Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

istanbul kiralık daire yardımı

senko

Öne çıkan mesajlar

araba al desem ataşehir trafiği iğrenç oluyor. haftasonu çekilmiyor E5 tarafı. öle havuzlu boklu oturdum ben de saunasına 4 defa havuzuna bi defa indik. tek eğlence dışarıdan yemek söyliyip, film izlemekti, dışarı çıkmak korkunç kasıyor belli zamandan sonra. bi fiber optik vardı sırf ona acıdım taşınırken. geri şimdi batı ataşehire sapak yaptılar, ümraniyede tepeüstü bağlantısını düzeltmişler diye duydum. neyse hayırlı olsun.
Sosyal ağlarda paylaş

şerifali nereye ucuz arkadaşlar yapmayın, şerifali'de ne kadar emlakçı varsa dolaştım, 2+1 çok çok az kiralık var oralarda zaten, olanlarda hep 1.2 - 1.5 arasında değişiyor.
detaykent'ten istiyordum mesela detaykent'te kalmamıştı kiralık, ona benzer yerlerde hep 1.2 - 1.5 arasında...

hatboyu'nda da fiyatlar buna benzer, site içi yeni güzel binalar 1.2den açılıyor yine 2+1ler

ha bak şeyler uygundu bu ikbal caddesinin üst tarafları fln, ama oraları da biz beğenmedik yerini fln, bide bize ümraniye pek tekin bi yer değildir fln dedi herkes, ondan da etkilendik sanırım biraz.

bide batı ataşehir mi deseler yoksa ikbal caddesi mi, eh batı ataşehiri seçmek daha mantıklı sanki...
Sosyal ağlarda paylaş

olm adam 1500 Liraya kiralık daire arıyor.
en kral dairede oturur istediği koşullarda.
ümraniye'ye maksimum 1 saat mesafe diyor. bu durumda anadolu yakası da şart değil ki!!!
geç Avrupa yakasına kardeşim, beni dinle, İstanbul'Da hayat Avrupa'da yaşanır. Avrupa yakasında köprülere yakın bir yerde otur kardeşim. o dediğin paraya beşiktaş,ortaköy,tarabya arasında bir yerden çok güzel ev bulabilirsin.
Sosyal ağlarda paylaş

tuttm çetin abi 900e :)
ya hayata yakın olcagına işe yakın olması daha tercih sebebi benim için.
zaten deli gibi çalışmaktan pek eglenmeye fln halim mecalim kalmayacak heralde

bide yeni ev istedik çetin abi, bu tuttugumuz 1 yıllık mesela, bağdat caddesindekiler fln hep çok eski evler,hani içi yapılı güzel olsa bile binanın kendisi eski.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

tuttm çetin abi 900e :)
ya hayata yakın olcagına işe yakın olması daha tercih sebebi benim için.
zaten deli gibi çalışmaktan pek eglenmeye fln halim mecalim kalmayacak heralde

bide yeni ev istedik çetin abi, bu tuttugumuz 1 yıllık mesela, bağdat caddesindekiler fln hep çok eski evler,hani içi yapılı güzel olsa bile binanın kendisi eski.

hayırlı olsun kardeşim
ama genç adamsın madem, sosyal yaşamın da olsun, zaten evlendikten sonra bu günlerini çok arayacaksın,benden söylemesi ;)
Sosyal ağlarda paylaş

Gokturk mu ? Aradigin luks evi orda mi buldun ? AHAHAHAHAHAHAH.

Gokturk bildigin kenar mahalle lan. Daha buyukce, daha planli gecekondu memleketi. Bunca zaman cizdigin tum o "zenginim, param var, luks yasarim hic acimam" imajini yerle bir ettin Utku. Sevsen toparlanmaz su vakitten sonra.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...