Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 4.3

lord_gorthaur

Öne çıkan mesajlar

Masquerade said:

ahahah mage rogue dominasyonu.

Fk kasıyorlar eşşek gibide burst lazım o fightta adamlar doldurmuş arcane mageleri doğal olarak.(emin değilim ama muhtemelen roglarda sub oynuyordur)
Paragonun nefarian fkde heralde 10-12 druid kesmişlerdi onla kıyaslarsak sönük kalmış mage/roguelar :P
Sosyal ağlarda paylaş

Miraul said:

FreEmoon said:

Spine of Deathwing'e AoE lazım diye bütün raidi fire mage doldur sonra ki boss'a hiçbirini alma :D. Hardcore olmak tuhaf şey ya.
uf agir fail

Miraul açıklamamış ben açıklayayım bari.

Fight single target odaklı bir fight. Explosiondan sonra armorı yok etmek için tendonu öldürmek gerekiyor. Bu yüzden fight için gereken en önemli şey single target dps + 1.5m cdli valor ve pvp burst trinketları hepsi bu. Ban yemedikleri için gerek gear olarak gerekse valor olarak 1 reset önde olmanın avantajını burada iyi kullandılar.

Tendonları BL olmaksızın iki aşamada kesmek gerekiyor bunu garanti olarak yapabilmek için de en makul değer olan %45e indirmek lazım. Eh bu durumda fight için mageler ve roguelar son derece inanılmaz durumda, onlardaki single target burst kimsede yok.

İşin özü bu.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
bu yeni guild master inaktif olunca dethrone zımbırtısı sayesinde GM oldum. kimseyi tanımıyorum guildde xD
25 lvl sylvanas ally. napsam, nası çeki duzen versem.
sosyal / leveling bi guild. ne pvp ne de pve var içerisinde.
gm tekrar aktif olunca geri mi versem yoksa^^ siz ne yapardınız.
Sosyal ağlarda paylaş

Viper_ said:

bu yeni guild master inaktif olunca dethrone zımbırtısı sayesinde GM oldum. kimseyi tanımıyorum guildde xD
25 lvl sylvanas ally. napsam, nası çeki duzen versem.
sosyal / leveling bi guild. ne pvp ne de pve var içerisinde.
gm tekrar aktif olunca geri mi versem yoksa^^ siz ne yapardınız.

aynısını teyzemin başına geldi
gült banktaki 150k golduda aldık, gültün isminide değiştirdik, kickledik herkesi. Sonra leveling gült yaptık, raidde yapıyoruz, cash flow dan sağlam para akıyor level kasanlar sayesinde, ty.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...