Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Pati'den en çok kiminle içmek isterdiniz?

cetintas

Öne çıkan mesajlar

Red said:

çetintaşla içmek çok enteresan olmazdı ya.klasik memleket kurtarılan rakı sofraları.

alemci adamla içicen.eğlenerek başlayıp ağlayarak bitiriceksin haha

kalbimi kırdın.
benim rakı soframda memleket kurtarmak olmaz.

önce sevgililerle-eşlerle ilgili dertler ortaya dökülür(ben dinlerim).sonra öneriler havada uçuşur.daha sonra geceyarısı sarhoş sarhoş hangi filme gidelim onun tartışması yaşanır.henüz sarhoş olmadan film seçimi yapılır.sonra herkes işteki durumlarını özetler.işyerindeki kıl şahsiyetler masaya yatırılır ve hep birlikte o kıl şahsiyetlerin karakter analizleri yapılır.daha sonra öneriler bölümüne geçilir.en nihayetinde de ilk fırsatta hep birlikte hangi ülkeye tatile gidilecek,onun tartışması döner.Hesap istenir ve genel de FİTAŞ'a son matinede seçilen film izlenmeye gidilir.

Mekan: Nev-i Zade(restoran ismini söyleiyorum ama 13-14 seedir aynı yere gideriz).
Rakı: Kara Kapak Efe, terbiyesiz meyhanede yoksa Yeşil Efe.
Meze: Ezme patlıcan, bol sert beyaz inek peyniri, közleme biber, Şakşuka, Haydari, Acılı ezme, Börülce.
Yemek: İlle de balık.Gerisi tatava.

B)-
Sosyal ağlarda paylaş

Black_Hand said:

Laraken yok bikere... bu anket olmamış.

Dynun said:

ankette fede yok

ankaralı yok hiç
oy vermedim

Xenocide said:

kendime oy verdim

http://www.dragoart.com/tuts/pics/5/8922/how-to-draw-forever-alone,-forever-alone.jpg

lol, forever alone hissetme diye oyu sana kullanayım.
Sosyal ağlarda paylaş

bana uyar.pati tarikatı üyesi.
bence gizemli ve ilginç.
bu zamana kadar tarikata karşı oldum da ne geçti elime,bundan sonra bari bir tarikatın parçası olurum.
sorana da Pati efendi hazretlerinin müridiyim derim.
bu kadar efendi hazretleri kol gezerken kimse de "pati kim la" demez sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...