Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

efsanevi paragraflar arşivi

roket adam

Öne çıkan mesajlar

allah sentient olmıyan seyleri carpıyomuki? kullanıcıları carpar herhaldede, bineal code carpabiltesi varmı mesela?

sentient olmıyan bir varlığı carpsa ne nasıl carpabilirki zaten? aklı fikri olmıyan birseyin olmak istemediği bir duruma getirilmesi mümkünmöüdür?
Sosyal ağlarda paylaş

Ardeth said:

Bunu pati efsane postlarına katmak lazım

Noyzura said:

O esnada kocaman bir boşluğun içinde olduğumu ve o boşluğun içinde olabildiğince huzurlu olduğumun farkına vardım. BU huzur her an daha da brikiyordu ve bu tüm düşüncelerden ve felsefelerden bambaşka bir anti-düşünme ama maksimum algı ve zeka haliydi. Ve o an kendi kendime dedim eğer bu zihin halini korumayı öğrenirsem kafam hep güzel olur =) Anında bir teknik geliştirdim . Zihnim tam ortada duruyordu ve sol tarafında geçmiş diye bir alan duruyor ve sağ tarafında gelecek diye bir alan bulunuyordu. zihne iki taraftan düşünce trenleri gelirken onların gelişini fark ediyordum . öncelikle ne taraftan geldiğini farkedince o tarafa yönelip düşünce trenini son vagonuna kadar dinleyip sonra içinden çıkıyordum yani düşüncemi bahsettiği konudan dallanıp başka bir konuya geçmesine izin vermeden dikkatle dinleyip sonuna noktayı koyuyordum . ve aynı şekilde geleceği dair düşünceleride aynı şekilde çember içine alıp sonlandırıyordum. Bunu yapmak konusunda ustalaştıkça daha da az gelmeye başladı düşünceler . Düşünmek yerine algılamaya kitlenmeye başladıktan sonra hem algım keskinleşti hemde ayrıntılara daha da dikkat edebilen sakin birine dönüşmeye başladım.

http://forum.paticik.com/read.php?62,6575530,page=12

görünce topic'i ekleyim dedim.
Sosyal ağlarda paylaş

buraya konulanlar tarzında değil bu paragraf.
ama gerçekten başarılı

http://forum.paticik.com/read.php?13,6379437,6612161#msg-6612733
BlackSheep said:

Topiki şöle bi okuduktan sonra baya baya bu Maesselammıdır adı herne şey ise sayesinde tamamen nötr ve iki tarafında birbirinden bok olduğu şekilde baktığım olayda resmen azda olsa Esad a sempati duydum.Böle adamlarla aynı ideolojiyi veya fikri paylaşmak değil onlara yakın fikirlere sahip olmak bile midemi kaldırıyo artık şu ülkede.Hepsi gider bi hacı hoca bulup onun testislerine tapar.Diğerini boklamazlarmı bide(ex.rte-feto vs.)İşin kötüsü bu adamlar öle bi hayal dünyasında yaşıyolarki devamlı '' Ulan ben ne iyi bi insanım yaa.Nasıda yardım ediyorum din kardaşlarıma.Kesin cennete gidicem lan.Off huriler nuriler allahuekber woohooooo' diye düşünüyolardır.

Sen azcık adamı geçtim insan olsan dersinki iki tarafta insanlık suçunun daniskasını işlemiştir.İki tarafta bokun bokudur.Ben sadece sivil halkı destekliyorum umuyorumki onların en az acı çekeceği şekilde sonuçlanır dersin bu terrorist kafa kesen çabulcularada azcık bile sempati duymazsın.Ama yok ama sen cani din kardeşlerinin reklamını yapmışın resmen.Ama yok yorumlama yetin olmadığı için anca şu hayatta yaptığın tependeki hoca sıçar sen sıvarsın.Böle yetişmişin bölede gidersin.Cevap olarakta Esadda bilmemneleri öldürdü dersin şimdi gidip siyah-beyaz dışında renk kavramınız olmadığı için anlatmak istediğimi anlamayıp sadece sivil halkın desteklenmesi gerektiğini vs.

Hakkaten sıktınız artık bide virüs gibi heryere sızıyosunuz bi türlü.Ama patinin bünye bi nebze kuvvetli kabul etmemiş zttrogo başka foruma dicemde safın tekini bulursunuz kafasını bulandırırsınız cahil çok ülkede.Onun için kal burda en azından burda senin beynini yıkayabiliceğin adam yok.Daha az zararlı olursun şu ülkeye.
Sosyal ağlarda paylaş

HakkiYendi said:

Aluriel said:

Zikko said:

9 nesil önceki deden şu yazdığını okusa zaten prezervatifi icad ederdi.

http://forum.paticik.com/read.php?13,6606264,6607694,page=6#msg-6607578

2012'nin enleri arasinda yerini alacaktir sanirim, ayin ortasina dogru acilir zaten topici

bunun nesi iyi ya?
incisözlükte falan da gırla böyle ayarcıklar.
zeka parıltısı yok. şablonik.
@2 silqelemis ehühüehü
Sosyal ağlarda paylaş

maesselam said:

Banlayın bence siz ki dünyayı kurtardığını sanan sürü zihniyetliler herşeyi bildiğinizi sandığınız yerde benim bilinmezlerim başlıyor.ha bu arada 2004' den beri üyeyim zaten ,aşinayım hepinize .ne kanuni ne oncekendimim ne hiçbirisiyim .toplamda 15-20 ayrı kişinin kullandığı bir forumun konu dışısında farklı seslere tahammülünüz olmayacak tabii ki ,ama hakettiniz işte ,sonunda en büyük korkunuzun ,önündeki tek engel esed kaldı ,o da giderse sıranın kime geleceği malum,çünkü tek rehberimiz var,bir daha görüşmemek dileğiyle kirletilmiş damacanalar ....

Ha bide banlarsanız sevinirim,boşuna hakaret ettirip ağImı bozdurmayın akşam akşam
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...