Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kulaklık Tavsiyesi

Magnum

Öne çıkan mesajlar

3 sene falan Sennheiser CX-300 kullandım, çok sağlamdı, kaliteli malzeme kullanılmış falan ama ömrünü doldurdu haliyle. Sonra Metro.Fi 150 kullandım, üretilmiyorlar artık. Aldıktan 15 gün sonra kablosu sıyrılıp koptu.

Ardından CX-400II aldım 2008 gibi, hala kullanıyorum. Sennheiser'ın kablo kalitesi falan çok çok iyi olduğundan hiçbir problem yaşatmıyor, ses kaliteside yeterli. Metro.Fi daha iyiydi ama işte 2 hafta anca dayandı.

Bazı kulaklıkların kabloları bir kaç ay içinde sertleşiyor, Sennheiser'de bu yok.

Bütün kulaklıklarıda denemediğimiz için hangisi iyi malzeme kullanıyor, hangisi kötü bilemiyorsun.

Bir ara Jays alma fikri dolanıyordu kafamda ama almamıştım, hala çok iyi mi onlar? Yada GERGE, CX400-2'den sonra değer mi o bahsettiğin ucuz ama kaliteli modele geçmek falan?
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Burada satılmıyor ama buraya satıyorlar sitelerinden. CX-400 kullandım ben de, aynı gibi kalitesi. CX-400'de baslar daha ağırdı, bunla soundstage daha iyi. M9'da tizler biraz daha sert. İkisi arasında çok büyük farklar yok. M9 daha iyi hatta fiyatına da düşünürsen.

Jays'lar hala iyi. a-Jays Three alacağım ben de bir ara.
Sosyal ağlarda paylaş

• Genel Yönetici
Senin aldığının burn-in'e pek ihtiyacı yok, ucuz model için dedim onu. Normal kullanımla da düzelir, yavaş yavaş güzelleşriğini duyarsın hatta. Ben öyle yapmıştım iyi burn-in gerektiğini duyunca tam test etmek için. Ama en iyisi bir yere koyup 3 gün açık tutmak.
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE said:

Senin aldığının burn-in'e pek ihtiyacı yok, ucuz model için dedim onu. Normal kullanımla da düzelir, yavaş yavaş güzelleşriğini duyarsın hatta. Ben öyle yapmıştım iyi burn-in gerektiğini duyunca tam test etmek için. Ama en iyisi bir yere koyup 3 gün açık tutmak.

abow yanlış link vermişim ben o ucuz dediğin M9 aldım abi adfasdf
Sosyal ağlarda paylaş

GERGE'nin tavsiyesi üzerine MEE M9 almıştım, şimdiye kadar kullandığım kulaklıklar içinde en iyi basslara sahipti ancak tizleri pek iyi değildi başlarda, burn-in'den sonra gerçekten müthiş oldu.. uçlarına göre sesin pek değişmeyeceğini düşünüyordum ama hepsi bambaşka ses veriyor. şu anda fiyatına göre mükemmel olduğunu söyleyebilirim(gerçi kullandığım en iyi kulaklık ehueh).Şu kulaklığı 50-60 dolara satsalar yine alırım yani o derece iyi cidden.

Yalnız PTT çok felaket, kulaklığı kapımın önüne bırakıp gitmişler. Sağolsun bi komşu yerde görünce bakmış ismim yazıyor, akşam getirdi..
Bir yakınıma denettim, o da çok beğendi,istedi onun için de sipariş ettim, 10 gün içinde geldi o da, bu sefer dış kapıdaki posta kutusuna koymaya çalışmışlar, sığmayınca bu sefer dış kapının önüne bırakmışlar, başka bir komşu bomba sanmış falan ajklsdjkl bu sefer de o getirdi..

PTT ÇOK LEŞ!
Sosyal ağlarda paylaş

Mee M9P modelinde mikrofonda var telefonlar için ses gerçekten iyi mi? Bunlarıda deneyemiyoruz en sinir olduğum şey o. Yapsalar şöyle bir test showroom bakabilsek ne güzel olur.

2010 yılında M6 alana M9 ya da M9P den istediği birisi bedava veriliyordu o zaman forumda görmüştüm keşke alsaydım diye çok söylenmiştim...
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...