Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

Perfectionist said:

40 liraya yohimbine al gg den. Yanina da bol bol kafein tamamdir.

abi spor cahili adamım da şu yohimbine yi arattırdığımda direk cinsel performansı artırmayla alakalı bir sürü bilgi makale falan çıktı..kafein ni de aldıkmı sabahlar olmasın..
misal;http://www.beslenmedestegi.com/bitkisel-ilaclar/yohimbin-nedir

bol sekis yapın yağlardan kurtulun sloganımız..
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Selam ben protein tozu kullanmaya başlayacağım. 6 aydır badi bildin yapıyorum göbekten kurtuldum fakat kollar mollar yeterince hacimli değil. Boyum 1.90 kilom 78 falan. Pek yağlı değilim.

Sanırım iki çeşit toz var vücuttaki etkilerine göre, birini spordan hemen önce/sonra içiyorsun öbürünü 6-8 saat vakit bırakarak. Bana bunlardan hangisi yarar, yoksa ikisinden de alıp karışık mı kullanmak gerekir falan. TŞK
Sosyal ağlarda paylaş

casein ve whey sanırım bahsettiğin ikili ,whey kana hızlı karışır ,peyniraltı suyu diye geçiyor ,casein ise süt proteini olarak geçiyor,emilimi daha yavaş.

ikisininde amacı günlük protein ihtiyacındaki boşlukları doldurmak ,ayrıca pratikler tabi.

spordan önce ,sonra yerine günlük ihtiyacından yola çıkarak ne kadar içmen gerektiğini bulabilirsin
Sosyal ağlarda paylaş

Aynen öyle toptan hesaplanan birşey ,kilon başına 2 gr. iyidir,atıyorum 80 kilosun 160 gr proteini alacaksın gün içinde bir şekilde ,öğün atladın ,işin çıktı yada yiyemiyorsun protein tozu bu arada devreye giriyor ,yarım lt. sütle içiyorum ben mesela ,40-50 gr protein 5 dk'da midede.
Sosyal ağlarda paylaş

Carnitin hakkında ne düşünüyorsunuz? Ben yağlarımdan kurtulmak istiyorum ve vücudumun daha fazla yağ yakmasını sağlamak için iyi bir yöntem mi?

Gün içinde her istediğimi yiyemiyorum diyelim ki, spordan önce ve sonra whey dışında birşey gerekli mi? Aminoasit falan?

Palladium'da supplement satan bir dükkan var orada fiyatlara baktım, 100-150 lira arası 50 kullanımlık wheyler vardı, 60 tablet carnitine ise 80 lira sivarındaydı. Ne düşünüyorsunuz fiyatlar hakkında?
Sosyal ağlarda paylaş

Karnitin e gerek yok.
Çok ağır spor yapmıyorsan günde 2 idman veya haftada 5 idman whey e de çok gerek yok.

Senin şu an diyet alışkanlığını oturtman gerekli. İş yerinde yiyemiyorum diyorsan akşamdan hazırlayıp yicen abi başka şans yok.

Paleo diet i araştır.
Her şeyi biliyorum da nasıl yapacağım kafada bitiyor olay diyorsan Beck Diyet Çözümü kitabını oku.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...