Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Ultima Online Forever

nbl_silencer

Öne çıkan mesajlar

e bence konu burda noktalanmali denilecek herşey söylenmiş zaten.. Gereksiz tartişmalarla uzatilmasini istemem uo'nun bu kadar güzel anlatildiği bir topicte.[signature][hline]Cesaret olmazsa diğer bütün erdemler çürüyen birer erdem müsveddeleri
olarak kalırlar. Aşk, cesaret gerektirir, çünkü kırılmaktan korkmayı bırakarak, gerçekten aşık olursunuz. Sevgi, cesaret gerektirir, çünkü sevgi tümüyle bir karşılıksız verme eylemidir. Dürüstlük, cesaret gerektirir, çünkü doğruluğuna inandığınız şeyler adına risk alırsınız. Bilgi, cesaret gerektirir, çünkü her bir öğrenme eylemi, bilgisizliğinizi kabul etme cesaretinden kaynaklanir.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
nbl_silencer, 30 Temmuz 2004 23:02 tarihinde demiş ki:
Rewendor un yazısını okuduktan sonra kendisini ayakta alkışlıyorum...

+1 gerçekten düşünüpte söyleyemediklerimizi yazmış.[signature][hline]| Paticik KO Moderator | Dead Winter Reigns |[b]
Sabırlı bir insanın öfkesinden sakının. |Bloody|[b]
[b]E-Mail:
[email protected] | ICQ: 124744
Sosyal ağlarda paylaş

Silencer
Senin şu ana kadar yaptığın işleri hep saygı ile izledim. Bence Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi ultima serverını kurdunuz ve bu hale getirdiniz. Eskiden bende oynuyordum serverında gerçekten çok hoşuma gidiyordu. gidiyordu diyorum şimdi baya bi seviye altlarda.
Senin yaptıgın işleri taktir ediyorum ve hayranlık duyuyorum.[signature][hline]Cameroon
Patrick Mboma 10
Sosyal ağlarda paylaş

yanlız bir freeshard ile osi yi karşılaştırmayı çok komik buldum.freeshardlarda güvence yoktur editte yapılır,oyuncuda kayırılır,serverda çöker dakika başı(ki bunların cogu nblda yapıldı).Amacım çamur atmak değil ama orada verilen ufak bir para insana rahat oynamayıda sağlıyor.300-500max oyuncu sınırlı bir yer yerine 5000+ küsür oyuncunun bir arada olduğu yer daha tercih edilebilir geliyor bana.Resimlerden 5. side dediğimi kanıtlar nitelikte.[signature][hline]|ugh! büyük beyaz zenci apache|
have no fear,vlad is here! -vlad
Hakan yarinki maçta forma giymeyecek.Çiplak oynayacak-Cmylmz
allah allah deyip geçer genç osman..

[Bu mesaj Apache tarafından 06 Ağustos 2004 01:09 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

Adamların işi bu senin benim keyfim için oturup saatlerce kod yazıp grafik tasarlamadilar 3-5 kisilik ekip olarakta calısmıyorlar cok genis bir ekip var ve coguda maaslı ( GM ler seer lar bile ) hem onlari sistemlere harcadıkları milyarlari dusunursek tabiki para kazanıcaklar tabiki para kazanmak icin yaptılar bu oyunu.

Ha oyunun mantıgından uzaklasan ( neden olan ) OSI degil EA idi :)[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on.
Tysre Freewave - Eclipse FrF - Master BH -

Sosyal ağlarda paylaş

Bende ozamanlar yeniydim ama bucsa gttik işte bir akildir cok mavi var die neyse herkesi kestik(kesti yanimdakiler) 1adam kalmişti sindi buda baktim edit millet dalio bu guluo fln bayaa adamlar kovaladi bunu sonra biri durdurdu bunda bi iş var cani gitmio fln derken baya dusunduler biri buldum bu edit demişti dieri olm itemleri manyaktir o zaman hadi keselim demişti benim gulmekten gozumden yaşlar geldi nebulada edit oldugunu gosteren tatli bi hikayeyi anlatiim dedim ama sanirim artik varmi yokmu bilemicem(biraz geç gördüm topici neyse).....[signature][hline]Tum D'loethelere sevgilerle ....
Mephisto D'loethe

-Bitmeyen sarki istiyoruz !!!
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Thealon, 06 Ağustos 2004 02:03 tarihinde demiş ki:
Arkadaşım Onlar cd sarışlarından zaten para kazanıyorlar bunu oyun içine yansıtmları yanlış...

Bir sürü download sitesinde oyunu beles indirmek varken hangi CD satisindan bahsediyon hem ustelik o,kadar genis bir ekibi maaş a baglamak için cd satisindan daha fazlasina ihtiyacları var bence.[signature][hline]Elan Realms - A tale that goes on.
Tysre Freewave - Eclipse FrF - Master BH -

Sosyal ağlarda paylaş

Vallahi açık söylemek gerekirse uo ne zaman biter türkiyede hiç free shard kalmaz ozaman uo biter çünkü kimsenin para verip acc açtıracağını sanmam ha açtırır 1 ay 3ay 5ay nereye kadar açtıracaklar zaten bu adamlar bu oyunu oynamak için cafeye veya evdeki bağlantılarına para veriyorlar bunun yerine bir oyun cd'si alır daha kârlı gelir adam'a şahsen kendi düşüncem.

bu Arada silencer gelen mail'e koptum şahsen :D[signature][hline]¥¥¥ Beni gordugun yerde ne kutsal ay isigindan ne de senin emirlerini aldigin tanrindan yardim bekleme...Sen olene dek kabusun olan hayata geri dondugunde ise karsinda bulacagin ilk kisi olacagim... ¥¥¥
Sosyal ağlarda paylaş

said:
GEd, 06 Ağustos 2004 00:42 tarihinde demiş ki:
said:
nbl_silencer, 29 Temmuz 2004 15:12 tarihinde demiş ki:
Paticik'de son 5 günde daoc için 19 post var. Ultima Online de 4 sayfa ... (saymakla uğraşamadım.)

pardon 5 miş...

daoccular oynamaktan msg atmaya zaman bulamiolar demek :)

Daoc ta atılan mesajların azlığının ne alakası var şimdi.. Daoc oynıyan türkiyede max 300 kişi.. Türkiyede bu oyunun az olmasının başlıca sebepleri türk sunucusunun olmayışı.. PARALI oluşu.. oyunu getirtmek için biraz uğraşmak gerektiğigi ve bu oyun dan hala haberi bile olmıyanların var oluşu.. falan filan..
DAOC un UO ya göre 14354385438 kat üstün olduğu bence tartışılmaz..[signature][hline]Seni seviyorum diyenin sevgisinden şüphe et, çünkü; aşk sessiz, sevgi
dilsizdir...
''En saf ve en güzel aşkın,
Dudaklarında tutkunun öpücüğü vardır."
Sosyal ağlarda paylaş

ultima online 'ın öldüğünü iddia edenlere ea games cevap veriyor sanırım. Yeni bir renk ama ne kadar iyi olur bilemem ki herkese ultima:odyses i beklerken.

http://www.eagames.com/redesign/games/pccd/uo_samurai/home.jsp[signature][hline]Her şey daha iyi bir Online Gaming için...
Arqas World Sphere Server v.1.0 , Class Transfer System , Level system , UO:Aos destekleyerek ve daha bir çok yenilik ile hizmetinizdedir.Account alımları aktifdir.
ADA.NET Sponsorlugunda Turkiyenin en uzun ömürlü shardlarından biri olarak sizlere hizmet vermeye devam ediyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

niye tartışıyosunuzki ?
uo nun bu kadar çok oynanmasının tek sebebi 13 yaşında başka mmorpg oynama şansı olmayan internet cafelerde büyüyen veletler
zaten hiçbiri ultima online oynamıyoki
kantır oynuyo onlar ama çar kasmalı kantır[signature][hline]Sphere, 24 Temmuz 2004 14:24 tarihinde demiş ki:
Herkesin yazdigini herkes bilebilir ama geriye kalan herkes bilemez.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...