Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

ABD'nin gözünden Atatürk

Mr_Hand

Öne çıkan mesajlar

drunken orgy duyar gibi oldum ben ama dikkat etmedim çok, zaten çoğu yerde görüntülere takıldım konuşmayı dinlemedim

bi de diktatörlük konusunda şöyle bişey duydum ki çok güzeldi, "atatürk türkiye'de bir daha kimsenin diktatörlük kuramaması için diktatör olmuştur" gibi bişeydi doğru anladım heralde
Sosyal ağlarda paylaş

Bu Ordu-Giresun Havalimanı muhabbetini dikkatli dinlerseniz dedikodu diye bahsediyor.

Bazı arkadaşların dediği gibi tam bir propaganda filmi, verdikçe gazı veriyor ayrıca İzmir mevzusuna bir atıf var.

İzmir'i kim yaktığı belli değil diyor.

Atatürk için en başta meclisin diktatörlük güçleri verdiği söyleyip sonra pek çok yerde dikaktatör diyor.

Genel olarak güzel bir çekim, tam gaza getiriyor bazı şeyleri duymazdan gelirseniz.
Sosyal ağlarda paylaş

aktiftablet said:

historians still argue about Atatürk... his methods, his tyrannies his personal habits...

Şimdi hangi tarihçi bu tartışmayı yapan?

edit: Atatürk'ün çok güzel görüntüleri var, sesi kısıp izlemek en mantıklısı. Son kararım budur, saçmalamışlar çünkü bayaa.
Türk tarihçileri olmadığı kesin
Sosyal ağlarda paylaş

Myshkin said:

orgy dediği grup seks değil beyler, biliyorsunuz değil mi? Neyine bu kadar taktınız bu lafın, içip eğlenmek ayıp mı?

olm orgyden başka laf bulamamış mı lan sdf

allasen yani. akıl var mantık var hehehe. yani öyle RÖRÖRÖ ATATÜRKE LÖF ÖTMÜŞçü bir insan hiç değilim de rakı sofrasına orgy demek hahaha
Sosyal ağlarda paylaş

abi saçmasapan şeylere takılıyosunuz hakkaten. orgynin ne demek olduğunu geç, grup seks yapmış olsa ne olacak, ne anlamı var ki bu saatten sonra?

videoyu paylaşmaktaki amacım, şu anda tepemize binen, her türlü içişlerimize rahatlıkla burnunu sokan, hemen her türlü pisliğin oluşması için ortamı sağlayan bi ülkenin bu kadar zaman öncesinde nasıl bize yavşadığını paylaşmaktı.

ülkedeki tüm değerleri satıp, sonra kıpkırmızı suratla "van minüt" demek gibi değil öyle pek. diktatörlük de yaptı gerçekten, ama inanılmaz bi vizyonerdi adam. neyse.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...