Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Supplement loglari

Helcaraxe

Öne çıkan mesajlar

Abi her gün tonbalığı mı yiceksin? ben haftada 200-300gramdan fazla tüketmiyorum civa muhabbetinden dolayı, sıvı olarak iğrenç birşey ama jelly gibi kapsüller şeker gibi yutuluyo sıkıntı yok.
Her gün tonbalığı tüketiyorsan bence tüketme.

Balık yağı demişken, günlük kaç mg alınıyor bu meret? ben solgar kullanıyodum bi ara random atıyodum günlük 2-3 tane falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Epa dha oranina da bagli. Gunluk 600 birim mi ne alin diyorlardi unuttum. Normalde 4 cap diyette 6 cap atiyorum ben.

Bu arada keten tohumu da iyidir omega3 icin. Aktardan taze cektirip buzdolabinda saklayin. Ama benim yaptigim gibi tatli kasigiyla yogurtsuz falan yemeye calismayin. Once yapisiyor sonra yakiyor. Hos bir his degil.
Sosyal ağlarda paylaş

Keten tohumunda östrojen var sakata gelmeyelim.

En güzel omega 3 kaynakları tabiki balık olarak somon olmadı balık yağı. Carlson içiyorum ben. Oda olmadı cevizde var biraz. Ama en iyi kaynak somon bence. Haftada 2-3 günde bi çakacan bi somon.

http://nutritiondata.self.com/foods-000140000000000000000-w.html
Sosyal ağlarda paylaş

Keten tohumundan kaynakli ostrojen artisi oyle ahim sahim dise dokunur birsey degil ya. Gecen biraz arastirdim, yazilari bulursam atarim. Gunde 1 yemek kasigindan zarar gelecek oranlarda degildi. Brokoli ile yersin notrler zaten :)

Tyrion said:

ON fish Oil alabilirsin. 200caps 60-65tl civarı.

Nerde? Benim son kutu. 60'a bulsam guzel olur.
Sosyal ağlarda paylaş

Perfect brokoli ve karnabaharı çok severim zaten de brokolinin güzeli aralıkta başlıcak işte bu aralar pek güzel değil Antalyada.
Keten toğumuna baktım dediğin gibi bir sorun yokmuş o zaman balık yağım bitince bende ondan alırım arada salatalara koyarım 1-2 kaşıktan sorun olmaz diyorlar. İşte burda diyor:
http://www.brinkzone.com/general-health/flax-oil-should-men-avoid-it/
Sosyal ağlarda paylaş

Ben hiç kasmam abi ona direk yağını alırım salataya filan 1 kaşık katarım. Aslında zeytinyağı kullanan adamın bunu da kullanması gerek çünkü zeytinyağında omega 6 fazla bundada omega 3 fazla dengeyi bu şekilde buldurabiliriz. Birde 50-100 gr filan kuruyemiş yeriz daha ne.
Sosyal ağlarda paylaş

Supplementlerim geldi dayanamadım mega forte aldım lol.

On Whey 5lbs
On Creapure 300gr
Gaspari Anavite
Weider Liquid Amino Mega Forte -epey uygun fiyata geldi-
Weider Premium Whey 500gr -fortenin yanında hediyeydi-
Çinko Tablet 50mg

2 aylık bir stack var burda,partnerimin sporu bırakması kötü oldu gerek motivasyon gerek yardımlaşarak çalışmak iyi oluyordu ama yapıcak birşey yok.
Whey günde 1 ölçek kullanıcam,o yüzden total 6lbs whey 2.5 ay kadar gidicek ama net 2 ay dedim öğün aksaklıklarında 1 ölçek daha içerim.
Creapure hergün 5gram klasik,yükleme saçmalığı olmadan.
Gaspari anavite günde 3 tablet
Weider amino liquid sadece antreman günleri 1/3 antreman öncesi 1/3 antreman sonrası ve yatarkende kalanı ama uyku sorunu yaptığını okudum aldıktan sonra 1/2 antreman öncesi 1/2 sonrası yapabilirim.
Çinko tablet günde 1 adet
Premium whey onwheyin içine boşaltıyım diye düşünüyorum :P

oldukça güzel ve yeterli bir stack olduğunu düşünüyorum,weider mega forteyi nerdeyse yurtdışı fiyatına aldım 200lira vermezdim yoksa,aşırı iyi yorumlar alan bir ürün,animal pak ve megaforte hariç nerdeyse olumsuz yorum alan supplement görmemiştim kendimde deniyeyim dedim bakalım sonuçlar ne olacak.
omega3 + polen/arı sütü alıcam.

Güzelim jack3d ye param kalmadı :P
Sosyal ağlarda paylaş

Gün içindeki beslenmen yeterliyse antreman sonrasında falan böyle FEED ME OR I BURN MUSCLE olayı olmuyor yani öğünden 2 saat sonra vücudunda amino asit kalmıyor muhabbeti yok aynı şekilde 2 saatte bir yemek yemelisin olayıda hikaye,yeterli besinleri aldığın sürece 3 öğünde yiyip olayı halledebilirsin.

ayrıca gainer epey gereksiz supplement sdfhfghs
Sosyal ağlarda paylaş

gainer bedava geldi ya. ama bb hayatımda 2 kere para verdim CAHALKEN sdf. BİRİDE GNC GAINERIYDI ;))

ya mesala bu sabah aldım sytnhamı. hem kahvaltıları iyi yapamadığım için iyi oldu sabah almam, tok tutuyo hafifde. bugün şu muhabbet üzerinde antnremandan önce ve sonra almadım ama yatarken alıcam heralde 1 saat önce falan. yani yine günde 2 ölçek alayim diyorum.

peki antrenman sonrası müdahalesi falan yalan mı? öncesi neyse yani 1 saat önce alcan da depolancak da kana karışcak da vs. sonrasındaki gereksizliği bi tartışmak lazım.

kreatinide mi sabah aliym fdgl HERŞEYİ SABAH ALALIM
Sosyal ağlarda paylaş

Creatine+Glutamin sabah aldığımda oldu,ama genelde hep antreman sonrası kullandım.

Sana bilimsel bir veri sunamıcağım için gece yatarken boş mideyle yat diyemicem ama ben yatarken yiyip içmem..

Demek istediğim eğer beslenme yeterliyse sabah kalkınca almak yeterli olur,hani ekstradan işte KASLARIMYANMASIN AMAN 70 GRAM VITARGO 30GRAM WHEY alayim diye bir durum yok antreman sonrası için,ama antreman sonraki wheyi iptal edince günlük beslenmen yeterli olmuyorsa antreman sonrasıda al.
demek istediğimi anladın umarım.beslenme yeterliyse ekstra whey alımına gerek yok,ama eksiği whey ile kapatıyorsan burda bir sıkıntı yok; ama yinede en sağlıklı seçim günlük ihtiyaçlarının ÇOK az kısmının supplementten alınması.
Sosyal ağlarda paylaş

ben senin dediğini anladım da, antrenman sonrası olan yıkımda proteini depoadan kullanıyo o zaman. yani normalde mantık whey al ant sonrası kana karışsın hemen müdahaleyi yapsındı. sen günlük ihtiyacını al da zamanı farketmez diyosun. hızır acil mode'a gerek yok diyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...