Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Notebook alınabilecek güvenilir site

kozalak

Öne çıkan mesajlar

Benim hatam herkes bana eksen yada benzeri müşteriye aç ilgilenen firmaları önerirken ben indirimi gördüğüm gibi bimekse atlamaktı sanırım :) Bimekstede hatam olmuştur Aluriel'in dediği gibi iyi niyetliydim teknik serviside zor durumda bırakmak istemiyordum onlarda emir kulu falan. Ama çingene olmak gerekiyormuş biraz o konuda da dersimi aldım.

En önemlisi alışveriş yaparken bence biraz araştırmak. Sonra alırkende gidip mağazada açtırıp denemek. İstanbulda yaşıyorsan problem yokta başka şehirdeysen garantiye kargo parası falan vermemek istiyorsan satış sonrası hizmetide araştırmak gerekiyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Aiko said:

valla dün www.sanalmarketim.com dan sipariş verdim bugun sabah elime ulaştı. daha açmadım laptopu fakat çok hızlı çalışıyorlar daha oncede kulaklık almıştım bu siteden olumlu referanslar üzerine.pek olumsuz yorum bulamadım internette.

aynen, bende hepsiburada ile burayı kullanıyorum. Şimdi elimde sadece burası kaldı. Kaç sene sürer bilmiyorum ama burasıda bozana kadar burayı kullanırım. Şuana kadar 1 kez sorun yaşadım, bir ürünüm 5 günde gelmişti. Oda aptal kargo firması yüzünden di. Evde olduğum halde, evde yokmuşum kargoyu bekletmişlerdi.
Sosyal ağlarda paylaş

Bimeks bu kadar problemli mi gerçekten? Laptop alıcaktım modeli filan gözüme kestirdim en ucuz Bimekste diye oradan almaya karar vermiştim de içime kurt düştü şimdi. Aradığım model de Vatan ın stoklarında yok sanırım, sayfasında bi tek stoka gelince haber ver seçeneği var.

Vatan ın stokları sık güncellenir mi, veya sipariş verme gibi bi hizmetleri var mı?

ve fiyatları çok abartı olmayan ve garanti konusunda güvenilir yerler nelerdir? (sanalmarketim e baktım onun stoklarında da yokmuş)
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...