Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamgifts başlığı

calimero

Öne çıkan mesajlar

Kaldıysa üye olamayan halen:

keylerrrr

on214lqzvr1xj3rl822eftbifvuqsh581rsqaaqd Not Activated aoexnyadnsekioqq9c0pr5wl6ozp3p8yu76jn6r6 Not Activated pn6xeklvz0823ednam6sf6kwzkzmguu2sq5l40p0 Not Activated 5ccvvfk19e82krtyuw0qhi2bo5fajaex3funivz6 Not Activated eubx3t2asfy0588vc2jvad7wwg8ijhv7k6et27fc Not Activated g3tlhf592xp1oebduwxl8cvfm5xsrdbc0g8511q5 Not Activated

Sosyal ağlarda paylaş

o zaman size balık vermek yerine balık tutmayı öğretiym biraz.

şimdi sitede sol altta son kazananlar listeleniyor. yeni gelen sistemle birlikte group giveaway mantığı da gelince daha efektif oldu hatta bu yöntem. orda en son kazananlardan private ve group giveaway olanların steam profiline giriyorsunuz. ordan gruplarına giriyorsunuz ve giveaway yapılabilecek olanları buluyorsunuz. sonra o gruplar public ise direkt giriyorsunuz ve arada takip ediyorsunuz. public değil ise grubun adminlerin birini ekleyip konuşuyorsunuz. sizi invite etmesini sağlıyorsunuz.
????
profit.
Sosyal ağlarda paylaş

fazladan Humble Frozenbyte Bundle olan varsa hayrına falan versin artık ya. girmediğim giveaway kalmadı bunun için, ne biçim şanssızlıktır anlamadım. forumda trade için falan baktım dün, yok ederi bilmemkaç dolarmış o kadarlık bişeyler istermiş falan. gitmiş almış adam 10cent'e, 30dolar istiyor. lol.
Sosyal ağlarda paylaş

ben niye kazanamıyorum
1500 kişi içinden en azından 30 entryde şanlsı olmalıydım.
50/1 şans dersek günde 50 kişi zaten kazanıyor
2 haftadır bişi kazanamadıysam
15. günü de bitirirsem geriye 35 gün içinde kazancammı?

edit: bide giveaway yapan fake yapma sansıda sayarsak

%(1500.1/50.(X.0,30))

eger her oyuncu aldıgı oyunu alip defolup giderse
%(1500.1/50.(X.0,30))+%2

edit2. tamam burdaki denklem sorunu şanslı olmamam heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...