Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Motorsiklet ekipmanları topiki

Suark

Öne çıkan mesajlar

• 4 hafta sonra ...
Kevlar li pantalon, daha spesifik olarak kevlar kot araniyorum. Avrupa yakasindan alabilirsem super olacak.

Var mi bildiginiz yer?

Bir de bu yerli uretim Tech90 markasini ovuyor millet sagda solda, subat daki fuar da denk gelemedim ben bu markaya nedense. Marka olarak baska tavsiye eden var mi ?

Tsk
Sosyal ağlarda paylaş

Gladmir said:

Kevlar li pantalon, daha spesifik olarak kevlar kot araniyorum. Avrupa yakasindan alabilirsem super olacak.

Var mi bildiginiz yer?

Bir de bu yerli uretim Tech90 markasini ovuyor millet sagda solda, subat daki fuar da denk gelemedim ben bu markaya nedense. Marka olarak baska tavsiye eden var mi ?

Tsk

Hasanpaşa motoplus'ta tech90 satılıyor. Yine Hasanpaşa'da rider denim'in kendi dükkanı var. Ama avrupa tarafını bilmiyorum. İnternetten alabilirsin, beden uymazsa değiştiriyorlar.

Bende hem riderdenim, hem tech90 birer tane kotu var. 2sini de tavsiye ederim, modelini beğendiğini al.
Sosyal ağlarda paylaş

hasanpasa motoplusta cok dandını urunlerı var tech90'ın zaten mekanıda sevmıorm. 3 taksıt yapıo tipler.

bostancıdaki motorsikletaksesuarları.com dukkanı var, aynı mallar ordada var ve 9 taksıt.

Ki
tech90 ın kendı magazası var hasanpasada gene, orda taksıt yok ama. Beden deneyip, internetten sipariş edebiliosun. Ben maillaşmıştım adamla, burdan alırsınız ınternetten almıs gıbı gosterırız demıstı
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

Gladmir said:

Var mi bildiginiz yer?

Tsk

Hasanpaşa motoplus'ta tech90 satılıyor. Yine Hasanpaşa'da rider denim'in kendi dükkanı var. Ama avrupa tarafını bilmiyorum. İnternetten alabilirsin, beden uymazsa değiştiriyorlar.

Bende hem riderdenim, hem tech90 birer tane kotu var. 2sini de tavsiye ederim, modelini beğendiğini al.

Eyv tsk bilgi icin.

@Suark

Bugun ofis te ayni seyi konusuyorduk :S kimsin sen! lol

Sakasi bi yana, boyle su futbolcularin idmana cikarken hatun fantezisi gibi tek hareketle ustlerinden cikarip attiklari pantalonlardan lazim. Ben full kevlar dan ziyade yazlik model ler den alsam idare ederim diyorum ama yazlik model bile butun gun oturan adami hasamat ediyormus.

Cumartesi karsiya gececem, su Tech90 in kendi magazasina bir gideyim.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
http://www.lbc.com.tr/horizon_motorsiklet_pantolonu
bu nası
bide bu

http://www.motosikletaksesuarlari.com/Spidi-Gradus-II-Yandan-Fermuarli-Motosiklet-Pantalonu-Siyah_17277.html

bide şu var
http://www.motosikletaksesuarlari.com/Revit-Yandan-Fermuarli-Yazlik-Pantolon-Axis-Siyah_13123.html

yazlık alayım dıorm veya mevsımlık. nasolsa ıcıne ıclık falan gıyebılırım bısuru kısın diye.
Sosyal ağlarda paylaş

Cok ozeniyorum o yarim kasklara, pit diye aciveriyorlar, rahat rahat yiyip iciyorlar kisa molalarda.

Eskiden amcalarin bize dedigi, guvenli degil, darbe aninda alt cene firlayip gider idi ama artik kask teknolojileri gercekten ilerledi. Alinabilir, kullanilabilir bence artik.

Alttan alttan kendimi ikna etme cabalarim da belli oluyordur, bi schubert alacam sanirim bende.

Edit: Yarimdan kastim, ceneden acilir kasklar.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...