Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Coexist - PVE Guildi

enurale

Öne çıkan mesajlar

Merhabalar,

Guild Coexist, tamamı oldukça uzun süreli guild yönetimi ve MMO playing tecrübesi taşıyan kişilerce kurulmuş, WoW da yer aldığı dönemdeki tüm contenti tamamlamış, en az ne oynadığı kadar kimlerle oynadığına önem veren, profesyonel anlayışta bir MMO guildidir.

Gelecekte yer alacağımız oyun için; SW:ToR ve Guild Wars 2'ye şu anda eşit şans veriyoruz.

Kesin olan, release date ve sona bırakılan belirlemeler
developerlarca bildirildikten sonra bu iki oyundan birinde guild COEXIST devam edecek. Üyelerimiz bol bol içerik paylaşarak şu anda değerleindirme yapıyor.

SW:tOR için; guildimiz şu an için "Republic" tarafında yer alabilir.

Sitemiz 1 hafta kadar önce kuruldu, geliştirilmeye devam edilmektedir.

Ziyaretinizi bekleriz.

www.guildcoexist.com

Enurale, Sabretooth(Xaurinas), Rickhunter(Negal), Braq

Edit: Başvurular için SWTOR website adresi: http://www.swtor.com/guilds/152057/coexist
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 ay sonra ...
Tekrar Merhabalar,

Sitemizi sürekli güncellemekteyiz, sitemizin yeni halini görmek ve aramıza katılmak için www.guildcoexist.com

Guildimiz barındırdığı kişiler sayesinde oldukça farklı ve kaliteli bir yapıdadır. Öyle ki; reel olarak, hatta ailece görüştüğüm kişiler mevcut memberlarımız arasında ve bu kişilerle tanışmamız sadece oyunlarla olmuştur, yönetici grubun yaş ortalaması 30 un üzerindedir ve genel yaş ortalamamız oldukça yüksektir. Guildimizi ortak hobileri olan, uyumlu, eğlenceli, karşılıklı saygıyı her zaman koyuyan bireylerin ortaklaşa oyun oynayacağı ve bu sayede yeni dostlar kazanacağı uzun soluklu bir çatı teşkil etmek üzere kurduk.

Bu anlayıştaki kişileri aramıza katıldıklarında güzel zamanların beklediğini söyleyebilirim.

Enurale
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
  • 4 hafta sonra ...
kath said:

Pve , ve star wars evreni bence kötü fikir. Siz yolunuzu seçmişsiniz pek tabi ona saygım var ama olaya direk Pve diye girmek kan kaybettirir -hatta o kana daha ulaşamadan.

Açıkçası bizim önceliklerimiz belli, biz PvE ve RPG tutkunuyuz. Asıl amaç birlikte eğlenmek ve eğlendiğimiz şeyi yapmaktır. Dostluklarımız da bu şekilde oluşmuştur. Sitemizde ve birçok yerde belirttiğimiz gibi; eğer SW:tOR bu amacı gerçekleştiremeyecek şekilde PvE yönünden sığ ve sadece PvP gelişimine uygun olursa (ki sanmıyorum)oyuna bakışımızı ve yüksek beklentilerimizi gözden geçiririz, bu durumda zaten birçok yerde belirttiğimiz gibi GW2 zaten (sınırlı yada da core bir grupla dahi olsa)simultane olarak deneyeceğimiz bir oyundur, hangi oyun bizi kazanırsa oradayız.

Oyunun yapısını evrenden ziyade developerların bakış açısı ve dinamikler belirleyecektir, ki official recruitment de hardcore PvE seçeneği var, bu durumda PvE yapamazsak bu bizim hatamız olmayacaktır. PvP "bizce" oyunun baharatı-tuzudur ancak ana materyal PvE'dir.

Bu arada oyuncuya bakışımızda nitelik, nicelikten çok daha önce gelir, biz aynı heyacanı taşıyacak 5-10 kişi ile daha oynasak, (ki rift, aion, aoc, lort gibi oyunları bu şekilde oynadık ve oyunun en eğlenceli hatta döneminin en zor contentlerini bitirdik, Rift'de birçok server first bizim ekibimizindir)biz "o kanı" bulmuşuz demektir.

Halihazırda eski ekibimizden "en az" 7 kişi var, site ve guild member sayımız 30. Yıllardır eğleniyoruz, bu sayede evliliğe ve aileler arası görüşmelere varan dostluklar edindik, bu böyle sürsün bize yeter, bu aile içinde yer almak isteyen, en az ne oynadığı kadar kimlerle oynadığını önemseyecek kişileri bekleriz.

* Son derece geniş SWTOR ve GW2 içerikli sitemiz hazır
* Ventrilo serverimiz hazır
* Belli bir oyuncu grubu hazır
* İmkanlar dahilinde Pre-Order yapabileckeler yaptı
* Karar ve kurallarımız hazır, beğenirsek wow gibi 6 yıl oynamaya da açığız, olmadı yeni ihtimallere de :)
Sosyal ağlarda paylaş

Benim olaya bakış açım biraz da Swtor'u wow ve türevleri gibi görmemek istememden kaynaklanıyor. Tamamen bireysel bir arzu , SWG'de pvp yaparken deliler gibi eğleniyorduk , üstelik tamamen world pvp üzerine kuruluydu olay tam olması gerektiği gibi anlayacağınız . Nedense starwars evreni deyince yine öyle bir atmosfer görme hevesi ile yanıp tutuşuyorum , sanıyorum FRF'de beraber oynayacağımız arkadaşların birçoğu da benim kadar heyecanlıdır bu konuda.
Ortada bir tepki yok yanlış anlaşılmasın , sadece gelin siz de PVP yapın tarzı bir öneri gibi algılayın lütfen.
May the force be with y'all.
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Selamlar,

Ortada bir yanlış değerlendirme yok merak etmeyiniz, ben özellikle anlayışımızı belirtmek için yazdım :)

Son Haberler:

- Guildimiz Preorderlarla Resmi SWTOR sitesinde de deploymente hazır.

- Vent Serverimiz Aktif kullanımda.

- Sitemiz aktif, sürekli gelişiyor, haber içeriği oldukça geniş, forumlarımız çeşitlendirildi.

- Beta Keylerimiz de elimizde

- Biz hazırlıklarımızı tamamladık, başlangıç için yeterli sayımız mevcut, bundan sonra herşey oyuna bağlı.

Bizimle oynamak isteyenleri bekleriz.
Sosyal ağlarda paylaş

Beraberce test etmek, belirlediğimiz classları denemek, fikir alış-verişinde bulunmak ve sohbet etmek için Cuma akşamı guild üyemiz olan herkesi Ventrilo da toplanmaya davet ediyoruz.

Not: Giriş yaparken " Nick-Gerçek isim " şeklinde yazılması rica olunur.

Guild Coexist

Server: V30.DARKSTARLLC.COM
Port : 4079
Şifremizi, Registered userler, forumlarda "Coexist Özel" alanında (geçici şifremizdir) bulabilirler, memberlarımıza ayrıca mail ile de bildirilmiştir.
Sosyal ağlarda paylaş

enurale said:

Selamlar,

Ortada bir yanlış değerlendirme yok merak etmeyiniz, ben özellikle anlayışımızı belirtmek için yazdım :)

Son Haberler:

- Guildimiz Preorderlarla Resmi SWTOR sitesinde de deploymente hazır.

- Vent Serverimiz Aktif kullanımda.

- Sitemiz aktif, sürekli gelişiyor, haber içeriği oldukça geniş, forumlarımız çeşitlendirildi.

- Beta Keylerimiz de elimizde

- Biz hazırlıklarımızı tamamladık, başlangıç için yeterli sayımız mevcut, bundan sonra herşey oyuna bağlı.

Bizimle oynamak isteyenleri bekleriz.

5 arkadaş preorderlarımız elimizde, cıkış tarihini bekliyoruz. oyundan beklentileriniz bizimkilerle örtüşüyor. mümkünse birlikte oynamak isteriz.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...