Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

weider optimumdan iyi değil. daha pahalıysa boşuna para verme.

aiko, glucosamine veya omega-3 te söylediğin yan etkilerin hiçbiri yok. triflexin içinde MSM diye bir madde var, onun yan etkilerini bilmiyorum. bu paketteki vitaminin yan etkileri de olabilir yazdıkların. paket halinde almak yerine glucosamine ve omega-3 ayrı alabilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

Ben triflex de kullandim glukozamin de. Hicbir ekstra etki yaratmadi. Belki sadece eklemleri cok zorlayanlara yariyodur.

Gerci glukozamini insuline yaptigi etkiyi denemek icin kullanmistim. Pek bisi ifade etmedi ona da.

Triflexi de ucuz diye alip denedim oylesine. Sonucta ekstra bir yiyecek, yararli olmali sdf
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

weider optimumdan iyi değil. daha pahalıysa boşuna para verme.

Nekro said:

Weider a boşuna fazla para vermeyin hiç. Tamamen isim. Weider kardeşler sagolsun

şu optimum nutrition sahte geyiklerinden şimdi iyice kıllandım samaellea sağolsun. başka hangi markaya güveneyim bilemedim, köklü, yıllarca bu işi yapan bi alman markası sonuçta diye weider'a yöneleyim diyordum.

ölçek başı 2.3 lira gibi bir şey oluyor 250 liralık aldığın zaman içinden 100 küsur ölçek çıkıyor yani. piyasadaki çoğu markadan daha iyi fiyatı, bir tek ON'nin ölçek başı fiyatı 2.1 lira civarı. BSN, musclepharm falan baktım, hep daha pahalıya geliyorlar. Tek sıkıntısı weider'ın işte, pahalı olması yani önceden 250 lirayı çotank diye veriyon.
Sosyal ağlarda paylaş

bende geçen ay aldım dabıl çaklıt. Olm bitane GNC markete girin adım başı var zaten onwhey de satılıyor. Bakın üzerine hologram var mı yok mu diye.

http://i40.tinypic.com/wkoi2a.jpg

authentic optimum nutrion product

To ensure the authenticity of this product. Check the neckband for the ON HOLOGRAM STRIPE
Sosyal ağlarda paylaş

ben hangisi daha yararlıdan daha çok, sağlık açısından kaliteleri yakın mıdır diye sormuştum zaten. hani atıyorum metal daha çok falan yoktur di mi diye sormuştum.

yoksa atıyorum 1 yıl weider kullansan biceps 45 santim olacak, ON kullandığında 43'ü geçemez gibi bir şey olduğuna inanmıyorum. iyi markaların hepsi öyle veya böyle aynı seviyededir çok büyük ihtimalle.
Sosyal ağlarda paylaş

elimizde ON için şöyle bir veri var:
https://docs.google.com/spreadsheet/ccc?key=0Ag9uT-E4EIL7dFZPZnR0WVZybGtFWnRKNzdKNm9XOVE#gid=0

bu yüzden optimuma daha çok güveniyorum özellikle gaspariye göre. weiderle ilgili bir veri yok. bu yüzden weider daha iyidir veya kötüdür diyemem. ama elimdekinden memnunken gidip weidere daha fazla para vermem.
ne kadarı izole ne kadarı konsantre olduğu da o kadar umrumda değil, acilen kana karışması gibi bi derdim yok.
zaten wheyi tatlı niyetine kullanıyorum. whey olmasa çikolata yerim her gün, yağlanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

selam supplement sever kardeslerim, ben p90 yapmaya basladim bi 15 gun once. cocuklugumdan beri kahvalti etme problemi olan bi insan oldugum icin bazi sabahlar baya gucsuz oluyorum zorlaniyorum. 65 kiloyum 172 boyum. ne onerirsiniz bana? yimirta ye en iyisi mi yoksa soyle dogal sacma sapan olmayan ne onerirsiniz? bi de boyle gobek ve yanlar var hafiften onlar icin p90 harici ekstra bisi yapmama gerek var mi ?

ps: kanada'da yasiyorum supplement konusunda burda satilabilitesi olan seyler tavsiye ederseniz sevinirim.
Sosyal ağlarda paylaş

AtlaraFisildayan said:

weider gayette optimum dan iyi.

daha yeni yeni isolate koyuyuor optimum. sadece şişirilmiş bir marka.

bir ürününde (cfm)%87 diğerinde (cfm overload) %90 küsür saf izole protein var gidip %78 olanla karşılaştırma yapıyorsunuz.

https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-frc3/996578_495469450541394_1192213626_n.png
Sosyal ağlarda paylaş

tiLi said:

yohimbine, antidepresanların sexual dysfunction yan etkisini gidermek için veriliyomuş lan. seksten 1-4 saat önce 5.4-16.2 mg

edit: yohimbine in yağ yakmak için kullanıldığını bilmeyenler postu garipsemiş olabilir

Beta2 ler kalbi, alpha2 ler babafingoyu boostluyor :)

Ben tek seferde 15-20mg aliyordum. Biraz carpinti gibi his veriyordu ama hic o dedikleri instant wood olaylari olmadi.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • Yeni Oluştur...