Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

tekne kiralama (boğaz)

hamsilipilav

Öne çıkan mesajlar

Aşçı, garson vs. de istiyorsan biraz lükse girer ama ufak, kendi halinizde, sadece kaptanlı bir şey istiyorsan çok tutmaz. Denildiği gibi boğazda yürü biraz, bulursun. Bulduklarına ne aradığını söylersen yardımcı da olurlar, bazı şirketler de var bunun için de isimlerini hatırlamıyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

Lord_Argos said:

Eniştemin katamaranı var ama biraz büyük gelebilir. Organizasyon şirketinde çalışan bir kız arkadaşım evlilik teklifi için şöyle birşey organize etmişlerdi;

Tekne + teknede aşçı/garson kafasında biri, kemancılar, havayi fişek maliyeti 1-2bin tl civarındaydı.

havai fişek pahalı iş diye biliyorum, kemancı da hayrına çalmıyordur. Aşçı/garson falan da tabi bedava değil. Bunları katınca 2 bin lira bile aslında az gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

bi yerle konuştum netten bulduğum artis bi yer pahalı falan kemancı ve garson ve iki kişilik yemekle beraber 800 küsür lira dedi sadece tekne ve yemek için 550 lira dedi. sanırım gidip bebeğe falan bakınıcam yemek kendim hallederim içki vs ama sadece tekne için bakıcam 200-300 max bişi bulmaya çalışcam bulursam söylerim gençler sizde bulursunuz prim yaparsınız
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...