Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bedelli gelmis kos paticik

Masquerade

Öne çıkan mesajlar

En verimli çağından olmamak için küçük bir bedel bence :P
Bu arada har vurup harman savuran 30+lar hay anasını be 30k bulmam lazım moduna girmişlerdir hehe.
İşin tek kötü yaniğ 21 gün bile olsa askerlik anısı bişidir şimdi bunların tek anısı Tayyibin bu konuşmasındaki heyecanları ve para yatırma maceraları olacak.
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

En verimli çağından olmamak için küçük bir bedel bence :P
Bu arada har vurup harman savuran 30+lar hay anasını be 30k bulmam lazım moduna girmişlerdir hehe.
İşin tek kötü yaniğ 21 gün bile olsa askerlik anısı bişidir şimdi bunların tek anısı Tayyibin bu konuşmasındaki heyecanları ve para yatırma maceraları olacak.

Bedelli anısı: Abi bastırdım parayı, veznedar sayıyor... 200 lira eksik çıkmasın mı...

fdghjfkfghl
Sosyal ağlarda paylaş

Absolut said:

Dovizli askerlik parası:[/b] 10.000€
hiç askere gitmeyecekler 21 gün yok artık.
Yaş sınırı yok.

Anlamadim babacan ben burayı ben mart iyi için yatırmıştım parayı,yurt dışında çalışıyorum 5 yılı geçtim süre olarak şimdi nedir durum internette bulamadım bu yazdığın kısmı biraz bilgi verirmisin.
Sosyal ağlarda paylaş

BaaL said:

25.11.1981 liyim 3 gün içinde resmi gazetede yayınlanmasın pls.

yanlış bilmiyorsam önce mecliste görüşülmesi gerekicek. görüşüldüğünün ertesi günü resmi gazetede yayınlanır büyük ihtimal. dua et meclis başkanı haftaya bıraksın görüşmeyi:)
Sosyal ağlarda paylaş

nedanko said:

bence de mantikli olmus, benim dovizli icin gidip gelmem 5 bin dolar + calismiyorum o surede vs. sorsalar 5 bin euro 21 gun 15 bin euro 0 gun, 15 i secerdim yine. sirf ucak biletim git gel 2 bin dolar zaten.

Yıllık izin yok mu? Güzel yani yıllık iznin yarısını beş bin euroya satın aliyorsun.
Sosyal ağlarda paylaş

gun almis dediyse 82'lileri de tutuyor galiba.

yasa 1 ocak 2012'de cikarsa 1.1.83'u de vurabilir tabi o tarihe kalmaz o ayri.

gideceklerin gozu aydin ama 30.000 Tl ve 30 yas olayi nedeniyle basvurular baya az olur.

resmi gazetede yayinladigi tarih baz alinir yav.

20 Aralik 2011'de resmi gazeteye ciktiginda 20 Aralik 1982 oncesi 6 ay icinde basvurma hakkina sahip olacak. Yani 4 ay bekleyince o tarih de guncellenmeyecek 20 Nisan 1983 diye.
Sosyal ağlarda paylaş

dreagloth said:

Yanlış anlaşılma olmasın:

30 dan gün almak demek, 29`u bitirmiş olmak demek. 82`liler yararlanabiliyor, artı 6 ay içinde 29`u bitirenler de faydalanabilecek sanırım.

6 ay içinde 29'u bitirenler yararlanabiliyor mu ohannesdodes.

bu arada heralde 2-3 hafta içinde çıkar di mi resmi gazetede
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...