Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

343. Dönem (Aralık 2011) KD. ve YD. Subay Adayları

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

Forex said:

Hacı bi karar verin ya birisi der ki iyi olm iyi kalabalık zamanda yapıyon kolayca gider gelirsin sen diyon ki kalabalık zamanda gidiyosunuz karakola düşersiniz :D

Kalabalık iyide çok kalabalık olursa sarpa sarıyor. 3 kısa dönem ayrılan yere 10 kişi gönderilince ayıkla pirincin taşını. Ayrıca ilçe karakollarına giderseniz (Jandarma) çok daha iyi olur.
Sosyal ağlarda paylaş

senko said:

ben tecil ettiriyom.
okul biter bitmez elimde diplomayla kocaeline gidip 2yil tecil isteyecem.

askerlik kisalcak diyenler cok, hem bakarsin 2yil icinde bedelli cikar veya ben yurtdisina kacmis olurum

Topu topu 5 ay zaten, belki (ara sıra çıkar bu haberler "stajyer ehliyet" kolpası gibi, genelde bir şey değişmez) 4 aya inecek diye iş başvurularının %70'inden direk elenmek ne abi, bu kadar korkmayın askerlikten. Yapın bitsin gitsin. Ben stajda işe girip devam etmiş olmasam kesinlikle okulumu bitirdiğim an giderdim. Bedelli de kırk yılda bir çıkması bir yana cümle aleme çıkmıyor zaten, minimum yaşı oluyor genelde.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

senko said:

ben tecil ettiriyom.
okul biter bitmez elimde diplomayla kocaeline gidip 2yil tecil isteyecem.

askerlik kisalcak diyenler cok, hem bakarsin 2yil icinde bedelli cikar veya ben yurtdisina kacmis olurum

Topu topu 5 ay zaten, belki (ara sıra çıkar bu haberler "stajyer ehliyet" kolpası gibi, genelde bir şey değişmez) 4 aya inecek diye iş başvurularının %70'inden direk elenmek ne abi, bu kadar korkmayın askerlikten. Yapın bitsin gitsin. Ben stajda işe girip devam etmiş olmasam kesinlikle okulumu bitirdiğim an giderdim. Bedelli de kırk yılda bir çıkması bir yana cümle aleme çıkmıyor zaten, minimum yaşı oluyor genelde.

Freelance ftw, tabi müzisyen olarak bakıyorum olaya. Hangi iş başvurusu? :D Onlar başvuruyor size hehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Doktorsanız kafadan asteğmen kaçış yok, üst dereceli (y.lisans, doktora) mühendisler de alınıyormuş. Şubede İTÜ inşaat doktora öğrencisi bizden herkes hiç sektirmeden asteğmen gitti dedi.

Ben 4 aylık giderim büyük ihtimal, sinema tv mezununu asteğmen yapmazlar mucize olmadıkça.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...