Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Kulak temizleme

Chemical

Öne çıkan mesajlar

küçükken kulak pamuğuyla kulaklarımı temizlerken babam işten gelip 'aslan oğlummm' diye üzerime sarılmak istemişti, akabininde ben geriye uçup kulağımdaki kulak pamuğu kulağıma batmıştı. nasıl bir ear resistance ise kulak zarıma falan bir şey olmamıştı ama o geceki acıyı bir ben bilirim.

hala kulak pamuğu yerine normal pamuk tercih ediyorum lol.
Sosyal ağlarda paylaş

lan ben bi kere böyle kulak pamuğuyla kulağımı temizlerken içinde sivilce çıkmış görmedim,pıt dedi gitti sivilce.sonra bu ordan iltihap kapmış,sol kulağımı 3 hafta boyunca sağır etmişti.ilaç milaç damla derken anca geçmişti.o gün bugundür tırsıyorum kulağımı temizlerken.

uzun lafın kısası kulak pamuğu zararlıdır
Sosyal ağlarda paylaş

elektrikli supurge gibi bisile temizliyodu doktor, bayadir ici kasiniyodu dedim bida bir temizlletiriyim, aha supuge gibi alet yerine burda cubuklardan birini cikardi "bak elimde bu var, rhat durmaz veya kiprasirsan bedelini sen odersin" dedi, oel bi yapistimki koltuga bomba atsalar kipirdamazdim o an

tik tik cikardi bole, topak olmus artik kir nasi biriktiyse

bide eskiden bi kere yikatinca duzenli hersene gitmeniz lazimdi, artik yok ole bisi

gidin doktora diyin kulaklarim agriyo, temizlesin rahatlayin sigortaniz yoksa bile 30 lira filan aliyorlar max
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...