Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Google Android 4 : Ice Cream Sandwich

GERGE

Öne çıkan mesajlar

olay gene ios vs android se eger adamlar ne yapsin yilda (iki yilda oldu bu sefer enrdeyse) 1 (bir) adet telefon cikariyorlar ne yapsinlar. sessiz sakin sursunlermi , 5 mpx den 8e cikarmislar ne desinler ? ios 5 ile s2 veya herhangi androidden daha dusuk dual corelu islemci ile cok daha hizli alet ortaya koymuslar soylemesinlermi , reklamdami yapmasinlar.

android telefonlar her hafta ortaya cikip bilmemne core, 5 inch ekran derken veya 12 mpx fotograf makinesi diyip su foruma bizler bile acarken adamlarin yillik bir kere yaptiklari reklammi batar oldu yapma etme.

adamlarin tarzi reklamda abartmak olabilir ki abartmalari normal cunku gercekten daha dusuk donanimla daha performansli alet yazilimla nasil gerceklestirilirin ornegini sundular bu sene..

androidde ne var da diger sistemlerde yapilamiyor anlayamadim.

flash dicen herhalde gene :) oda var artik ha kullanirmisin bilemem cunku ben samsung s2 mde daha bir kez flash kullanamadim.. video izliyim dedim pil bitti :P
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
1 - Apple iTunes'ü çıkardı.
2 - iTunes aktif kullanılan en kötü yazılımlardan.
3 - Apple'ın çıkardığı her şey kötü.

ve

1 - Android bir mobil işletim sistemi.
2 - Samsung Android yüklü kötü mobil cihazlar üretiyor.
3 - Android kötü bir mobil işletim sistemi.

=

Windows Mobile en iyisi.

Mantığım süperdir.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi ben gittim LG optimus black aldım. herkes alma dedi falan.
adamlar ne güzel bir Ui yapmışlar. ihtiyacım olacak her şeyi eklemişler. sadece fazlalıkları sildim. mis gibi kullanıyorum.
benim için android'e giriş böyle oldu mesela. seviyorum o yüzden.
şans + zevk meselesi
Sosyal ağlarda paylaş

Kanuni said:

olay gene ios vs android se eger adamlar ne yapsin yilda (iki yilda oldu bu sefer enrdeyse) 1 (bir) adet telefon cikariyorlar ne yapsinlar. sessiz sakin sursunlermi , 5 mpx den 8e cikarmislar ne desinler ? ios 5 ile s2 veya herhangi androidden daha dusuk dual corelu islemci ile cok daha hizli alet ortaya koymuslar soylemesinlermi , reklamdami yapmasinlar.

android telefonlar her hafta ortaya cikip bilmemne core, 5 inch ekran derken veya 12 mpx fotograf makinesi diyip su foruma bizler bile acarken adamlarin yillik bir kere yaptiklari reklammi batar oldu yapma etme.

adamlarin tarzi reklamda abartmak olabilir ki abartmalari normal cunku gercekten daha dusuk donanimla daha performansli alet yazilimla nasil gerceklestirilirin ornegini sundular bu sene..

androidde ne var da diger sistemlerde yapilamiyor anlayamadim.

flash dicen herhalde gene :) oda var artik ha kullanirmisin bilemem cunku ben samsung s2 mde daha bir kez flash kullanamadim.. video izliyim dedim pil bitti :P

abi çok komik şu yazdıkların. sanki donanın üzerinden para veriyoruz da iphone da bu yüzden fiyatları düşük tutmuş gibi yazmışsın. daha düşük işlemciyle daha çok iş yapar yapmaz, niye o işlemciye bağımlı kalayım ki?

daha çok telefon çıkarmanın kime zararı var? herkes kendi istediği özellikte alıyor. bana artık 3.5 inch küçük geldiğinden s2 aldım. gayet memlunum. bununla yetinemeyen galaxy note alır. onunla yetinemeyen tabletini alır. neden 3.5 inch yani? smartphone diyosun, internet, oyun deneyimi diyorsun ama 3.5 inch ekrana hapis oluyorsun.

benim iphone a yüklenenmemdeki büyük sebep, aynı şeyleri belki daha fazlasını androidde yapacakken sırf havam olsun diye bir telefona 3 k bayılmak. yada 1-1.5 yıl önceki telefonu s2 den daha fazla paraya alıp savunmak.

parası var alıyor da bir savunma değil yani. bir bmw ye ferrari parası verene aptal derim açıkcası
Sosyal ağlarda paylaş

kisisel zevkin ugruna yaptiklarini baskalari kendi zevkleri adina yapinca salaklik ya da sersemlik olmamali, adama 3,5 yetiyordur, 4 buyuk geliyordur.

ben iphone kullanmiyorum kullandim hosuma gitti vs, su anda s2 kullaniyorum, 4s alacaktim gittim ipad2 aldim onun yerine, cunku o paradan daha ucuza idi ipad 2, kisilerin istekleri karsisinda yargili davranmak yanlis bence.

ben kendi android ve ios meego winmo tecrubelerimi ve hoslandigim seyleri yaziyorum, iclerinde en cok hosuma giden ios su ana kadar.

daha cok telefon cikarmanin yanlis oldugunu soylemedim ki ben ?? dedigim sey apple sadece bir telefon cikariyor senede onunda reklamini abartarak yapacak tabii, androidde ise her hafta bir telefon cikiyor iphone killer diye nerdeyse, bunu ben cikarmiyorum ki ? android sanki bir seyleri milletin gozunun icine sokmuyormus gibi davranmak abes cunku zaten sene icinde full android telefon cikiyor devamli hardware katiyorlar isin icine ?

hic bir zaman androidin galaxy s2 si karsisinda iphone karsilastirmiyor ki millet, android daha iyi iphone dan denip duruyor. tek telefonu binlerce telefonlar karsilastirip duruyoruz.

bir bmw ye ferrari parasi verecek kisi icin o an beklentisi ve istegi odur verir alir, 67 model mustanga ferrari parasi veren adam var yilda 1 kez dirasi cikiyordur o araba ile. bu bir tutku istek heves meselesi, kimin neye para vecegi ve ne kadar harcayacagi o kisiyi ilgilendirir bize ne, sana bana dusmez yagilamasi bana gore.

senin parani harcamiyor ki adam :)
Sosyal ağlarda paylaş

dediğin gibi bencede android vs iphone karşılaştırması yalnış biri yazılım biri yazılım ve donanım birlikte bir bütün. yapılsa yapılsa ios ve android tartışması olur ki ben bunun üstünden gidiyorum genelde.

senin karşılaştırdığın roma döneminden kalma altın parayla, kuyumcudan aldığın altını karşılaştırmak gibi ama. pek bi alakası yok benim verdiğim örnekle
Sosyal ağlarda paylaş

o zaman soyle diyim ornegin simdi tesla elektrikli aletler var 100.000 dolardan mi ne basliyor aletin fiyatlari ama yari fiyatina porsche de var ben prsche alirim ama eleman yesilci gidiyor tesla aliyor.

ne biliyim yani onun secimi daha az beygir, daha performanssiz belkide, ama adam onu aliyor ya da su priuslar falan.

bmw 5 serisi aliyorsun aynisinin m serisi tek farki kullanamayacagin 100 beygir fazlasi esek gibi pahali ama hic bir yolda o surati yakalayamassin nerdeyse, yakalasanda yersin cezayi, ama iste o beygir gucu o ses o motorun hiriltisi icin adam veriyor bir sey diyemem ki.
Sosyal ağlarda paylaş

tamam abi madem o eşekliği yapıyor. madem amaç ego (ki burada ucuza daha çok beygiri satın alan biziz) , benim telefonum daha iyi seninki plastik demeyecek. fiyat performans açısından bakıyorsun android telefonlar iphonelara takla attırmış, hala seninki plastikden ileri gitmiyor argümanlar. bunlara kalsa yarış arabaları, sürat tekneleri dökme demirden yapılmalı.

dayanıklılık testlerini gösteriyorsun hala "AMA PLASTİK RÖRORÖ".

din tartışması gibi oldu resmen.

-ama ben iphone a inanıyorum
-neden inanıyorsun?
-devrim yaptı abi adamlar
-ee devamı?
-güzel işte siri falan
Sosyal ağlarda paylaş

o tipleri bilemem beni ilgilendirmiyor ben sahsi dusuncelerimi yaziyorum zaten.

samsung galaxy s2 evet plastik, dandik bir goruntusu var bana gore, iphone 4 ile kiyaslamam bile su aleti disardan, ama icinde daha guclu mu dersen olabilir ama cep telefonunda gucun anlamini kendi adima arastiriyorum hala, benim beklentilerimi s2 dusugunde bir alette cok rahat karsilar, ornegin iphone 4, beklentilerim adina en iyi alet o benim icin,ekrani kucuk ama cozunurluk esek gibi s2 den daha cok info sigiyor browserina falan vs de vs.

herhalde millet de bu sekilde yapiyordur en azindan bende onda sunda arkadas cevremde iphone 4 var e bende alayim baride uzak kalmiyim hepimiz whatsapp kullanalim, viberdan konusalim vs diyorlardir herhalde :)

sonucta arkadas cevreside insani sekillendiriyor secimlerinde.
Sosyal ağlarda paylaş

biliyorum ben kullaniyorum zaten, androidde ben kardesim iphone da ve kullaniyoruz, ama herkes benim kadar (cok degil ucunzdan acik) bu islere yatkin degilki, adam bakiyor iphone 4 var arkadasinda, oda diyor ki bak su var bizde belese konusuyoruz mesajlasiyoruz, simdi burada normal bir kullanici aklinda kalan aaaa iphone 4 de su program var , tamam bitmistir artik onun icin, ve zaten apple in absarisi burada yatiyor ileri duzeyi degil pazarin veya dunyanin cogunda oldugu gibi normal basit seyleri isteyen ve bunlarla tatmin olabilen kullanici kitlesi.

ki bir yastan sonrada cekilmiyor karisiklik vs.

yok abd degil eu.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...