Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

343. Dönem (Aralık 2011) KD. ve YD. Subay Adayları

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

axedice said:

Flameoffear said:

df said:

özgürlüğe 2 kaldı =) 6 tane 343 geldi devir teslim yaptık görevleri =)

sdfkj askerliğin en keyifli kısmı şu ha. Torunlara görevleri devredip saatleri saymak.

Askerliğimin en keyifli kısmı nizamiyeden dışarı adımımı atar atmaz künyeyi çıkarıp çöpe attığım ve üzerine tükürdüğüm andı. :) :)

Keşke böyle balgamlı balgamlı tükürebilseydim ama olmadı.

Bu askerlik sonrası olmuş. :D
Silahın zimmetini verip, kamuflajları yaktığın an paha biçilemez. sdf
Sosyal ağlarda paylaş

Arma said:

Fistan said:

hizmet tk. inşaat ekibi çavuşuyum
yatış.
atarsa 120

hizmet takımı herşeyin bol olduğu yer yaaa.biz kıbrısta yıkanmaya zor su buluyorduk. adamların tuvaletten bile sıcak su akıyordu.
aynen böyle.
çamaşır yıkama derdimiz yok, banyo sorunumuz yok, ısınma sorunumuz yok çünkü hepsi bizim takımda :D
ben de inşaat çavuşuyum hiç bi iş yok ehehe.
Sosyal ağlarda paylaş

Bizde hizmetiz ama komutan leşşş as subay hepsi askerlerde leş allah belasini versin trakyanin. camasirhanede hergun kavga ediyorum askerlerle yikama gunu degil geliyolar alsam onlari araya komutan zikicek...Üstüne Bizde gunde 3 kez iştima aliniyor nöbet tutuyoruz , komutan herkese tutanak tutan bir adam ustune kısa donemlere kolluk verdiler simdi iştimayi biz alicaz kufur kavga etmeden istima alamiyosun
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 hafta sonra ...
Yazıcı yaptılar beni de
Nöbetler yüzünden kavga edip duruyorum milletle
Gerçi artık hesabı kitabı bıraktım, kaydırıp bırakıyorum kendi aralarında kapışsınlar
Adamlar az saat nöbet tutsun diye uğraşınca kimseden teşekkür alamıyorsun bunu öğrendik
adam nöbet saatlerini bilsin, nerede tutacağını bilsin, ondan sonra 8 saati dayasakta fazla takmıyorlar
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...