Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

askerlikle ilgili bisi sorcam yine

senko

Öne çıkan mesajlar

olorin84 said:

Fistan said:

sallama arkadaşım
yok öyle bişey

öle bişey yok derken? yeni mezun arkadaşların aralık celbine yetişmesi için son gün 25 eylül erken sevk dilekcesi yazmak zorundalar.

erken sevk
tablo 3
asal.msb.gov.tr
TABLO 3
CELP DÖNEMLERİNE GÖRE ERKEN SEVK MÜRACAAT TARİHLERİ

CELP DÖNEMLERİ
BAŞVURU TARİHLERİ
BAŞVURU MAKAMI

ŞUBAT TIP. DR. Celbİ
01 KASIM–31 AralIk
AS. Ş.BŞk.lIĞI

NİSAN KrŞ. Snf. Celbİ
01 KASIM–28/29 Şubat
AS. Ş.BŞk.lIĞI

HAZİRAN TIp Dr. Celbİ
01 MART–30 Nİsan
AS. Ş.BŞk.lIĞI

AĞUSTOS KrŞ. Snf. Celbİ
01 MART–30 Hazİran
AS. Ş.BŞk.lIĞI

EKİM TIp Dr. Celbİ
01 TEMMUZ–31 AĞustos
AS. Ş.BŞk.lIĞI

ARALIK KrŞ. Snf. Celbİ
01 TEMMUZ–31 Ekİm
AS. Ş.BŞk.lIĞI
Sosyal ağlarda paylaş

yabancı şubeden yaparsın sorun olmaz. yapmam diyen memur savsaklıyordur. ama kütüğü orda olanlara öncelik verirler işlemi yaparken ve senin için uzun sürer. şu tecil, karar aldırma işlerinizi sona bırakmayın çok ağlarsınız. gidersiniz son gün, bugün karar aldıran ve kurula girmiş olanları alıyoruz derler kalırsınız göt gibi.
Sosyal ağlarda paylaş

geçen sene ben kadıköy şubesinden başvurmuştum. kütüğüm erzincandaydı. hiç bir sorun yaşamamıştım. 1 saatte bitmişti işim nerdeyse. ama sarı zarfı almaya gittiğim vakit ordaki komutan kimlikteki resmimin bana benzemediğini söyleyip değiştirmemi istemişti. kadıköye gidip resmi değiştirip gelmek zorunda kalmıştım. az daha ertesi güne kalıyodu işlerim.
Sosyal ağlarda paylaş

beyler bi teyit edeyim.
ben şimdi haziran mezunuyum.kütüğüm farklı yerde ama ankarada gidip 2 yıl tecil edin diyecem ve edecekler dimi.sadece diplomayı götürcem, vesikalık zart surt gerekmiyor.bi de master a başlıyorum ama hiç söylemeyecem onu?
babama farklı bişeyler söylemişler o yüzden soruyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

üniversite mezunlarının ertelemesi neye giriyo siteden bişey anlamıyorum ki ben.öğrenci erteleme mi? bişeyler buldum ama sevk tehirlerinde karar aldırarak dilekçe ile talep etmeleri yazıyo sadece belgeler neymiş bi yazar mısın?
böyle kayıt işlemleri yüzünden kendimden şüpheleniyorum bazen nasıl belirsiz geliyor bana anlatamam.
Sosyal ağlarda paylaş

a. Dilekçe (Çıktı almak için tıklayınız.)

b. Diploma veya mezuniyet (çıkış) belgesi aslı ve üç adet fotokopisi,

c. Nüfus cüzdanı aslı,

ç. 2 Adet vesikalık fotoğraf,

d. KKTC’deki üniversiteler dahil yurtdışındaki yurt üniversitelerden mezun olanlardan; dört yıl ve daha fazla süreli yüksek öğrenim gördüklerine dair Yükseköğrenim Kurumu (YÖK) Başkanlığınca verilen ve üzerinde soğuk damga bulunan “Diploma Denklik Belgesi” veya “Mezuniyet Geçici Denklik Belgesi” ile diploma veya mezuniyet belgesinin aslı ve noter tasdikli Türkçe tercümesinden üçer suret

e. Sağlık Durumu Hakkında Bilgi Formu (Çıktı almak için tıklayınız.)
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...