Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uyarıcı

Manwe

Öne çıkan mesajlar

said:
WindShade, 21 May 2003 22:59 tarihinde demiş ki:
nanaimonun nufusu 52bin
35bin insan ot kullaniyodur[hline]Hepsi Gercek...!!!

boyle yerlerdeki durum farkli. peru gibi boyle yerlerde bunlar dini inanislariyla el ele kullaniliyor. kullanimda kesin sinirlar var dinlerine gore. onca yildir koka yapragi kullaniliyor peruda ayinlerinde cesitli uyarici ve uyusturucular var tum kizilderililer bagimli olmamis. ama bunu keyif icin yapmaya baslarsa insanlar o zaman durum degisir iste.[hline]www.mizzah.com
Sosyal ağlarda paylaş

Kım soylemıstı hatırlamıyorum ama Anadoluda bı yerde sanırsam bı asıret varmıs arkadaslar yuksek bı dagın tepesınde bı kalede kalıyorlarımıs lıder kısılık adamlarına ot ıcırıp hem kendıne baglıyor hemde sıze cennetı verıyorum dıyerek daha ıyı ve korkusuz savasmalarını saglıyormus bızımkıler orayı alamamıs hıc bır zaman....orasıda aynı bır efsane .. :)[hline]A little less conversation a little more action please
Sosyal ağlarda paylaş

said:
BabacumMostors, 21 May 2003 23:42 tarihinde demiş ki:
zararını bile bile içenlere zararları müstahaktır...[hline]Isn't it funny? Let's try something else...

nokta...

Ayrıca şunu demek istiyorum ki,konuştuğunuz konu çok saçma!
Zararlı olan bir şeyi;"Ehi bab manyak kafa yapıyor" diye içmek saçmalıktır..Hatta zararlı olan herşeyi bile bile yapmak aptallıktır.Tabii bir kere alışkanlık seviyesine geldiyse bu,artık aptallık olmaz,alışkanlık olur!
Bir kere denemesi de olmaz bunun! Nerden biliyorsun aşık olmayacağını o maddeye??
Bir çekişinde 1000 küsür beyin hücrenin gebermiyeceğini yada felc olmayacağını kim garanti eder?
Eninde sonunda zararlı!Bu maddeleri satan adamlar;Buyur baba al,iç ben senin sağlık sorunlarını tamamen üzerime alıyorum! dermi???

...

*!sinir olur*[hline]Dream as u never die,live as you can die tomorrow
Always remember;death is only a Begining

Only in My Dreams Now...Curse!
Sosyal ağlarda paylaş

"bir kerelik denemeye gelince deneyin, zararlıysa 1 kere olsun sev sevme bil ya, merak edeceğine, ki çoğu kişinin etrafımdaki başlama sebebi MERAK bir kere deneyin ne haltmış, anlayın meredin ne olduğunu sonra bir daha yapmayın ama!"

güzel arkadaşım iyi de bir kere deneyip sonra etkisinden kurtulamayan onca insanlar varken neden böyle birşey önerelim?

merak edilecek de birşey değil ki hani, cehalet demek daha doğru olur. zararlı birşey olduğunun bilincinde olan kişi merak da etmemeli. pencere kenarından bakıp da "aşağıya uçmak nasıl olurdu?" diye düşünüp birkere atlamak mı olayın çözümü?

merak etmiyorum, edene de acıyorum. bazı şeyleri de görmeyeyim eksik kalsın hayatımda. sağlık sorunu yaşamamış insanlar vücudunun hep diri, sorunsuz kalacağını sanıyor. insanoğlu neden kaybetmeden değerini anlayamaz böyle şeylerin anlamam ki..[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.
Sosyal ağlarda paylaş

irade denilen şey metreyle mi ölçülüyor? kim nereden bilecek nasıl bir irade gücü gerektiğini? denemesin kimse olsun bitsin işte, sanki çok önemli birşey kaçırılmış olacak hayatta..[hline]Agent Thompson: You!
Sosyal ağlarda paylaş

ilim, irfan haylice ilerlemiş meğer azizim..

ne var ki kafası o hesabı yapacak kadar çalışan insan uyuşturucuyu merak etmez.. :)[hline]Agent Thompson: You!
Sosyal ağlarda paylaş

Yasaklar her zaman çekici gelmiştir insanlara.

Sırf sigara sağlığa zarar diye içenler var. Aykırı insan olmak. Radikal olmak. Bu tür saçmalıklar nasıl çekici geliyor insanlara yahu anlamıyorum.

Ayrıca %40, %30 dediler ya, höh. %1 bile yoktur kanımca.[hline]Ugly women makes us buy beer,
Pretty women makes us drink beer.
[Al Bundy]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 22 May 2003 10:35 tarihinde demiş ki:
irade denilen şey metreyle mi ölçülüyor? kim nereden bilecek nasıl bir irade gücü gerektiğini? denemesin kimse olsun bitsin işte, sanki çok önemli birşey kaçırılmış olacak hayatta..
bu mudur ? budur.[hline]Cold silence has a tendency to atrophy any
Sense of compassion
Between supposed lovers/brothers
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Justin, 22 May 2003 14:45 tarihinde demiş ki:
Ancak Ot dediğiniz şeyin zararı yoktur
Tam tersine doktorlar bazı hastalara reçete olarak veriyorlar

beyin hücrelerini zikip bırakıyo
erken yaşta bunamaya bile giden sonuçları var
daha bi sürü zararı varda yurt dışı çıkışları rezil yabancı sitelerden birine giremiyorum ordan kopyalayıp yazıcaktım

o doktor torbacıdır
reçete felan verdigi yoktur veremez zaten
yerler onun doktorluk hayatını

sallamanında bu kadarı yani yuh be lol
gidin biraz araştırın kulaktan dolma bilgilerle yazıcagınıza[hline]Prince"Kazuyama" Cratty

je suis la et ailleurs
je n'ai plus rien
je deviens folle
je m'abandonne

Sosyal ağlarda paylaş

said:
Sam, 22 May 2003 05:55 tarihinde demiş ki:
"bir kerelik denemeye gelince deneyin, zararlıysa 1 kere olsun sev sevme bil ya, merak edeceğine, ki çoğu kişinin etrafımdaki başlama sebebi MERAK bir kere deneyin ne haltmış, anlayın meredin ne olduğunu sonra bir daha yapmayın ama!"

güzel arkadaşım iyi de bir kere deneyip sonra etkisinden kurtulamayan onca insanlar varken neden böyle birşey önerelim?

merak edilecek de birşey değil ki hani, cehalet demek daha doğru olur. zararlı birşey olduğunun bilincinde olan kişi merak da etmemeli. pencere kenarından bakıp da "aşağıya uçmak nasıl olurdu?" diye düşünüp birkere atlamak mı olayın çözümü?

merak etmiyorum, edene de acıyorum. bazı şeyleri de görmeyeyim eksik kalsın hayatımda. sağlık sorunu yaşamamış insanlar vücudunun hep diri, sorunsuz kalacağını sanıyor. insanoğlu neden kaybetmeden değerini anlayamaz böyle şeylerin anlamam ki..[hline]Agent Thompson: You!

Ya zararlı hiç bir şeyi denemeyin demiş her şey. Her içki içtiğinizde gerçek anlamda, ciddi anlamda karaciğerinizi zehirlediğinizi biliyor muydunuz? Kusmanızın nedeni de bir noktadan sonra karaciğerinizin bu zehri filtre edememesi ve vücuttan atmasıdır. Sigara dediğiniz olayın kağıdı zaten bitiriyor içinde zaft mı var ne var bilmiyorum artık. Ben kimseye bunu içsin diye önermiyorum. Ayrıca merak etmenin de saçmalık olduğunu biliyorum. Ancak merak eden varsa bilsin ne olduğunu da özentilik etmesin diyorum. Çünkü çok daha kötü sonuçlar olabiliyor içine atınca adam. Ayrıca Absolut'un dediği tek kullanışta bağımlılık yapan maddeler falan, çok abartıyorsunuz siz, benim söylemek istediğim nokta apayrıydı, ben iradeniz güçlüyse, ot gibi hafif (tekrar diorum HAFİF) maddeleri çok merak ediyorsanız bir kere deneyin de içinize atmayın ilerde dertli olduunuzda gidip bu merete başlamayın diyorum. Zaten konuyu konuşmak istemediğimi de belirttim, herkes benim yada burda yorum yapan bir kaç kişinin yaşında değil, bunlar da hoş işler değil ot mot en güzeli temiz kalmaktır. Tek diyiceğim "nedir abi, çok merak ediorum, nası bişi acaba, hede hödö..." muhabbetiniz varsa dediklerime bir bakın diorum çünkü biliorum ki böyle insanlar ertesi gün başlarına dert aldıklarında "aaa deniyim şunu derdini unutuomuşun" die saldırıolar bu tür maddelere ve bağımlısı oluyorlar, ben de diyorum ki kendi iradenizle ne tür iğrenç bir şey olduğunu anlayın bir daha da yapmayın.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Popeye, 22 May 2003 15:27 tarihinde demiş ki:
said:
Justin, 22 May 2003 14:45 tarihinde demiş ki:
Ancak Ot dediğiniz şeyin zararı yoktur
Tam tersine doktorlar bazı hastalara reçete olarak veriyorlar

beyin hücrelerini zikip bırakıyo
erken yaşta bunamaya bile giden sonuçları var
daha bi sürü zararı varda yurt dışı çıkışları rezil yabancı sitelerden birine giremiyorum ordan kopyalayıp yazıcaktım

o doktor torbacıdır
reçete felan verdigi yoktur veremez zaten
yerler onun doktorluk hayatını

sallamanında bu kadarı yani yuh be lol
gidin biraz araştırın kulaktan dolma bilgilerle yazıcagınıza[hline]Prince"Kazuyama" Cratty

je suis la et ailleurs
je n'ai plus rien
je deviens folle
je m'abandonne

Nargile de beyin hücrelerini öldürüyor. Hem de deli gibi. Eh çık bir tophaneye 100lerce insan nargile içiyor. Olay sarhoş edip etmemesinde biraz da. Amerikada bir üniversiteye gir bakalım marihuanasız genç var mı? Tabii bunları örnek gibi göstermiyorum ayrıca diğer zararlarını da bilemiyorum ama beyin hücrelerini nargile - sigara da çok fena öldürüyor.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
Sosyal ağlarda paylaş

tamamen okumadım ama ağrı kesici ilaçlar genelde uyuşturucunun hafif dozajda olup resmiyete bürünmüş olanıdır.. her türlü uyuşturucu zararlı değil yani (yannış anlaşılmasın.. uyuşturucu kullanılmasını savunmuyorum.. savunmam da açıkçası)[hline]Knock-knock-knockin' on heaven's door
[/i]
Sosyal ağlarda paylaş

Sigara ile otu kıyaslamak aptalca ot içmemiş veya mudavimlik yaşamamış zihniyetin ürünü.

Ot adamı paranoyak yapar ot adamı sinirli yapar ot adamın yakın arkadaşı olup onu zaman çürütür.

Paranoyak olduğun için ot içtiğin arkadaşlarının davranışlarını sanki seninle dalga geçmek için yada senin kötülüğün için yaptıklarını düşünürsün. Tabi bu süre zamanla itiraflarla açığa çıkar. Kişiler yakın dostsa "olm ben böle hissediyorum niye böyle yaptın?" " E bende böyle hissediyorum sen niye böyle laf ettin?" Sonra alışma devresi gelir bu devrede ya yok adam iyi adam bak ot içtik gene o yüzden paranoya yaptım yoksa adam iyi diye sürekli telkinler başlar buda paranoya seviyesinin artmasına sebep olur veya olayların neden olduğuna karar veremez hale gelirsin.

Paranoyadan asla kurtulamassın ve bu sende paranoid şizofreni yaratır, ailenin davranışları kız arkadasın davranışları, okuldaki olaylar herşsey sanki senin kötülün için gelişiyor hissi senin hayatının darmadağan olmasına sebep olur. Ya cevreni değiştirip boktan bir keş çevresine girmen gerekir yada otu boku bırakıp psikolog yardımı alıp cipram anti-depresan ilaçlar içmen gerekir. ( 6 ay )

Ha eger otdur boktur zararı yoktur dersen bundan sonra hapçılık başlar. Bu işde içine düşülmesi en korkunç olaydır. Ego yıkımı pozitif dunya vay be hersey super börtü bocek mutlu ben mutlu derken bir bakarsın beynini s*kmissin!!!

Dahada sonrsı var acid baslar boyle " lan olm en iyi kafa yapan sey beynine bir delik açmakmış o zaman ruzgar girdikçe kafayı buluyormussun" geyikleri arasında sıcı uyusturucunun baslangı acid e gecersin. Goz altı jiletle kesip dökmeler derken bir gun KENDINI PORTAKAL SANIP EKMEK BICAGI ILE SOYMAYA ARKADASLARIN OLUR!

Tabi arada uhu cekersin uhu bitince kalan son uhu için dostlarınla kavga edersin falan filan s*ktiri boktan bir hayatın olur yani.

Sonrada eroin kokain derken bir bakarsın boş bir hayat.

Sigara ile ot u aynı kefeye koymayın ottur zararı yoktur demeyin ayagınızı denk alın.[hline]Delikanlı adam SIMS oynamaz!
Sosyal ağlarda paylaş

Yazını başından sonuna okudum. %100 de hak veriyorum. Neden mi? Ben bir kerelik denemekten bahsediyorum da ondan. Bağımlılık haline geldiği anda bu bitmişsindir zaten ötesi yoktur bunun zaten ota bağımlı adamın NEDENLERİ DE ALTYAPISI DA vardır bu olay için. Biliyorum heralde böyle şeyleri, ailesiyle problemi olan, hayatından sıkılan arkadaşlarımın sırf başlaması dikkatimi çekmedi mi sizce? Tek kullanımda bakarsan otla nargile aynı zararı verir ama. Ben hep kendi dediğimde devam ediyorum insanlar anlamamakta ısrar etse de devam da edeceğim. Ot, uyuşturucu bağımlısı insana acırım diyorum tekrar. Dediklerin de %100 son satırına kadar doğru.[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
Sosyal ağlarda paylaş

antimodes arkadaşım, madde madde yazayım çünkü kaçırıyor olmalısın ki bazı söyledikleimi halen "iradeniz güçlüyse" diyorsun..

- irade denilen hadise herkeste farklıdır..

- senin bu yazdıklarını okuyup da bir kere deyip sonra "dur bir daha yapayım bişi anlamadım" diyerekten ömrünü söndüren bir tek genç arkadaşımız olsa sorumlusu sen olacaksın, aman dikkat yazılanlara

- ben alkol de içmem sigara da içmem, kendi sağlık sorunlarım yetiyor bana, dahasına ihtiyacım yok. keşke sağlıklarını kaybetmek isteyenler bana verebilselerdi, yok yere kaybolan vücutları, zihinleri düşündükçe aklıma bu geliyor. dünya böyle diyorum ancak..

- ot şu kadar kullanımda, bilmemne bu kadar kullanımda bağımlılık yapıyormuş hiç farketmez. zararlı deyip düşünmeyeceksin bile. içine atınca daha zararlı olur düşüncesiyle kaç kişi başlayıp hayatını yitirdi kim bilir, herkes sen değil, sen herkes değilsin..

- uyuşturucuları ilk imal eden kızılderilinin de, avrupa'ya ilk taşıyan ispanyol'un da, geliştirilmesinde çalışan bilimadamlarının da, geçmişte ve bugün teşvik eden, üreten ve satan herkesin de Allah belasını versin, insan canının herşeyden üstün tutulduğu bu çağda insana kendini öldürten bu sistemi kuranlar da işletenler de cehennemden çıkamasın inşallah..[hline]Agent Thompson: You!
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...