Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kafeye "Damsız" Girme Yasağı ve Tüketici Yasası

Lord_Argos

Öne çıkan mesajlar

yalnız erkekleri kızlara asılacak/insanları rahatsız edecek diye içeri almıyorsun ancak hukuken işlemediğin bir suç için cezalandırılıyorsun gibi bir durum var ortada.

12 erkeğin oturup insanları rahatsız etmesini istemem ama işletmeler yasaların öngördüğü çerçevede hareket etmekle yükümlüler, yetmiyorsa daha fazla güvenlik görevlisi koyup bir rahatsızlık durumunda müdahale etmesi daha "yasal" bir çözüm.
Sosyal ağlarda paylaş

geçenlerde bir mekanın bodyguardıyla bir diyalog yaşadım adam mavi ekran verdi. bir çok defa gitmiş olduğum bir yerde yeni çalışmaya başlamış olan bodyguard damsız giremezsin falan dedikten sonra kız kardeşimle gelseydim içeri alacak mıydın diye sordum. adam da daha iyi olurdu tabii öyle o zaman alırdım içeri deyince pimp miyim lan ben senin mekanına karı kız getireceğim diyince afallayıp kalmıştı.
Sosyal ağlarda paylaş

Estel_Anorien said:

geçenlerde bir mekanın bodyguardıyla bir diyalog yaşadım adam mavi ekran verdi. bir çok defa gitmiş olduğum bir yerde yeni çalışmaya başlamış olan bodyguard damsız giremezsin falan dedikten sonra kız kardeşimle gelseydim içeri alacak mıydın diye sordum. adam da daha iyi olurdu tabii öyle o zaman alırdım içeri deyince pimp miyim lan ben senin mekanına karı kız getireceğim diyince afallayıp kalmıştı.

bunu diyen adam bodyguard kadar bu arada.
siz atarlanmayın hemen.

katlarlar sizi, güzelce kenara koyarlar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...