Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Uyarıcı

Manwe

Öne çıkan mesajlar

said:
Sam, 22 May 2003 20:16 tarihinde demiş ki:
antimodes arkadaşım, madde madde yazayım çünkü kaçırıyor olmalısın ki bazı söyledikleimi halen "iradeniz güçlüyse" diyorsun..

- irade denilen hadise herkeste farklıdır..

- senin bu yazdıklarını okuyup da bir kere deyip sonra "dur bir daha yapayım bişi anlamadım" diyerekten ömrünü söndüren bir tek genç arkadaşımız olsa sorumlusu sen olacaksın, aman dikkat yazılanlara

- ben alkol de içmem sigara da içmem, kendi sağlık sorunlarım yetiyor bana, dahasına ihtiyacım yok. keşke sağlıklarını kaybetmek isteyenler bana verebilselerdi, yok yere kaybolan vücutları, zihinleri düşündükçe aklıma bu geliyor. dünya böyle diyorum ancak..

- ot şu kadar kullanımda, bilmemne bu kadar kullanımda bağımlılık yapıyormuş hiç farketmez. zararlı deyip düşünmeyeceksin bile. içine atınca daha zararlı olur düşüncesiyle kaç kişi başlayıp hayatını yitirdi kim bilir, herkes sen değil, sen herkes değilsin..

- uyuşturucuları ilk imal eden kızılderilinin de, avrupa'ya ilk taşıyan ispanyol'un da, geliştirilmesinde çalışan bilimadamlarının da, geçmişte ve bugün teşvik eden, üreten ve satan herkesin de Allah belasını versin, insan canının herşeyden üstün tutulduğu bu çağda insana kendini öldürten bu sistemi kuranlar da işletenler de cehennemden çıkamasın inşallah..[hline]Agent Thompson: You!
Agent Smith: Yes, me.
[turns Thompson into another Smith]
Agent Smith: Me... me... me...
Agent Smith Clone: Me too.

Tamam da sen de benim dediklerime bir dikkat etsen. Kaç kere arka arkaya yırtındım, bu forumda herkes eşit değildir konu kapansın kendi düşüncelerim etkileyebilir yaş olarak küçük olabilecek olan insanları diye bu bir...
Ayrıca sigara içip de bu maddelere laf eden insanlar var forumda, benim lafım onlaraydı başta quote yapmamın nedeni iki-üç şeyi açıklamak istememdi bu iki...
Son olarak da amin diyorum ciddi anlamda...[hline]Antimodes a.k.a Bhaal Pheles.
UIN: 123455555
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...