Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

my fucking bush

Quel-Thul

Öne çıkan mesajlar

işte türkiyeyi bu yüzden seviyorum. ben orada o herifin ağzını burnunu kırar sonra da uzardım. amerikada olsa şırıngayla kan alırlar öyle yapsan.

gelecek öyle dibime girecek küfredecek ağzımın içinde varya of pütük diye nasıl oturtursun o mesafeden kafayı. ne ayar oldum izlerken lan nasıl kafayı çakmıyor diye anlamadım. :P

tam hanzoyum işte adamlar modern oturuyor bekliyor polisi.
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'de olay şu şekilde gerçekleşirdi.

Mülk sahibi elinde sopa, kaldırmış sopayı ileri geri sallayarak sana doğru koşuyor bir de ağzını da bükmüş, salyalar fışkırtarak "LAAAN ... .... .... ... " diye bağrıyor olurdu.

En son birinin kafası kırılınca polis çağırmak akla gelirdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Black-ice said:

işte türkiyeyi bu yüzden seviyorum. ben orada o herifin ağzını burnunu kırar sonra da uzardım. amerikada olsa şırıngayla kan alırlar öyle yapsan.

gelecek öyle dibime girecek küfredecek ağzımın içinde varya of pütük diye nasıl oturtursun o mesafeden kafayı. ne ayar oldum izlerken lan nasıl kafayı çakmıyor diye anlamadım. :P

tam hanzoyum işte adamlar modern oturuyor bekliyor polisi.

turkiyede olsa gelen adam direk sana kafayi otutturdu zaten,
arti adam orda tek basina olmaz pesinden 5 tane emmioglu daha damlardi. ki aradaki siklet farkini gormuyosun sanirim.

dikkat edersen adam elini bile kaldiramiyo, cunku polisler geldiginde cocugun sacina bile dokunsa (cocuk bu arada 21 yas altinda, yani legal degil) adam kodesi coktan boylardi.

buyuk olasilikla polisler bile, dallamaya bak calilari icin bizi cagirmis demislerdir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...