Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Genel Başlık

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

tunch said:

Daily random bgler ile 1650 cap ulaşıyosun. Sadece alabildiğin maksimum conquest puanı 1350.

Bu ne demek abi, okudum okudum çözemedim, derdini mi anlatamıyorsun yanlış mı biliyorsun karar veremedim :p Arena/Random BG ile anca 1350'ye gelebiliyorsun, ötesine geçmenin Rated BG dışında yolu kesinlikle yok. PvP ekranındaki tooltipten de bu belli zaten, Arena ve BG 1350/1350 der, Rated BG 1350/1650 der.

Hatta 1350'ye dayanmadan RBG yaparsan resmen boşa gidiyor mesela, ona özel kodlama yapmamışlar çünkü, direk boştaki conquest'e yazıveriyor.
Sosyal ağlarda paylaş

wowhead said:

I have found the solution!

During the daily Shado-Pan quest Friends, Not Food! you are tasked with helping three Trainees out of the Kunchong feeding pits Ku-Yao (Ku-Mo's father) is in. He finally spawned perfectly fine for me when I flew to his spot while doing this daily after many days of no-showing and I was finally able to hand him one of the escape kites that was intended for the Trainees giving me quest credit.

So, yeah. Apparently it is meant to be phased and you're only meant to get the quest while on this daily or something of that accord.

Böyle yazmış adam, golden lotus'a revered olup o daily'i almadan yapılmıyormuş o da.
Sosyal ağlarda paylaş

Baggio said:

Hatta 1350'ye dayanmadan RBG yaparsan resmen boşa gidiyor mesela, ona özel kodlama yapmamışlar çünkü, direk boştaki conquest'e yazıveriyor.

Şu çok sinir bi olay, ben de patladıktan sonra fark ettim.

said:
kafadan 1800 arena 2200 rbg cap veriyor artık.

Nereye veriyor kafadan? Benim cap hala 1650.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

Baggio said:

Şu çok sinir bi olay, ben de patladıktan sonra fark ettim.

said:
kafadan 1800 arena 2200 rbg cap veriyor artık.

Nereye veriyor kafadan? Benim cap hala 1650.

Benim cap 2200 rbg arena falan yapmıyorum. Değiştirmişler sanırım.
Sosyal ağlarda paylaş

mardox said:

zaten item kasan kastı nasılsa, artık tabardla kasılsın repler. tbc zamanı bile tabardla rep kasılıyordu niye bunda zorlamışlar ki?

TBC'de tabardla neyin repi kasılıyordu? Bütün tabardlar exalted'da açılıyordu. Her dungeon ilgili factionın repini veriyordu sen orayı karıştırdın heralde.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...