Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Let's talk iPhone 4S

Giovanni

Öne çıkan mesajlar

ya onu bunu bilmem de isvicreli olup saatci olmak varmis su dunyada, nedir adamalr saat yapiyor 10 milyon dolar 15 milyon dolar tanesi, napiyorsun sen derler adama =).

bu saat ustalarini kacirip calistirmak banka soymaktan daha mantikli valla =)

gunun birinde soyle bir hediye alirsam da herhalde kalp krizinden takamadan giderim oteki tarafa =)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
şimdi amerikadan getirttim diyelim 4s'i unlock bi şekilde aldım türkiye'ye girişte yine şu kayıt işlemini yaptırmak gerekiyor değil mi? hani yakın zamanda yurt dışına çıkmıştır belgesi gerektiren.

Development için almayı planlıyor gibiyimde 3000tl veremem o alete yurtdışından getireyim diyorumda yukarda bahsettiğim işlem korkutuyor
Sosyal ağlarda paylaş

fizban said:

mascio said:

yani her neyse işte. sonuç olarak at&t den kontratsız olarak alırsan çalışıyor alet unlocked olarak her operatörde.
at&t ye gidip kontratsız almamda bir sakınca görünmüyor hala diil mi ? samsung galaxy nexus un cıkacagı yok.

problem yok, 2 gün önce geldi at&t kontratsız 4s bana ve turkcell kartımı takar takmaz unlocked oldu.
Sosyal ağlarda paylaş

Beyler bir sorum olucak itunes store icin hesap alicam (kredi kartl fake degil) ama amerika hesabina kredi kartini ekleyemedim gecici olarak kullanim disidir tarzi bir yazi aldim. Yanilmiyorsam itunes turkiye hesabini kimse tavsiye etmiyordu her app. Yok diyorlardi degismediyse.

Becerebilenler yardimci olabilirmi. Amerika hesabina kredi karti nasil tanitcaz..
Not: kart daha once yurtdisinda kullanildi bir sorun yok.
Sosyal ağlarda paylaş

mascio said:

fizban said:

mascio said:

yani her neyse işte. sonuç olarak at&t den kontratsız olarak alırsan çalışıyor alet unlocked olarak her operatörde.
at&t ye gidip kontratsız almamda bir sakınca görünmüyor hala diil mi ? samsung galaxy nexus un cıkacagı yok.

problem yok, 2 gün önce geldi at&t kontratsız 4s bana ve turkcell kartımı takar takmaz unlocked oldu.

cok guvenmeyin ona, sprint dun itibariyle simlock koymaya basladi telefonlara. mevcut satilmislara mi yoksa yeni satilacaklara mi bilgim yok ama elinizde patlama riski var malesef.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...