Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Rutkay Aziz...

dusuncelihayvan

Öne çıkan mesajlar

Mithat said:

Napolyonn said:

nefret etmiş çokta tın zaten lafın bittiği yerde barbarlık başlar hadi hayırlı traşlar.

ahaha evet işte o cevap veremediginiz zaman 'lafın bittigi' yerlerde geneler olarak bulabildiginiz Atatürkçü düşünür yazar gazeteci asker kim varsa yoksa korkup onları toplayarak 'barbarlık' başlatıyorsunuz. Ne güzel özetlemiş kendini farketmeden.

o senin kuruntun, bu dediğinin kullanım süresi 2010 yılında bitti atatürkçüyüz diye tutuklanıyoruz geyiğinin. her atatürkçüyüm diyen öyle olmuyo (bkz: kenan evren) sen sigaranı içerken bunları da düşün.
Sosyal ağlarda paylaş

Ahahaha tutuklayacagız dedıgınız asıl darbeciye zam yaptıgınızı mı soyluyorsun, evet bence de her Atatürkçü tutuklanmıyor 80+ sonra kimileriyle ugrasmıyorsunuz.

Lütfen palavralarını al git maklube eşliginde abilerine anlat burda sayfalarca sana onlarca kere cevap yapıştırılmışken daha fazla rezil olma kurtar kendini.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben konuyu takmıyorum bence sıradan bir olay yaşanan benim taktıgım hukuku tekel olarak akpnin yonettıgını soyleyen adama banka reklamında oynuyor dıye hepimizin gülmekten yarılmasına sebep olan senin cahil kafanla bize başka görüş açısı gosterebılecegını sanmanı duzeltmek.
Sosyal ağlarda paylaş

Mithat said:

Ben konuyu takmıyorum bence sıradan bir olay yaşanan benim taktıgım hukuku tekel olarak akpnin yonettıgını soyleyen adama banka reklamında oynuyor dıye hepimizin gülmekten yarılmasına sebep olan senin cahil kafanla bize başka görüş açısı gosterebılecegını sanmanı duzeltmek.

sen daha gözünün önündeki gerçekleri anlayamadığın için söylediğin lafların altı hep boş kalıyor. anne baba ideolojisiyle bu kadar çıkıyo işte.

her neyse ben söyleyeceklerimi de söyledim bundan sonrası laf dalaşına dönüştü buna da gerek yok.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...