Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamgifts başlığı

calimero

Öne çıkan mesajlar

nerdeyse hiçbirinizde serious sam yok, gayet güzel iki serious sam oyunu koyuyoruz, yok bi farkı yok, yok bilmemne. birisi gider geçen gün $1 olan oyunla giriş giveawayi yapar sorun olmaz, biri gider başka bi bundle'daki oyunu inventory'den koyar bişey olmaz, ben koyunca yıldızların altı. birbirimize göre değiliz anlaşılan.

kazandığım oyunu akşam geri veririm, böylelikle aramızda bir anlaşmazlık kalmaz.
Sosyal ağlarda paylaş

2 entry altında kalınca yeni açmak zorunlu olması olayını sadece girişte değil hep yaparsak bundle fln olayına gerek kalmaz. en ez iki kişi girdiyse kötü de olsa bi talep var demektir çok önemli değil. ama giriş dışında öle zorunluluk olmayınca umursamadan koyabilirler.

bu arada inventory fln da olsa olmamalı bundle yasaksa eğer. bizde oyun yok yeni alıp veriyoruz sonuçta ve o kurala göre alıyoruz. adamın inventory'sinde oyun olması kimseyi bağlamamalı bence yeni oyun almasına engel değil. diğerlerini de ne amaçla aldıysa o amaçla kullanmaya devam eder.
Sosyal ağlarda paylaş

Sypro, rome'a 1$ diyip duruyosun ama girip kazanmışsın, demek ki vereceğin ss'den daha değerli gördün? sen de biliyorsun bundle'a girmiş çoğu oyun 1$ bile etmiyor tradede. bizim kurallara göre 5p değerinde bundle dışı her oyun verilebilir, adma demek ki rome'u alabildi anca onu verdi (değeri 10P).
sg'de hiçbir adam gibi grupta bundle (gift olsa bile) verdritmiyorlarki zaten mantıklı olarak, sadece bizim uydurduğumuz bir şey değilki.

neyse çıkmışsın gruptan sen kendin, rome'u da eklememişsin zaten hesabına iyi olmuş çıkman gerekecekti. dedik o kadar sg kurallarına uyacaz diye.

bu arada 2 entryden az biten giriş dışı zorunlu giveawayler için de goltta yeniden açma zorunluluğu getiriyorum, böyle zorlamadıkça olmayacak yoksa. normal gruba da isteyen arada açar gönlünden kopanı artık.

gift halindeki bundle oyunları içinse yine kim jongluk yapmayıp oylama yapcam. o da hallolunca değişecek bir şey kalmayacak zaten sdf
Sosyal ağlarda paylaş

evet o saçmalığı yapmayın giremeyenler oluyor

dreagloth said:

Abi şunu anlamıyorum, neden pati golt a açarken birde ektra condition koyuyorsunuz contributor only diye?

bi de seni görmüşken söyleyeyim abi, torchlight2 giriş giveawayin o tamam, 1 hafta içnide de wormsü kazandığın için kazanma giveawayi açman lazım gerek
Sosyal ağlarda paylaş

Robert_Poche said:

NS2 spompas'a geldi, listede pasif gözüküyor, napıyoruz böyle durumda?

Silphatos said:

spompas benim nss5'i de kazandı ama giriş giveawayi bile yok, yapana kadar bekleyecez artık yapmazsa zaten cumaya şut

benim flatout u da kazanmis adam. golt huxxorladi gruba girer girmez.
Sosyal ağlarda paylaş

birkaç saat önce chatte konuşmuştuk ilk girenlerle, artık giriş giveawayleri girdiği anda yapılacak 1 hafta değil (hazırlasın girsin hesabı). bi de bundle oyunları inventoryde olsa bile iptal oldu, yıldızlılar sayılmıyor giriş ve zorunlu. zaten şu an süren ve biten bundleların hepsi yalan oldusanırım

bi de pati dışına açılalım önerisi vardı ama onu bilmiyorum napalım
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...