Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultima Online Forever

nbl_silencer

Öne çıkan mesajlar

Bitti, bitiyor, uo iki seneye biter, 6 ay sonra biter vb yakıştırmalar yapılan güzide oyunumuzun aslında ne kadar komik ve eğlenceli olabileceğini gösteren bir kaç resim var... Çoğunluğu PK Mavi savaşlarından alıntı, kimileri oyuncuların komik hareketleri, kimileri staff'ın yapmaması gereken hareketler ve daha niceleri... UO ile ilgilenirken insan gerçekten çok ilginç anılar yaşayabiliyor. Bknz Nebula'dan görüntüler ;

Resimler Bölümü[signature][hline]Silencer

[Bu mesaj nbl_silencer tarafından 29 Temmuz 2004 02:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Türkiye'nin en sağlam serverine yaraşır resimler.
Bu arada 8. resim inanılmaz güzel. [signature][hline]Ölüm nerden ve nasıl gelirse gelsin,savaş sloganlarımız kulaktan kulağa yayılacaksa, silahlarımız elden ele geçecekse ve başkaları mitralyöz sesleriyle,savaş ve zafer naralarıyla cenazelerimize ağıt yakacaklarsa
Ölüm Hoş geldi,Safa geldi !
CHE
Who is that ?[/i] / My best friend
Heaven UO Shard, Çok yakında....

[Bu mesaj Brook tarafından 29 Temmuz 2004 02:46 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nbl_silencer, 29 Temmuz 2004 02:22 tarihinde demiş ki:
Bitti, bitiyor, uo iki seneye biter, 6 ay sonra biter vb yakıştırmalar yapılan güzide oyunumuzun aslında ne kadar komik ve eğlenceli olabileceğini gösteren bir kaç resim var...
UO bitti zaten. OSI bile oyuncu ceksin diye hazir char satar hale geldi, piyasada cok daha iyi mmorpg'ler var ve bir o kadari da cikmak uzere. Turkiye'ye biraz gec gelmesi, bedava olmasi ve saat basi server acilmasi Turkiye'de biraz daha ayakta tutuyor, o kadar.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | [b]Email: [email protected][/b]
Sosyal ağlarda paylaş

nerde o eski NBL diyen arkadaşa; bu resimler 1 ay öncesine ait. Şu anda da bu tarz etkinlikler düzenleyemiyoruz çünkü RC geçiş ile ilgili çalışıyoruz.

2Baggio: Ultima Online'ın en büyük sunucuları yurt dışında. Bunun başlıca sebebi benim gibi 1st person ortamdan hoşlanmayan kişiler için UO nun tek seçenek olması. 2. si freeshard desteği ve geliştirilebilirlik ve dolayısı ile çeşitlilik sadece şu an ultima online a özel. 3. Eğer diğer şu an için başarılı olan MMRPG ler OSI gibi freeshard'lar konusunda anlayışlı davranmazlarsa ömürleri OSI den çok daha kısa sürecektir. 4. Ölü denilen bu oyunun dünya üzerindeki oyuncu sayısı şu an için tüm MMRPG lerden fazladır.

Bir de unutmadan ekleyelim SW-g. den starwars ismini çıkartın, WWC den warcraft logosunu silin, o zaman ne kadar kulllanıcı çekebiliyorlar bakın. Pek çoğu eski ismi üzerinden geçinen sistemler. SW-g başarılı olmasında tabiki kendi sisteminin kalitesi var ama StarWars markası olması da başarısının yarısından fazlasını oluşturuyor en azından şu an için. DarthMaul resimli boxer çıksa, insanlar kuyruğa giriyor. Sen bu insanları bir SW dünyasında topluyorsun. Sadece chat olası olsa gene çok başarılı olur :)
[signature][hline]Silencer

[Bu mesaj nbl_silencer tarafından 29 Temmuz 2004 04:08 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Aslında 6. resimde süper bir olay var. Orada adamın birisi GEMİ İLE GİDELİM , GEMİ İLE GİDELİM diye bağırırken, bende GATE'ten geçmek ister misiniz diye bir yazı çıkıyor. :) Teknoloji var kardeşim diyesim geldi adama...

Bir de aynı resimde COVE BİZİMDİR SİZİN OLAMAZ diye dolaşan bir GHOST var :)[signature][hline]Silencer
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nbl_silencer, 29 Temmuz 2004 03:59 tarihinde demiş ki:
3. Eğer diğer şu an için başarılı olan MMRPG ler OSI gibi freeshard'lar konusunda anlayışlı davranmazlarsa ömürleri OSI den çok daha kısa sürecektir. 4. Ölü denilen bu oyunun dünya üzerindeki oyuncu sayısı şu an için tüm MMRPG lerden fazladır.
UO'nun bizde indigi seviyelere ineceklerse nolur kati olsunlar, istemiyorum acikcasi free server falan.[signature][hline]Gesp (a.k.a Baggio) | [b]Email: [email protected][/b]
Sosyal ağlarda paylaş

Şimdik Dorrrrrrrrrr Diyesim Geldi.Ne Ultima Online Biter Nede Nebula Biter Nede Eylence Doruklardan Aşagiya İner Silo Cok Güzel Deyinmiş Bu olaya Resimler Desen Züper Galiba İlk ( nebulada ) Locus Acildigi Zaman Bu Yanliz bişi daha sölicem silonun arabasinin resmi heralde 1. resim opel :P[signature][hline]Lutfen Internet Explorer Ayarlarinizla Oylamayin " Gidiyorum " Topiçleri Orjinaldir.Her hangi Bir Mesuliyet Kabul Edilmiyor. ( Bu senenin Modasi Bu heralde) [ Ben Gidiyorum ]...
Sosyal ağlarda paylaş

Komik .. Nebula haa... Nebula Bence türkiyedeki Uo kadledici bir server.. Nebula bence berbat bir server .. Editler .. speed ler... client göçertmeler .. bunların hepsi nebuladan çıktı.. ben ben ilk kez speed yapılan server nebulayı gördüm ve bir zamanlar speed yapmadan dolaşan adam bile yoktu.. gmler de bu soruna tamamen kayıtsız kalıyorlardı.. ama haklarıda yememek lazım şimdi.. 300 kişiden 200 ü speed yapıyordu ve gm ler 1 kişi falan yakalıyorlardı .. herkesin kulaklarında edit söylentileri bilmemneler... Neyse Türkiyede Uo serverinden Sadece ayakta nebula kaldı ama insanlar neler çekti neler..
Ben Lag ve Speed ile nebulada tanıştım..

Bir de bişi sorcam.. O fotoları çekerken Adamlar yürüyebiliyormıydı.. neyse fazla bişi söylemeyim.. Nede olsa türkiyenin en gelişmiş serveri değil mi ..!!
Sosyal ağlarda paylaş

client göçertmeyi emin ol adamlar nbl yı şaapmak için şıkartmadı heueh injection u sırf herif nbl ya inat olsun die mi yaptı
nebula da nie çıktı kabul etmek istemeseniz de
NEBULA TÜRKİYE DE ADI EN ÇOK DUYULAN UO DİİNCE AKLA ONUN İSMİ GELEN TÜRKİYEDE EN ÇOK ÜYEYE SAHİP SERVER
bence bu yüzden saygı duyun nebula siz daha çekirdekken neler yapıodu nebula türkiye de ilkleri başardı
her ne kdr oyuncuları yüzünden ve bazı staff yüzünden serverdan nefret etsem de bazı şeyleri başardıklarını kabul etmek lazım![signature][hline]Bivrip Ardenia UO Shard Owner
Ardenia|Arama
Sosyal ağlarda paylaş

insanlar nebula staffından korku boyle bir olay var hemede nerdeyse butun server da page attmaktan korkan insan dolu nebulada nebula gercekten bazı olayları bitirmis super bir server ama staff larda sanki biras sorun varmıs gibi gelio ben ciddilik olayına katılıolrum fakat her yanlıs kelimende cezalandırılman bir çok playerı nebuladan soguttu dige dusunuorum[signature][hline][b]Diiiceeeyyy Süx Playlist...
1)Kırcan mı belimi ? 2)Islak Islak 3)Üflesene ...

Sosyal ağlarda paylaş

said:
kayip_cocuk, 29 Temmuz 2004 11:48 tarihinde demiş ki:
Komik .. Nebula haa... Nebula Bence türkiyedeki Uo kadledici bir server.. Nebula bence berbat bir server .. Editler .. speed ler... client göçertmeler .. bunların hepsi nebuladan çıktı.. ben ben ilk kez speed yapılan server nebulayı gördüm ve bir zamanlar speed yapmadan dolaşan adam bile yoktu.. gmler de bu soruna tamamen kayıtsız kalıyorlardı.. ama haklarıda yememek lazım şimdi.. 300 kişiden 200 ü speed yapıyordu ve gm ler 1 kişi falan yakalıyorlardı .. herkesin kulaklarında edit söylentileri bilmemneler... Neyse Türkiyede Uo serverinden Sadece ayakta nebula kaldı ama insanlar neler çekti neler..

Bir de bişi sorcam.. O fotoları çekerken Adamlar yürüyebiliyormıydı.. neyse fazla bişi söylemeyim.. Nede olsa türkiyenin en gelişmiş serveri değil mi ..!!

Eskiden evet vardı...
AMA ŞİMDİ YOK SPEED
ŞİMDİ YOK INJECTION
ŞİMDİ YOK LAG

GİTTE KENDİNLE EYLEŞ

(nblda playerım yanlış anlaşılmasın quann açıldığından beri oynuyorum..)
Sosyal ağlarda paylaş

said:
[b]rockncoke, 29 Temmuz 2004 12:03 tarihinde demiş
Eskiden evet vardı...
AMA ŞİMDİ YOK SPEED
ŞİMDİ YOK INJECTION
ŞİMDİ YOK LAG

GİTTE KENDİNLE EYLEŞ

(nblda playerım yanlış anlaşılmasın quann açıldığından beri oynuyorum..)

Şimdi yok ama onceden oldugunde neler çektimi biliyormusun ..
Ben quann Açıldığında değil Quann Açılmadan öncede oynuyordum.... Sen daha kumda oyun oynarken biz nebula ne kadar kötü ve berbat bir server idye alay ediyorduk... Ne kadar LAG lı server diye alay ediyorduk.. ve kaliteside artık çok düştü.. hatta hiç yok nerdeyse.. Ama bir sey var en fazla kişi oynıyan server Nebula .. ama oynıyanlara bir bakarsanız iyi olur ..
Sosyal ağlarda paylaş

kayip_cocuk
sana 1 konuda katilirum.
1.Client Göçmesi

Katilmadigim nokta cok bende quann da oynuyorum yani nebulada hatta silonun baş belasiyim :D speed olayina gelince o kaldirildi su parali mail olayina zati halen daha kilim ama elimde değil yine oynuyom yine oynuyom.[signature][hline]
Tüh bişi unutum su http://www.nebula.gen.tr/main/main.php?topic=nblpictures&pn=6 Bu resme hayran kaldim :P

[Bu mesaj wolcano tarafından 29 Temmuz 2004 12:18 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kayip_cocuk, 29 Temmuz 2004 11:48 tarihinde demiş ki:

bence nebula senden kurtulduğuna sevinmeli.. kesin banlanmişsindirda böyle karaliyorsun milleti.. Kim ne derse desin.. Türkiye'de ultima online kitlesine en çok hitap eden kurum nebuladir.. Çoğu insan ultima online'i nebula diye adlandirmiş durumdadir.. başarılıdır ve devam etmektedir.. Geçmişe değil geleceğe bakılmalidir.. Şuandaki haliyle geçmişten çok ilerde bir nebuladir.[signature][hline]Cesaret olmazsa diğer bütün erdemler çürüyen birer erdem müsveddeleri
olarak kalırlar. Aşk, cesaret gerektirir, çünkü kırılmaktan korkmayı bırakarak, gerçekten aşık olursunuz. Sevgi, cesaret gerektirir, çünkü sevgi tümüyle bir karşılıksız verme eylemidir. Dürüstlük, cesaret gerektirir, çünkü doğruluğuna inandığınız şeyler adına risk alırsınız. Bilgi, cesaret gerektirir, çünkü her bir öğrenme eylemi, bilgisizliğinizi kabul etme cesaretinden kaynaklanir.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...