Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Patch 4.3

lord_gorthaur

Öne çıkan mesajlar

resto shaman var bende. statlar falan da degistiginden kendime gelemedim baya bi. normal dungeonlarda bile manam cok cabuk bitiyodu. herelde spirit statı artık shaman icin gerekli olmaya baslamıs. mp5 oldugu gibi kalkmıstı en son oynarken bunu hatırlıyorum hayal meyal. combatta mp5 icin spirit mi gerekiyor simdi?

justice ile aldıgım itemlar baya toparladı gerci beni ama bilmeden oynuyorum su anda resmen aehaufds.
Sosyal ağlarda paylaş

Intellect kral artık ama spiritte kraliçe. Hemen hemen her iteminde spirit olmalı (1-2 tane istisna olabilir). Bütün gemler ,enchler falan int olacak.

Crit eskiden o kadar abartı değerli değildi ama artık atılan heallar critleyince %200 healladığı için, mana sorun oldukça crit, mana sorun olmaktan çıkınca haste önemli oluyor. (tabi o mana pek sorun olmaktan çıkmıyor ama neyse haste her zaman lazım.) Combata bağlı olarak mastery'de baya etkili olabiliyor.

Sen her itemi spiritli yap öncelikle o en önemli kısım.
Sosyal ağlarda paylaş

mastery cok kral gibi gorunse de su statlar arasında uvey evlat bildigin. int hep 1'di, yine 1. yalnız bu sistemde haste'i nasıl duzenleyecegime karar veremiyorum.

tum healing spellerinin sureleri esitlenmis, sadece mana cost farkı var. bu cok kotu olmus. ama bir yandan da farklı speller ile hızlı heal yapma secenekleri konmus. spirit zaten itemların hepsinde default geliyor. reforge'a gerek duymuyorum pek. enchantların bir kısmında hasta abanabilirim acıkcası. int costuktan sonra mp5 sorun olmayacak gibi.

bi de bu mana tide'ın da etkisi azalmıs gibi sanki? eskiden kurtarıcıydı resmen.
Sosyal ağlarda paylaş

etkisi azaldı evet. ama süresini artırdılar o iyi oldu. 9 sn sanırım şu an. water shield üstünde olduğu sürece, riptide-unleash element + healing wave de iyi ve etkili kullandığın sürece mana bitmiyor shamanda. tabi heroicler için.

bu arada spirit link totem shamana son yıllarda gelmiş en iyi spell olabilir ya açık ara. muhteşem bir şey.
Sosyal ağlarda paylaş

S-H said:

daha iki hafta olmadan nerfler gelmeye başlamış.

Yor'sahj the Unsleeping
Damage done by Forgotten Ones, Void Bolt AOE, and Searing Blood has been reduced on 25-person, Heroic difficulty.

Yor'sahj's health has been reduced by 10% on 25-person, Heroic difficulty.

nerf değil, sadece bir fix, ona bakarsan hagara'ya buff geldi demen lazım, ama ikiside fix combatı stabilize etmek için. yorsajh 10m'de baleroc 25m de ultraxion kadar zor olursa arada bir denge lazım tabi.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Ne heroice nerf mü? FAKDİSŞİT bi daha LFRde kesmem ben bu bossu. Wow iyice casuallara yönelik olmaya başladı bu ne böyle hemen nerf!

kaer'in dediği gibi fix olabilir,ben deneyemedim henüz hc olarak ama epey uzun bir beta süreci olduktan sonra bunlar bana ağlamaların üstüne gelen nerf gibi geldi bilemiyorum o yüzden.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...