Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ve eve alienware gelir

BlacKDagger

Öne çıkan mesajlar

Myshkin said:

gidip 2 bin liraya fotoğraf makinesi alıp cafelerde kızları çekmek dışında bi bok yemeyen, iphone un ipadin en yenisi alacağım diye dolaşmanın normal sayıldığı bir yerde şöyle bir alete 4k verdi diye birinin sıradışı olması saçma.

4 milyarlık foto makinesini masaya koyup kız tavlayanları anladım da. cidden şu tavlananları anlamıyorum. altı üstü foto makinesi lan
Sosyal ağlarda paylaş

Dostum ben bu modeli biliyorum, her yonuyle muhtesem bi alet. İnanılmaz özellikleri var. Hayatımda 12 gb ram i bir arada görmemiş bu fakirlere bakma sen guzel abicim. Cok iyi yapmissin hakkıdır senindir. Yıllardır çalışıyorsun ediyorsun, bı laptop almissin cok mü? Ben şahse destekliyorum abimizi. Keske herkes boyle duyarlı olsa da yeni laptop alınca ayri bir topic açıp tanıtsa laptopunu böylece biz de ileride dört bin liramız olunca alacağımız laptopu daha kolayca seçebiliriz zaten forumun mantığı da bu degil mıdır sevgili arkadaslar? Hatta dört bin liram olmasa da ben sık sık dusunuyorum acaba dört bin liram olsa hangi laptopu alırdım diyorum ve bu benim aklımı kurcalıyor sürekli. Açıkcası kolay bir durum degil hem oyun meraklısı olup hem laptop kullanmak istemek. Hele ki isin icine seçenek sayısıni artıran o maddi rahatlık girince. Ben şahsen kendi adıma cok tesekkur ediyorum kendisine ama o masa olmamış onu soylemem gerek hadi kaçtım.

Edit: mahkeme olayını yeni gordum ahahahahah, is ciddiye bindiyse, ne diyeyim abi :)
Sosyal ağlarda paylaş

Dynun said:

Myshkin said:

gidip 2 bin liraya fotoğraf makinesi alıp cafelerde kızları çekmek dışında bi bok yemeyen, iphone un ipadin en yenisi alacağım diye dolaşmanın normal sayıldığı bir yerde şöyle bir alete 4k verdi diye birinin sıradışı olması saçma.

4 milyarlık foto makinesini masaya koyup kız tavlayanları anladım da. cidden şu tavlananları anlamıyorum. altı üstü foto makinesi lan
büyük bir foto makinesi olan bir ekrek demek eşittir çok şahane arkası bulanık facebook profil fotoğrafları demek

kapiş
Sosyal ağlarda paylaş

Gönderen: BlacKDagger
Gönderilen: Mum_Chamber (Okunmamış)
Tarih: 22/09/2011 01:25

roket adam vede Seele

adli kullanicilarin ip adreslerini alabilirmiyim haklarinda suc duyurusunda bulunucagim eger siz vermesseniz mahkeme emri cikartip alicagim sizden kendilerini bilginize

ben hicbir sekilde hayatimda atip tutmadim sizde farkina varicaksiniz bunun
Sosyal ağlarda paylaş

yav said:

Dynun said:

Myshkin said:

büyük bir foto makinesi olan bir ekrek demek eşittir çok şahane arkası bulanık facebook profil fotoğrafları demek

kapiş

aç fotoşapı object hariç blur yap. aptal kızlar. hıh
Sosyal ağlarda paylaş

BlacKDagger said:

Gönderen: BlacKDagger
Gönderilen: Mum_Chamber (Okunmamış)
Tarih: 22/09/2011 01:25

roket adam vede Seele

adli kullanicilarin ip adreslerini alabilirmiyim haklarinda suc duyurusunda bulunucagim eger siz vermesseniz mahkeme emri cikartip alicagim sizden kendilerini bilginize

ben hicbir sekilde hayatimda atip tutmadim sizde farkina varicaksiniz bunun

Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...