Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ve eve alienware gelir

BlacKDagger

Öne çıkan mesajlar

"nutella yerim" said:

BabacumMostors said:

ha sonuç alacağına inanıyorsan tehdit etme, ver direk mahkemeye nasıl olsa kazanırsan mahkeme masraflarını da karşı taraf ödeyecek

su dedigini 32ı583948530945 kere yaptım tek bir admin/mod gelip de haklısın eyw deyip trol u cezalandırmadı

admine moda şikayet etsin demedim ki "mahkemeye veririm haa" demiş ben de ver direk dedim zaten yöneticilerden biri gördüğünde gereken yapılır kilit vurulur birileri uzaklaştırma alır oldu bitti gitti

ama "mahkemeye veririm" demesine takıldım, boş keseden atmasın diyorum çıksın yapsın
Sosyal ağlarda paylaş

"nutella yerim" said:

BabacumMostors said:

ha sonuç alacağına inanıyorsan tehdit etme, ver direk mahkemeye nasıl olsa kazanırsan mahkeme masraflarını da karşı taraf ödeyecek

su dedigini 32ı583948530945 kere yaptım tek bir admin/mod gelip de haklısın eyw deyip trol u cezalandırmadı

abi kusura bakma bu arada senin bi topikte böyle bişiler yaptıydım bende galiba :)
Sosyal ağlarda paylaş

Red said:

"nutella yerim" said:

BabacumMostors said:

abi kusura bakma bu arada senin bi topikte böyle bişiler yaptıydım bende galiba :)

olan olmuş canın sagolsun
Sosyal ağlarda paylaş

BlacKDagger said:

ne yani ekran karti alsam koysam buraya donanim inceledim diye birisi gelip bana

` aaaa ne kadar pahali ekran karti zengin bebesi ` dese hosmu bu ?

hoş değil ama cevap verilecek bir bünye de değil hani cevap vermeye değmez direk şikayet et ve bekle her şekilde yaptırım geliyor geç de olsa
Sosyal ağlarda paylaş

BlacKDagger said:

ne yani ekran karti alsam koysam buraya donanim inceledim diye birisi gelip bana

hos degil ama senin mahkeme atarın da hos degil forum burası. ayrıca unili velet diyosun bana hakaret etmeyin diyip forumun yarısına hakaret ediyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

BabacumMostors said:

"nutella yerim" said:

BabacumMostors said:

admine moda şikayet etsin demedim ki "mahkemeye veririm haa" demiş ben de ver direk dedim zaten yöneticilerden biri gördüğünde gereken yapılır kilit vurulur birileri uzaklaştırma alır oldu bitti gitti

ama "mahkemeye veririm" demesine takıldım, boş keseden atmasın diyorum çıksın yapsın

yapmamamin sebebi var merak etme bos keseden atmam ben hayatimdada atmadim sadece gaza gelmem bole laflar ile cok duydum bu laflari daha fazla hakaret edilirse diye konu kilitlensin dedim aksi taktirde yapicagimi bilen bilir.

ne sana nede bir baskasinada bunu ispatlamak durumunda degilim
Sosyal ağlarda paylaş

BlacKDagger said:

yoo ama komik olur. öle bişi demem ama diyen olursa birisi, öle bişi dese gülerim yani.

bi de donanımhaber vs daha uygun bu gibi donanım inceleme için.

gerçekten.
Sosyal ağlarda paylaş

sana hakaret edilince guluyorsan senin bilicegin is kimsenin yapisina karismam ben sadece kendime hakaret ettirtmem bu kadar basit bi konu herkezin gorusune saygim var ama gelip kimse bana hakaret iceren laf edemez hakki yok kanunende yok sahis olarakda yok bu kadar basit.

1999 da idi o dedigin nette atip tutmak
Sosyal ağlarda paylaş

BlacKDagger said:

sana hakaret edilince guluyorsan senin bilicegin is kimsenin yapisina karismam ben sadece kendime hakaret ettirtmem bu kadar basit bi konu herkezin gorusune saygim var ama gelip kimse bana hakaret iceren laf edemez hakki yok kanunende yok sahis olarakda yok bu kadar basit.

abi 99da bile herkez değildi yalnız o ya.

dikkat edelim lütfen.

HERKES olacak o. S ile. HERKES.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

Eve elyinwer gelir diye topic mi olur abi? Hava basma topigi bu.

- ve Garaja Audi TT girer
- ve Cebime Galaxy S 2 girer
- ve kredi karti ekstresi grlen kutusuna duser
- imdi urek irtilur

Gelir dagilimindaki anbalansibiliti adlineseimi sizlerle paylalsjardos

laptopla havami atiyorsun sen ? ne acaipmiss
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

BlacKDagger said:

abi 99da bile herkez değildi yalnız o ya.

dikkat edelim lütfen.

HERKES olacak o. S ile. HERKES.

peki OgReTMeNim
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...