Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

efsanevi paragraflar arşivi

roket adam

Öne çıkan mesajlar

Cuce said:

axedice said:

Resimdeki paragrafta anlatım bozukluğu var yalnız. Fistanın topiğinde dile getirmiştim.

Şu da sc bölümünden.

Oymanq said:

"bak beyim, sana iki çift lafım var. koskoca terransın. mineralin var gazın var , mule'un var. emrinde binlerce marine çalışıyor. yakışırmı sana protosun ekmeğiyle oynamak. yakışırmı bunca günahsız probe'u öldürmek. ama nasıl yakışmasın! sen değilmisin öz mule'ların patlarken izleyen. bir damlacık mediavacı çok gören. anlamıyorsmusun beyim bu protoss çok weak. ama ben boşuna konuşuyorum. imbayı bilmeyen adama balance öğretmeye çalışıyorum. sen büyük terrran , mineraller babası , factoryler sahibi spartacuz bey! sen mi büyüksün? hayır ben büyüğüm ben oyman usta! gözümde hellion kadar değerin yok. ama şunu iyi bil , ne zealotuma ne de stalkerıma hiçbirşey yapamyacaksın yıkamayacaksın nexsusumuzu. çünkü biz birbirimize mineral va gazla bağlı değil pylon ile bağlıyız. dokunma artık postlarıma , dokunma problarıma , dokunma pylonuma , eğer onların kılına dahi zarar gelirse ben ömrümnde bir tane bile mule öldürmemiş oyman usta hiç düşünmeden çeker disc ederim seni anlıyormusun ve dönüp gg demem bile."

http://forum.paticik.com/read.php?39,5978484,page=1#msg-5979149

sonunda patlattı

VE DÖNÜP GG DEMEM BİLE.
Sosyal ağlarda paylaş

said:
kaede anlatamaz derdin gifsiz
reaction postlar hayli yetersiz
nomsar işsiz escape gereksiz
gecko ise çok mutsuz
hunharca banlayın beni

aldı zaybird başın gider 5k ya
varmaz dilim "neden sanat?" sormaya
kaldı ramak edepsiz gif koymaya
diyecek bir lafım var aquila'ya
piramötleri mısırlılar yapmoş ))))999
eğlenceden değil
tümden banlayın beni

çetintaşa bakar ibret alırım
mithata bakar fenalaşırım
nilde giderse ben naparım
benim sadık yarim
Ahmet Salih Bozdaş'tır
uzatmayın
banlayın beni

karacanil der adam olun ulan
son kıtamdır yaklaştı banlanacağım an
çetiştaş sorar memnun musunuz?
size müstahak kalın aç ve xunn'suz

ama cacık olmaz.
ban-leyin beni

http://forum.paticik.com/read.php?15,5602808
Sosyal ağlarda paylaş

aente said:

throine said:

Ardeth said:

Düzenli olarak foruma girerim, Gedin almanyada olduğunu, porşede çalıştığını hatta mühendis olduğunu bile ilk defa öğreniyorum. Hadi bana "Ardeth sürekli bilim adamı tribi yapıyosun" desen neyse de sdfs
belirtmek istedim

ya hafıza sorunum var ya da GEd'in bu "konudan bağımsız" dediği yazıları hep bana denk geliyor? bir değil iki değil ahah.
GEd said:

iki sınavı baz almıyorum. Yormayalım birbirimizi anlıyorum bachelor öğrencisisiniz.

Okulda epey uzun zaman geçirdim arada ki farkı görebilecek kadar.

Neden diplomdan vazgeçtiklerini, ne amaçla bachelora döndüklerini, neden bazı profların bazı bölümlerde diploma geri dönmeye çalıştıklarını.

Sizin üniversitelerinizde öyle olmamış olabilir bunu da yazdım ısrar etmeyelim, ben iki tarafı , modelleri, sınav değişimlerini gördüm yazıyorum. Sallamıyorum kafamdan yani.

Diyorsanız ben diplom okuyordum sonra bizim okulda bachelora geçince çok geberdik bittik, tamam diyim.

Şunuda ekliyim konudan bağımsız : YABANCILAR Bürosu kadar mal bir kuruluş olamaz. Ben okulu bitirdim Porsche de yeni teknolojiler üzerine geliştirme mühendisi olarak çalışıyorum (Porsche nin 3 sene sonra arabalarında kullanacağı teknolojiler). İşimden, iş arkadaşlarından, maaşımdan her bir şeyden memnunum ama kaldı ki bu yabancılar bürosu bana hayatı zindan ediyor ve keşke bu lanet olası yere gelmeseymişim diyorum hala durup durup ve dönmeyi düşünüyorum.

Ardeth said:

"Ardeth sürekli bilim adamı tribi yapıyosun"

hazır konusu açılmışken EVET ARDETH ÖYLESİN. :p

vay arkadaş Ged'e bak işinden tam 3 satır bahsetmiş, attığı havadan odamın perdesi havalandı, ayıptır günahtır, anamız bacımız [b]Tofaş'ta, SsanYong'da çalışıyor, çoluk çocuk bisiklete biniyor, hiç mi utanman yok Ged, yazık[/b].
Sosyal ağlarda paylaş

Xaenin said:

Bugün marketing sunumumuz vardı. Hazırladık ettik, derse gitmeden 10 dakika kadar önce hocaya dosyayı mailledik ki oradan direk açalım, prosedür böyle yani. Sınıfta girdik, hoca dedi ki en son 1 saat önceki mailleri kaydettim, sonra atan varsa bi şekilde açsın ama kendi zamanından çalar dedi. Neyse dedik iki dakikada açarız önemli değil. Ama sonra farkettik ki sınıftaki bilgisayarda office 2007 yüklü değil, biz de smartart ile hazırladığımız için slidelar gözükmeyecekti. Sıçtık dedim napıcaz, hocaya gittim böyle böyle dedim, bizim laptopu bağlamamız lazım yoksa yapamıycaz. Siz en son yapın o zaman dedi, anlaştık böylece.

Proje kankatorlarımdan birinin laptopuna projeyi kaydettik diye hatırlıyorduk, meğersem kaydetmemişiz. Neyse ki erken farkettik, ben hemen arkadaşıma mesaj attım, benim odaya git, masaüstünden BlackJack adlı dosyayı Orhan'a maille dedim. Tamam hallettim dedi, mail geldi ama biz açıp bakmadık bile.

Bizden bir önceki grup çıktığında açıp kontrol etmeyi akıl ettik, bir de baktık ki bu bizim sunumun son hali değil, 3-5 hal öncesi hatta. Soğuk terler dökmeye başladım, sınıftan çıktım oda arkadaşımı aradım telaşlı bir şekilde. Dedim önceden bedo(diğer arkadaş) yanlış yollamış, sen bana bulup hemen doğrusunu yolla. Bakıyorum dedi, baktı baktı, yok abi diyor adam, bulamıyorum. Diyorum oğlum masaüstünde BlackJack dosyanın adı. Abi burada bir sürü dosya var, öyle bi dosya bulamıyorum ben dedi. Benim bu sırada unuttuğum şey, hocaya yollamadan önce dosyanın adını değiştirmiş olduğumdu. Neyse adama dosyanın içeriğini anlatmıştım, buldum dedi.

Ama bekle allah bekle mail gelmiyor, okulun ağında mı ne bir problem varmış, tam sunuma çıkmadan önce pat diye mail geldi, üzerimizden bir yük kalktı, Orhan arkadaşımın bilgisayarını bağladık, çıktık sunmaya başladık. Bu sırada, bilmediğimiz şey oda arkadaşımın o mailin yanında, nolur nolmaz diye diğer alakalı dosyaları da atmış olduğuydu. İşte tam sunumun orta yerinde, aşağıdan thunderbird uyarı verdi:

Mail received from Kaan Çakmakçı(ben), Subject: BJ

3 saatlik sunum yorgunluğuyla kıvranan sınıf tabii ki bunu en güzel yönden algıladı, bağıra bağıra gülmeye başlandı tabi, ben bir adet /facepalm çektim ve BlackJack yazmaya üşenip dosya ismini BJ diye kısaltan arkadaşımın kafasına bir güzel içimden tükürdüm.

Sözün özü, günün birinde çıkıp kalabalığa bir şey sunacaksanız her türlü ayrıntıya dikkat ediniz, ummadık bir şekilde projeksiyonda beliren 2 harf sizi taklaya getirebilir.
Sosyal ağlarda paylaş

Kayganlaştırıcı konusundan bir alıntı. Kliptorisi sert bir dille uyar tavsiyesinden sonra bu da burada durmalı bence.

Teşekkürler paticik, kliptoris ve sismit.

SeaGle said:

Sulama kanalı denmiş, bu akışkanlar mekaniği ile ilgili bir "kapalı kanal içinde akış" problemi.
Öncelikle şunu ediniyoruz,
https://dl.dropbox.com/u/18366514/phpThumb_generated_thumbnail.jpeg
Daha sonra Newtonian akış olarak kabul ettiğimiz bu akış için momentumun korunumu denklemlerini yazıyoruz,
http://upload.wikimedia.org/math/9/3/4/934be31eacf366751d7b0fdd81066af9.png
http://upload.wikimedia.org/math/9/4/7/947a5ea41368629aaa96456e021c8e76.png
http://upload.wikimedia.org/math/a/0/2/a02fc0312e3c43c104aa193b3cda4f13.png
Daha sonra kütlenin korunumu denklemi yazılır,
http://upload.wikimedia.org/math/5/d/3/5d3b9cbdf6012b76d8cfe5390d02fe50.png
Yoğunluk bilinmediği zamanlarda enerjinin korunumu denklemi de gereklidir, fakat biz işi kolaylaştırmak adına yoğunluğu sabit ve suyun yoğunluğu ile eşit kabul ediyoruz.
Gerekli sadeleştirmeler yapılırsa -burası önemli, ama etkili bir öğrenme için öğrencinin evde yapması gerekiyor, o yüzden burda sadeleştirmeyi göstermiyoruz,,-
Evet, sadeleştirmeler yapılırsa, bu kızdan arkadaşa hayır gelmez, evin bütün rızkı eczanelere gider. Dikkat edilmesi gerekiyor.
Bakınız bilim her problemin çözümünü bize veriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Yıllar önce, penth ilk arabasını alacak Amerika'dan. Forumdan uzun tartışmalar olmuş, Porsche mi, Audi mi falan diye, en sonunda 3.35 almış. O sırada:

paspatur said:

abi gece rüyama girdi
sdf

senin arabayla geziyorum böle barbaros bulvarında. Otomatik ne rahatmış diyorum. Sonra arabayı katlıyorum saatli marif takvimi şeklinde duvara asıyorum
Sosyal ağlarda paylaş

http://forum.paticik.com/read.php?73,6464374

kızlar neden vermez

CthuLhu said:

dasaaa said:

oo çok salaklar ooo çok aptalca oo çok saçma

abi neden izliyorsunuz? neden 6sayfa yorum yapıyorsunuz?

toplumun %70i çöp insanlar.
çok mu şaşırtıcı yani bunları görmek?
bu tür saçmalıklardan uzak, üstün bi hayatım var.

çöpleri izleme isteği nedir. çöp demişken buraya bu konulara yorum yapanların bi kısmı da buna dahil olabilir. açıp da diğer sayfalara bakmadım bile.
sen forumda dilanla nasıl mesajlasip zaman geciriyorsan insanlar da bunları izleyip yorum yapıp zaman geçiriyor.. bunun neden yapıldığı konusunda en bilgili sen olmalisin bence
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Şimdi editörden nefret ediyor muyuz etmiyor muyuz? Şovtivide çalışıyor olması bu konuda etkili değil bence, önemli olan dolandırıcılık var mı yok mu. Ki mayhemi kandıran adamdan korkarım ben. Koskoca mayhem, istese VPN yarışmasına katılıp ömrünün sonuna kadar beleşe VPN hizmeti kazanabilir.
Sosyal ağlarda paylaş

dasaaa said:

BRİÇİ BOŞVER!

MAKİNACILAR OLARAK TOPLUCA KIZ NÜFUSU FAZLA OLAN BİR DERS ALIN

DERSE İŞARET PARMAĞINIZDA RULMANLARI ÇEVİRE ÇEVİRE GİRİN!!

"GRES YAĞIYLA DAHA GÜZEL OLUYOR. MFFFFF" DİYİP DUDAKLARINIZI YALAYIN FALAN!

YAŞASIN MAKİNACILAR!
YAŞASIN ÖZGÜR İNTERNED!

dasaaa said:

olm içeri yavaş yavaş toplanıp gireceksiniz
http://www.youtube.com/watch?v=Ym0hZG-zNOk

böle işte

sen şöle girmelisin

çünkü çok cool

Just Gress it, Gress it, Gress it, Gress it
No one wants to be dry stirred
Show me your ball bearing lovely or not
it doesnt matter its loose or tight
just gress it gress it
gress it gress it
gress it gress it
gress it gress it
gress it gress it

2:00daki RRRRRRRRRRR'dı yapmayı unutmayın tabii
Sosyal ağlarda paylaş

Şunda potansiyel var.

Sam said:

...
burası tam leş, 4çan styla. havaya yazı yazmak gibi. ileriye dönük muhabbeti takip etmek de imkansız. eski serilerin kendi başlığını açınca görüyorsun millet ne demiş, herkesin yorumu var. iyi mi kötü mü eğlenceli mi. burada kim kime dum duma. sallanmıyor zaten popüler değilse seri, öyle boynu bükük kalıyor mesaj.
Sosyal ağlarda paylaş

sıcak sıcak asfsd
imamizer said:

konuyu kaçırmayın. olayın öncesi varmış. yani daha arkadaş kız arkadaşıyla görüşürken böyle böyle bana kötü gözle bakıyorlar demiş. şimdi ise bak haklıydım diyor. haklıymışda.

o yüzden o arkadaş gayet silinir. ağzı bile kırlır.
muhtemelen örümcek adamlı yorgan altında "dragon_slayer evde yok mu? diye x geliyormuş. ben de yok diyormuşum. eve giriyormuş. benim dambılları görüyormuş, çok kaslısın diyormuş..." diye kaç gece geçirdi adam allah bilir.

ayıp.

http://forum.paticik.com/read.php?62,6479373,page=2

di said:

Wayne said:
bos ustune bos laf

Bak yazarak anlatamadim, cizerek deneyeyim. Konu icindeki durumun tam olarak su;

http://i.imgur.com/yC2li.jpg

Geldin, alakasiz bi yerinden anladin, alinganlik yaptin, satastin, hala da gereksiz sekilde satasmaya devam ediyorsun.

Varsa bi derdin sakla hincini kinini, baska konuda gel yine dene.

http://forum.paticik.com/read.php?73,6477549,6479811,page=5#msg-6479811
Sosyal ağlarda paylaş

goldbären said:

bunu forumda en güzel yapan adam da xunndur. hatta eternal şu mesajında bu sıkıntıya dikkat çekmiştir:

Eternal said:

PastorOfMuppets said:

Huun'a katılıyorum. Top notch olsa da teknik olarak, cok ciddi bir event eksikliği var.

Heisenberg'ün agzına 2 tane catch phrase koyup bölüm başına o hype'la taşıyorlar diziyi, sıkıntı yaratıyor.

Artık suspense yok.

Ha Mika olayı çok hoştu, o riverbank sahnesi baya iyiydi.

Ama koca sezonda aklımda kalan Train bölümü ve bu var şu ana kadar.

Yükseltmeleri lazım.

Sen ne diyon abi ?
meth falan mı kullanıyosun.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...