Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

[BF3] Rusçu grubu

Silphatos

Öne çıkan mesajlar

Limited edition satın alınca keyleri launchdan öncemi yollayacakmış peki? Sonuçta limited editionlar 2 gün önce access almıyorlarmı oyuna? Birde oyunu nerden yükleyeceğiz launch günü EA digital download mu açıcak?

Bu 30 tl indirimli fiyat ayın kaçına kadar devam ediyor bunuda söyleyebilirseniz sevinirim ona göre yollayacağım parayı.
Sosyal ağlarda paylaş

Evden çıkmadan sabah alelacele okudum sayfaları ve detaylı bilgi bulamadım, bu akşamda en son lathspellin postunu okudum ve sorduğum sorulara net bir bilgi yoktu o yüzden soruyorum o boş postu atıcağın sürede sorularımı cevaplardın bence ama sağlık olsun.

Lathspell'in postunda oyunu nerden indiriceğime dağir bir bilgi yok sadece nereden aktive ediceğime dair birşey yazılmış ama aktive etmek != download etmek. Bir postta 1 haftanın sonundan sonra halen 30dan satarmı emin değilim diye bir post görmüştüm sabah o yüzden ne kadar süre bu fiyat geçerli diye sordum. Keyler launchda yollanacak denmiş ama limited alırsak erkenmi yollanıcak bunla ilgili bir yazı varsada gözümden kaçmış.

Kusura bakma knox reis 100 kere cevaplanan soruları sorduğum için.

Edit:2 veya 3 tane standart edition alıcam büyük ihtimalle.(3. limited olabilir)
Sosyal ağlarda paylaş

Evet kodu girip EADM, yeni adıyla origin'den download edeceksin Steam'deki gibi. İlk görüşmede toplu alacaklar 1 haftalık süre içerisinde ayrı ayrı ödeyebilir demişti satıcı, o yüzden 1 hafta sonra nolur bilemem demiştim. bu hafta pazartesi almaya başladık o yüzden 1 hafta bitti gibi zaten ama sanmıyorum sorun olacağını haftaya, doğrulatmak istiyorsan [email protected] adresine bi mail atabilirsin hemen cevap veriyor zaten. limited veya standart tüm keyleri retail kutularından scan edilmiş fotolarını yollayacağı için doğal olarak çıkış günü yollayacak (26 ekim). onun için limited bonusu olan 2 gün önce betaya giriş hakkı yok bunda.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...