Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

343. Dönem (Aralık 2011) KD. ve YD. Subay Adayları

Cthulhu

Öne çıkan mesajlar

night's watch'a katılıyormuşum gibi bir hava var evde :D

Night gathers, and now my watch begins. It shall not end until my death. I shall take no wife, hold no lands, father no children. I shall wear no crowns and win no glory. I shall live and die at my post. I am the sword in the darkness. I am the watcher on the walls. I am the fire that burns against the cold, the light that brings the dawn, the horn that wakes the sleepers, the shield that guards the realms of men. I pledge my life and honor to the Night's Watch, for this night and all nights to come.

hadi iyi geceler, acemilik sonunda görüşmek üzere.

sevgiler.
Sosyal ağlarda paylaş

olm burası kötüymüş ya.

ne koydu anasını satim ilk gün sabah 7de tesl
im oldum gelir gelmez görev verdiler soba yaktırdılar falan filan derken bir de ilk gece nöbetini bana kitlemişler
40 saat uyanık kaldım. sonra 4 saat uyudum. ertesi gün ağluıydoum rtesmen. ALAY KAFESİnden yazıyorum. kafe değil de kafes gibi daha çok ama. buna da şükür.

askerlik soğukta orada burada bekleme sanatıymış ama resmen. neyse zayıflıyoz galiba. görüşmekl üzere
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

olm burası kötüymüş ya.

ne koydu anasını satim ilk gün sabah 7de tesl
im oldum gelir gelmez görev verdiler soba yaktırdılar falan filan derken bir de ilk gece nöbetini bana kitlemişler
40 saat uyanık kaldım. sonra 4 saat uyudum. ertesi gün ağluıydoum rtesmen. ALAY KAFESİnden yazıyorum. kafe değil de kafes gibi daha çok ama. buna da şükür.

askerlik soğukta orada burada bekleme sanatıymış ama resmen. neyse zayıflıyoz galiba. görüşmekl üzere

kargalar bokunu yemeden niye teslim oldun ki acelen neydi..
Sosyal ağlarda paylaş

cacodemon said:

Sınıfı TOPÇU
Statüsü Kısa Dönem Er

İlk Katılışını Yapacağı Sınıf Okulu / Eğitim Merkezi
1'inci P. Eğt. Tug. K.lığı
MANİSA

Temel Eğitimini Müteakip Katılış Yapacağı Esas Birliği/Görev Yeri
KTBK Top. A. 1'inci Top. Tb. 1'inci 155/45 mm Çek. Top. Bt. K.lığı
KIBRIS

Manisa'dan Kıbrıs'a geçiş nasıl oluyor bilen var mı?

341'im, Manisa'dan sonra Kıbrıs'tayım şu an. Topçu değil piyadeyim ama kısaca anlatayım. Moralini bozmak gibi olmasın ama Kıbrıs boktan bir yer öncelikle. Çoğu yeri kötü. Spor ağır ama birliğine göre değişir tabi. Muhtemelen şubat ayı civarı Kolordu denetlemesine denk geleceksin. Yılın bu zamanında çok fazla tatbikat, denetleme vs. gördük. Biraz şansa kalmış, çok rahat da edebilirsin, doğduğuna pişman da olabilirsin. Ama genel olarak Manisa'da geçirdiğin günlerin kıymetini bil diyebilirim. Hayırlı teskereler şimdiden.
Sosyal ağlarda paylaş

şu internet e bağlanabilme ne biçim bir lüksmüş şimdi anladım.

2000+ kişiye 12 bilgisayarlı internet kafe yapanlara selam :D evci izine çıktım bende anca öyle internet e girebildim.

çok yoruluyorum ama bir okadar çokta eğleniyorum sörvayvır gibi burası.şişe su alabilmek için yarım saat sıa bekliyosun kantinde.kola falan bulabilmek lüks.koğusta kantinci sırası yaptık kasamızda var biri yemeğe gitmeyip kantin sırasına giriyo.

2 hafta bile dolmadan hayat boyunca yetecek kadar ..na koyiim aga,dayı,hacı,usta laflarını duydum böööö geldi.10 kişiden 8 i her lafının sonuna na koyiim ekliyor üzülsem mi gülsem mi bilemedim.

koğusta bugünde geçti yorulduk vb konuşuyoruz usta askerimiz(ağustos dönemi) başlıyor hemen sizin yaptığınız askerlik değil biz var ya biz.... diye başlıyor onada gülüyoruz.kime sorsan enzor askerlik onunkinsi zaten.. gerisi bütün gün yatıyo :D

2 hafta ne olduğunu anlamadan geçti inş askerliğin kalanıda böyle olur.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...