Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

efsanevi paragraflar arşivi

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Bone said:

tom hardy'nin yüzü bile gözükmüyordu ki "cuk diye oturmuş" diyelim.
oraya beni koy, sean connery sesini ekle, aynı etkiyi verirdi.
nasıl olsa boyumuz yakın adamla, nasıl olsa palto ve ağızlık takacaz. saçımı kazıtıp yavru köpek bakışı attımmı da tamam aha the dark knight rises filmindeki bane'in aynısı olurum.
Sosyal ağlarda paylaş

İnanılmaz bir illüstrasyon.

"nutella yerim" said:

coco said:

"nutella yerim" said:

bi de kadın genel hatları ile gogus ve kalcadan olusuyor
bilek,topuk,el ayak o kadar detaya gerek yok

aşk(!) çoğu zaman detaylardadır ama nutella, dikkatini çekerim.

bak onemli noktaları belirttim kadın vicüdundaki

+18

+18 diyorum bak !

Sosyal ağlarda paylaş

Eski konuları karıştırırken cevher buldum ben. Topicin kendisi efsaneviymiş zaten.

http://forum.paticik.com/read.php?20,5728030,page=7

xunn said:

bilet said:

Merhaba patiler yine bir gavur topiğiyle burdayım,

Bilenler vardır yazmıştım önceden Amerika'da master yapıyodum. Olayı özet geçmeye çalışayım.Benim 5-6 aydır tanıdığım birisi vardı yabancı. ilk başlarda bana yazıyordu ben birşey hissetmiyordum sonra benden hoşlandığını söyledi fakat pek bir tepki vermedim. ilerleyen zaman içerisinde bu fikir benim kafamda da oturdu ve istemsiz birşeyler hissetmeye başladım.

Kendisi bir şirkette çalışıyor, öğle aralarında falan bana mesaj atardı. akşam konuştuysak ya da görüştüysek ertesi gün miss you already diye öğle arasında mesaj atan biriydi.

fakat 2 ya da 3 kere tartıştık. her tartışmamızdan sonra birşeyler eksildi. bu çocukla tartışmak hep birşeyler götürüyor.sonra benim hoşlanma levelim iyice yükseldi ama yine çok iltifat ediyodu yazıyodu arkadaş gibi değiliz

neyse son zamanlarda öğle aralarında mesaj atması kesildi. 2 kere de farkettim ki ben mesaj attığımda fb'dan görüyor fakat birkaç saat sonra cevap veriyor.(o sırada birşey likelıyor ya da profil fotosunu değiştiriyor) bir kere sordum keep in touch olmaktan artık hoşlanmıyor musun diye ( ki kendisi sorardı bugün için planın var mı nasılsın hep)hayır öyle birşey yok sen mi istemiyorsun dedi. dürüst olabilirsin lütfen dedi. hayır dedim, düşündüğümğü söyledim yorgundum o gün dedi uyuyodum uyumaya geri döncektm ondan cevap yazmadm dedi (ama abidfik birşeyi layklayacağına bana cevap verebilir bence) tatmin olmadm ama ben de pek üstünde durmadım

önceden de ilk gördüğünde cevap yazmıyor olabilir tabi fakat şimdi orda olduğunu gösteren birşey yapıp da birkaç saat sonra cevap verdiğini farkedince 2 seferdir kafama takıldı. belki cep telefonunda da öyledir

en sonda bir ay öncefalan birşey yazmıştım walluna onun "you look fabulous" yazmıştı. onu silmiş mesela

ama hala konuşuyoruz, görüşüyoruz hala çok kibar çok tatlı falan sweet pretty saydırır zaman geçirmekten zevk aldığını söyler falan

yani bi kızla mı tanıştı da söylemiyor?
ya da ilgisini kaybetti bana muhtemelen de neden bilmiyorum.
üzüldüm yani öyle fikrinizi alayım dedim

uzun oldu kusura bakmayın lütfen.

Ben bunu odama poster yapar, günde 3 kere okurum arkadaş ahahahahah.
Sosyal ağlarda paylaş

Xeph said:

Eski konuları karıştırırken cevher buldum ben. Topicin kendisi efsaneviymiş zaten.

http://forum.paticik.com/read.php?20,5728030,page=7

xunn said:

bilet said:

Merhaba patiler yine bir gavur topiğiyle burdayım,

Bilenler vardır yazmıştım önceden Amerika'da master yapıyodum. Olayı özet geçmeye çalışayım.Benim 5-6 aydır tanıdığım birisi vardı yabancı. ilk başlarda bana yazıyordu ben birşey hissetmiyordum sonra benden hoşlandığını söyledi fakat pek bir tepki vermedim. ilerleyen zaman içerisinde bu fikir benim kafamda da oturdu ve istemsiz birşeyler hissetmeye başladım.

Kendisi bir şirkette çalışıyor, öğle aralarında falan bana mesaj atardı. akşam konuştuysak ya da görüştüysek ertesi gün miss you already diye öğle arasında mesaj atan biriydi.

fakat 2 ya da 3 kere tartıştık. her tartışmamızdan sonra birşeyler eksildi. bu çocukla tartışmak hep birşeyler götürüyor.sonra benim hoşlanma levelim iyice yükseldi ama yine çok iltifat ediyodu yazıyodu arkadaş gibi değiliz

neyse son zamanlarda öğle aralarında mesaj atması kesildi. 2 kere de farkettim ki ben mesaj attığımda fb'dan görüyor fakat birkaç saat sonra cevap veriyor.(o sırada birşey likelıyor ya da profil fotosunu değiştiriyor) bir kere sordum keep in touch olmaktan artık hoşlanmıyor musun diye ( ki kendisi sorardı bugün için planın var mı nasılsın hep)hayır öyle birşey yok sen mi istemiyorsun dedi. dürüst olabilirsin lütfen dedi. hayır dedim, düşündüğümğü söyledim yorgundum o gün dedi uyuyodum uyumaya geri döncektm ondan cevap yazmadm dedi (ama abidfik birşeyi layklayacağına bana cevap verebilir bence) tatmin olmadm ama ben de pek üstünde durmadım

önceden de ilk gördüğünde cevap yazmıyor olabilir tabi fakat şimdi orda olduğunu gösteren birşey yapıp da birkaç saat sonra cevap verdiğini farkedince 2 seferdir kafama takıldı. belki cep telefonunda da öyledir

en sonda bir ay öncefalan birşey yazmıştım walluna onun "you look fabulous" yazmıştı. onu silmiş mesela

ama hala konuşuyoruz, görüşüyoruz hala çok kibar çok tatlı falan sweet pretty saydırır zaman geçirmekten zevk aldığını söyler falan

yani bi kızla mı tanıştı da söylemiyor?
ya da ilgisini kaybetti bana muhtemelen de neden bilmiyorum.
üzüldüm yani öyle fikrinizi alayım dedim

uzun oldu kusura bakmayın lütfen.

Ben bunu odama poster yapar, günde 3 kere okurum arkadaş ahahahahah.

ulan bir de böyle kızların en yakın erkek arkadaşları var bunlardan hoşlanan. bu muhabbetleri günlerce aylarca dinlemek zorunda kalıyorlar. tibetteki rahipten daha evliya lan onlar
Sosyal ağlarda paylaş

Masakari said:

ahhaahahah içinden ne küfür etmiştir ama

Yok lan küfür etmedim gerçektende ,asıl accountu korumak için açıyordum fake hesapları,çetinbaş gibi adamlar zıvanadan çıkarttı beni ,nereye sıçacağız tadındaki adama döndüm .(bütün topiclerin içine sıçabilitesi olan adam) aeviyorum aslında bu forumu bazı yanlışlarımı yüzüme vuruyor ve insan olmanın ,ne acıklı bir durum olduğunu gösteriyor bana,habide asıl accpuntu bilaeniz sıradan ağzıma sıçarsınız,net
Sosyal ağlarda paylaş

konu bu:http://forum.paticik.com/read.php?13,6631689
cat fight sebebi ile gizlendi.
ama bu kaçmasın.

Bone said:

#cerenbugunnedensuskun @ceren konuş benimle cereeeen!

Aket-Atum said:

Nickinin sonuna c eklenince deliren adamın Erdal Eren'in soyadının başına c ekleyerek eğlenmesi.

Holy said:

ciritle vurdu resmen bone'un kafasına.

BonePART said:

Aket-Atum said:

Nickinin sonuna c eklenince deliren adamın Erdal Eren'in soyadının başına c ekleyerek eğlenmesi.

abi kapatın konuyu felan deil komple forumu kapatın
bitirmiş forumu
tebrik ederim
eauheahu

toggie said:

ahahaha domination.

Ren said:

BonePART said:
abi kapatın konuyu felan deil komple forumu kapatın
bitirmiş forumu

http://images.4chan.org/co/src/1355551792700.gif
Sosyal ağlarda paylaş

bi de yeni üyelerde "of çok pis laf koydu oooofff offf of bunun altında kalacağıma gidip ineğin altında kalırdım oooff offf" hevesi var, bu topic de o amaçtan ibaret oldu, "efsanevi paragraflar arşivi"nden ziyade "hadi birbirimize laf koyalım ve nasıl laf koyduğumuzu burda paylaşıp ego tatmini yapalım" maksatlı bir durumda. bu yüzden insanlar da birbirine "laf koyma" hevesiyle koşturuyor, sanki gerçekten bir şeyler yaptıklarını zannederek bu topiğe koşuyor hemen.
kendimi ortaokul kafetaryasındaymış gibi hissediyorum. hayır patinin 2001-2002 kayıtlı üyeleri lisedeyken ortaokuldayken bu kadar ortaokulluluk yapılmıyordu lan. yeni üyeler ne kadar ortaokulluymuş bu topic sayesinde görüyorum.

ne oluyor yani, şu oluyor, insanların ne söylediğini zerre umursamadan kendi egomuzu tatmin etmekle uğraşıyoruz.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...