olsa yazsanb anlıcamda
om atarak yazmak epic
Sosyal ağlarda paylaş

BonePART said:

hedehodohop said:

said:
eğer benden önce başka biri davranıp kabul ettiyse mutluluklar

kısmı dışında komik bir yer yokki . Gayet normal yani birinin birine yazması

fasfasfas
abi olayın tamamı komedi nasıl baska komik yeri yoktu
sen forumda mesajını gordugun kızlara yazıyo musun
hane muhabbetin olsa yazsanb anlıcamda
om atarak yazmak epic

evet yazıyor
unuttum bu birinin yeni hesabı ya kimdi aklıma gelmiyo
Sosyal ağlarda paylaş

Gosser said:

barnacle said:

internetten kız mı tavlanır lan

benim arkadaşım metin2 de tanıştı koda nişanlandı dune 2000 de evlendi 2 tane çocukları var

Formspring'den hatun kaldıran tanıdıklarım var, connected2me ve benzeri saçma sapan yerlerde inanılmaz bi potansiyel var. Bu da ne kadar işsiz bi millet olduğumuzu kanıtlıyor hacıtlar.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Gosser said:

barnacle said:

internetten kız mı tavlanır lan

benim arkadaşım metin2 de tanıştı koda nişanlandı dune 2000 de evlendi 2 tane çocukları var

Formspring'den hatun kaldıran tanıdıklarım var, connected2me ve benzeri saçma sapan yerlerde inanılmaz bi potansiyel var. Bu da ne kadar işsiz bi millet olduğumuzu kanıtlıyor hacıtlar.

Ekşiden 18 yaşında liseli kız kaldıranı da gördüm de önemli olan amaç tabi. Amacın sadece sekse onla uğraşana kadar parası neyse ver yap, internetetn random kız düşürüp yatmanın amacı nedir yani.

Haa ciddi bir ilişki arayan direk dallamanın önde gideni zaten. Denk gelmesi falan ayrı bir şey de doğrudan aramak çok saçma.
Sosyal ağlarda paylaş

int.ten tanışıp, arkadaşlık edip, sonrasında evlenen sürüyle insan var. hatta, insanlar fazla rol kesme gereği duymadıkları için, int. yoluyla kişilerin birbirini daha iyi tanıdığı ve daha sağlıklı ilişkiler kurulabildiği gibi görüşler de var.

insanlar one'ın mesajını eğlence konusu yapmaya çalışarak, büyük olasılıkla sanal alemde kendi reddedilmişliklerinin acısını çıkarma çabasında bile olabilirler. çünkü son derece doğal bir olay artık insanların int. yoluyla tanışması. paticik içi ya da dışı bir çok platformda bunu denemiş bir çok insan olduğuna inanıyorum.

bence one'ın şanssızlığı, mesajı attığı kişi ve erkek arkadaşının kişiliğinden kaynaklanıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Bone said:

eh işte "eski tartışılan şeyleri tekrar yüzeye çıkarıyım ki insanlar beni sevsin" temalı topiclerden biri.

sdfsdf yok ya ben bunu görmemiştim daha önce. geçen albümde gördüm tarihine bile bakmadan aldım buraya, zaten ölümsüzmüş np.

bi de, niye forum beni sevsin istiyim lan, çok saçma. sevdiğim adamlar zaten sever beni.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...