Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ve eve alienware gelir

BlacKDagger

Öne çıkan mesajlar

okumadim ilk mesajdan gayrisini, zaten 11 sayfa olmus lan nasil oldu anlamadim, nasi bi flame donmus acaba ilk firsatta okuyacam.

da, laptop dedigin seyin tek artisi mobil olmasi, hatta ben tablet kullaniyorum artik cogunlukla, evde zaten desktop yok yazilim sektorunde calistigim icin (oyun icin console kullaniyorum).

boyle bisey yapacagina, incecik bir laptop veya bi ipad falan alip, allah gibi bi pc kurup kocaman bi ekrana baglasan daha iyi yaparmissin bence. yazik olmus biraz acikcasi.
Sosyal ağlarda paylaş

Helcaraxe said:

"roket adam" said:

Abi sen 4 bin lira vermissin ama amerika'da zenciler kullaniyor alienware'i, hep fakirler kullaniyor cok ucuz orada.

ahahahaha bu ne lan, yok ole bisi alienware kullanan adam yok bile cinliler disinda

abi bak imzanda yazani yap acilen ve cikan bayana i need brain transplant asap de ve adresini ver.

lutfen savciliga verme beni halihazirda bir davam var zaten espri olarak algilarsak sevinirimzx
Sosyal ağlarda paylaş

kimi adamın işine yarıyor işte

bana hiç gelmez mesela, zaten ayda yılda 1 öyle oyun oynayan biriyim onlar da 4-5 yıllık pcnin çalıştıracağı oyunlar desktopımla rahatım

ama kimi ayda 2-3 kez seyahat ediyor, laptopını yanında götürüp gittiği yerde crysis 2 oynamak istiyor. bu adama kalkıp da aynı paraya 56 tane desktop rererörö demek manasız.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...