Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

steamgifts başlığı

calimero

Öne çıkan mesajlar

jonq said:

Bunu sırf contributor için aldım. Şanslı Pati dışında katılmasını istediğim arkadaşlarımda olduğundan Private Giveaway yaptım.

Bu oyunu ister tekrar gift edersiniz ister arşivinize eklersiniz. Sizin tercihiniz ancak link sağa sola gidebilir diye bu oyunu kazanacak kişi "Şanslı Pati" grubunda değil ise ve tanıdığım biri değil ise oyunu vermeyeceğim. Bu 2 kritere uymuyorsanız bu çekilişten uzak durunuz.

Yine dışarıdan birileri girmiş şuna. Hiç mi açıklama okunmaz ya.
Sosyal ağlarda paylaş

Önceki Treni kaçıranlar üzülmesin istasyona yeni bir tren daha yanaştı. Aynı kriterler bunun içinde geçerlidir.

said:
Şanslı Pati dışında katılmasını istediğim arkadaşlarımda olduğundan Private Giveaway yaptım.

Oyunu kazanacak kişi "Şanslı Pati" grubunda değil ise ( Çakma Accountlar dahil ) ve tanıdığım biri değil ise oyunu vermeyeceğim. Bu 2 kritere uymuyorsanız bu çekilişten uzak durunuz.
Sosyal ağlarda paylaş

jonq said:

Bunu sırf contributor için aldım. Şanslı Pati dışında katılmasını istediğim arkadaşlarımda olduğundan Private Giveaway yaptım.

Bu oyunu ister tekrar gift edersiniz ister arşivinize eklersiniz. Sizin tercihiniz ancak link sağa sola gidebilir diye bu oyunu kazanacak kişi "Şanslı Pati" grubunda değil ise ve tanıdığım biri değil ise oyunu vermeyeceğim. Bu 2 kritere uymuyorsanız bu çekilişten uzak durunuz.

bunu ben kazanmisim.. tonla oyun aldim bu saleda.. baya para gitti ama bunu da oynamak istiyordum.. tesekkurler =)..
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...