Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

bjk artık sampiyon laf yok!!!

satrifaction

Öne çıkan mesajlar

O dedigin donem Fatih Terim'in futbolcu olarak GS'de oldugu donemdir.Ve oldukca gecmi$e giriyor(Adam $u an Teknik Direktor yani..).Ligimizin toplam tarihi goz onune alinilirsa ba$lari bile denebilir..[hline]tHe Original fi$h

[Bu mesaj -Wissy tarafından 19 May 2003 12:23 tarihinde değiştirilmiştir]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 19 May 2003 05:01 tarihinde demiş ki:
ya bi kere gs ye süfer takım türkiyenin en büyük takımı gözüyle bakılıyo
7 senedir şampiyon olamadınız diyosunuzda
Gs şaibeleri ekip biçenekadar 13 sene şampiyonluğu yok
Bir tek hakem hatası falan güldürme
Siz yine bizim leyimize olan hataları çok kolay yazıosunuz
fakat sizin ytaptıklarınızı ne bizim yazmayaa nede sizin okumaya ömrünüz yeter.
Açıkçası herkes köpek gibi ( bu aşağılama değil ha derlerya köpek gibi biliyosunda işine gelmiyo gibi) farkında olayların ama çaktırmıyo..Sizde biliyosunuz boşu savunduğunuzu,gsnin uşağı olan yazarlarda biliyo ama at gözlüğü babadan yadigar nede olsa
Galatasaray hakkında bir yazı diye bir topic var bu arada
bilmeynler tarihini öğrensin diye şey ettim
Sonuç itibariyle Beşiktaş diğer 11 şampiyonluğu gibi gelecek olan 12.yi de ki inşallah gelecek Anasının ak sütü gibi hak etmiştir.15 tane şampiyonluğunun en az 5 tanesi düzmece olan,ligte 3. olmaya bile yetmeyecek kadar kötü oynayan Galatasaray'ın "hakem sayesinde şampiyon oldunuz" demesi komiktir.Bjk sezon başından beri Türkiye'nin en iyi top oynayan takımıdır.Dünya'da iyi oynayan sayılı takımlardandır :
Sizin komik bi savunmanız varya : " Biz Uefa'yı da mı hakemler sayesinde aldık o zaman " diye.
Bizde " Uefa'da da mı hakemler sayesinde çeyrek final oynadık "
dersek.
herşey belli olur çünkü basit mantık :
uefa'da çeyrek final > Uefa'ya bile katılamamak(şampiyonlar ligi grup 4.lüğü)[hline]"Hepimiz Zenciyiz"
Kenderleme, 04 May 2003 12:36 tarihinde demiş ki:
evlilik de zaten şaapmanın resmileştirilmiş hali..

1) ben son hakem hataları olmasaydı keşke daha iyi olurdu dedim, laf etmek için çabalamadım
2) sizin oynadığınız takımlara bi bakarsan uefa'da, karşınıza çıkan ilk düzgün takıma elendiğinizi anlarsın, o yüzden o takımları eleyip çeyrek finale çıkmak öyle büyük bi başarı falan değil.
3) ha bu arada ben çok ciddiyim, o arifin istanbul maçında atlaması hariç öyle çok büyük hatalar olmadı maçlarda
4) gs'li bir başka arkadaş kıskanmasa gelip laf etmezdi demiş, emin ol kesip attığım tırnak parçası kadar kıskanmıyorum, ama emin ol uefa'yı alsalardı kıskanırdım, çünkü TR'de tek avrupa kupası olan takım olmak bambaşka birşey
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Nukem_Verite, 19 May 2003 13:48 tarihinde demiş ki:
Bjk'ye çıkan takımlar :
Deportivo Alaves ( Daha önce Uefa kupası kazanmış)
Dinamo Kiev ( Daha önce Şampiyonlar ligi kupası kazanmış )
Slavia Prag ( Çek cumhuriyeti lig birincisi )
Lazio ( Anlatmaya gerek varmı )

Bu aradaşmpiyonlar ligi 4.lüğü Uefa'da çeyrek finalin çeyreği kadar bile bir başarı değildir :
Bu arada BAŞARILI Gs'nin karşılaştığ ıtakımlar
Barcelona
Lokomotif Moskova
Club Brugge
Böyle bi grupta 4. olup ondan sonra hala nası ligi hakettiğinizi ve başarılı olduğunuzu anlatmaya çalışıyorsunuz onu anlayamadım[hline]"Hepimiz Zenciyiz"
Kenderleme, 04 May 2003 12:36 tarihinde demiş ki:
evlilik de zaten şaapmanın resmileştirilmiş hali..

bak şimdi başından itibaren sana ne hatalar yaptığını gösteriyorum:

1) karşılaştığınız takımların sözde iyi olduğunu göstermeye çalışmışsın, hem de geçmişlerini göstererek. e yuh ama

alaves - bu sene küme düşmemeye oynuyo
dinamo kiev - kaç yıldır bunun ismini doğru düzgün duydunzu mu?
slavia prag - vay be lig 1.'si mi? ben de lig 5.leri şamp lig'ine alınıyo sanıyodum, bunlar da kaç yıldır avrupada yok doğal olarak
lazio - adamlar para alamıyolar kaç milyar yıldır, haberin var mı?

yalnız bi saniye hakkaten senin kafandan bazı problemlerin olduğunu anlamaya başladım.
ya sen ne dediğinin farkında mısın? benim mesajımda bu söylediğin şeye dair en ufak bir mesaj yok. neymiş başarılı gs'nin karşılaştığı takımlarmış, nası haketmişmişiz lig şampiyonluğunu. ya gerçekten yarıldım. benim mesajımdan bunları çıkardıysan yuh diyorum ancak. Ayrıca uefada o yukardaki takımları eleyip de geldiğin çeyrek final, adı üstünde şampiyonlar ligi'nin yarı finalinden daha büyük başarıdır dediysen, artık tek birşey diyorum. "Where is your power button" bi kapatalım da kafamızı dinleyelim.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 19 May 2003 12:09 tarihinde demiş ki:
$ampiyonlar liginde 4.luk bile Uefa Ceyrek finalinden cok geri kalir bir derece degil.En azindan Avrupali boyle goruyor olayi.
Ama sen Avrupadaki ba$arilari boyle anlik olarak degerlendiriyorsan cok buyuk yanilgi icine girersin.[hline]tHe Original fi$h

Avrupali icin hicbir fark yok.
onemli olan kendi ulkesinin takiminin hangi kupada basarili oldugudur. Ama uefa ve sampiyonlar ligi hemen hemen ayni seviyede gorulur.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
Pierre, 19 May 2003 22:01 tarihinde demiş ki:
said:
$ampiyonlar liginde 4.luk bile Uefa Ceyrek finalinden cok geri kalir bir derece degil.En azindan Avrupali boyle goruyor olayi.
Ama sen Avrupadaki ba$arilari boyle anlik olarak degerlendiriyorsan cok buyuk yanilgi icine girersin.[hline]tHe Original fi$h

onemli olan kendi ulkesinin takiminin hangi kupada basarili oldugudur. Ama uefa ve sampiyonlar ligi hemen hemen ayni seviyede gorulur.[hline]

$aka degil mi bu?
Yoksa bu sacmaliklara kendinde inanmiyorsun?![hline]tHe Original fi$h

Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 19 May 2003 23:24 tarihinde demiş ki:
said:
Pierre, 19 May 2003 22:01 tarihinde demiş ki:
said:

$aka degil mi bu?
Yoksa bu sacmaliklara kendinde inanmiyorsun?![hline]tHe Original fi$h

ne sacmaligi ya adam akilli konusmayi ogren once, dogru durust cevap ver
ben avrupada(amsterdam) yasiyorum benden iyi bilecek halin yok herhalde.[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

said:
-Wissy, 19 May 2003 23:43 tarihinde demiş ki:
Senden daha iyi bildigime eminim.Eger sen Avrupali UEFA ile Champs League'i bir tutuyor diyorsanda sana aynen o verdigim cevaptan bir tane daha yollarim.[hline]tHe Original fi$h

allah allah
ben bir tutuyormu dedim.
tabiki uefa ve sampiyonlar ligi arasinda fark var.
ama avrupalinin takimi uefa kupasinda ise
uefada ceyrek final oynayan takim ,sampiyonlar liginde ceyrek final oynayan takimdan daha onemlidir.(en azindan o sene)[hline]
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...