Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Bursa-Ufomsu bişi

Ezio

Öne çıkan mesajlar

Ben de ingilterede garip bieşy gördüm arkadaşla. İlk başta şu altına mum yakılıp havaya bırakılan balonlar var ya onlardan sandı (altından baya turuncu ışık saçıyordu cünkü) bi 10 saniye sonra farkettik ki inanılmaz hızlı gidiyor bu alet. 25 saniye de falan öküz gibi bi görüntü alanından cıkıp gitti.

Tek ihtimal airforce'a bağlı bir jet olması heralde de gece uçan savaş uçakları ışıklarını kapatmıyorlar mı? hani kanatlarda kırmızı ışık olsa neyse sorun değil de bildiğin aletin kıcında ışık saçan bişey vardı onun dışında da zaten karanlıktan ne olduğunu farkedemedik.
Sosyal ağlarda paylaş

trainspotting23 said:

EagleEye said:

Fistan said:

cin feneridir arkadasim
35 tl fiyati var
cin balonu diye de geciyor

bu. cenazelerde falan yolluyolardı galiba bi filmde vardı.
hangover 2'de düğündeki zımbırtılar heralde

o film değildi ya benim dediğim daha karanlık bi filmdi. böle ormanlık falan bi yerde kaçırılan çocuklarınımı ne arıyodu bi çift. apocalipsli falan bişidi :P
Sosyal ağlarda paylaş

SeaGle said:

Onu geçen yıl gemlikte biz de gördük 5-6 kez, hatta buralara bi yerlere yazmıştım. Ne olduğuyla ilgili hala bi fikrimiz yok, işaret fişeği gibi ama birden havada parlıyor, sönüyor sonra. Garip bişey.

birebir aynısını 3-4 sene önce pendikte gördük 5 arkadaş beraber.hala arada muhabbeti açılıyor da kimse inanmıyor.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...