Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Genel Başlık

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

ya arkadaşlar zorladı, scroll of res le geliyorum tekrar. DK veya monk düşünüyorum, guildin eksiğine göre.
80dk mı açsam, yoksa 85 paladini transfer mi etsem? DK zaten 50 den başlıycak 50-80 arası ne kadar sürer ki? DK yı 80den başlatmak mantıksız geldi
Sosyal ağlarda paylaş

toggie said:

DK 55'ten baslıyo. 70-80 arası cok sıkıcı. ama bence daha sıkıcı olan 80-85 arası.

Monk kas bence. Degisiklik iste, sıkılmazsın hem hybrid class.

80-85 arası 5-6 saat suruyo max işi bilirsen bence lvlingin en kolay kısmı ama 70-80, o kadar instance questine ragmen bile sıkıcı ve iğrenc.
Sosyal ağlarda paylaş

82'ye kadar dungeon spam + dungeon quests akabindeyse aralıksız quest yaparak 6-7 saatte 85 olursunuz.

5 saat gibi bir sürede 85 olmak için 82 sonrası tank oynuyorsanız ve sağlam gearınız varsa Deepholm'de trogg spawnları var onlar aralıksız spawn oluyorlar, orayı farmlamanız gerekiyor. Ben monkumu kasarken orayı epey kullandım hala fixlenmemişse hızlı şekilde 85 olmanıza katkı sağlar.
Sosyal ağlarda paylaş

axedice said:

olorin84 said:

80-85 arası 5-6 saat suruyo max işi bilirsen bence lvlingin en kolay kısmı

Tam olarak bilinmesi gereken iş nedir burda?

oncelikle 80-82 dungeon farm mantıklı gurup varsa. yoksa 80-81 heairloomlar cıkmadan cok kısa sonra 81-82 hijalde dwm kalan hairloomlar ustumuzde (kelle-cloak-pantalon). şimdi burda bir cok kişinin yaptıgı hata lvl atladıgı taktirde zone değiştirmemek oluyor 82 de Deepholm e girdinizde hijalin daha yarısı duruyor olucak deepholde ilk world fragment ustune 3-5 q sonra 83 olucaksınız ( lvlınızda acılan dungeonlara birer kere girip qlarını yapın) 83 te uldum (deepholme de takılmanın manası yok uldum qları daha cok xp veriyor) 2. jones q serisin den sonra su ucakla kactıgınız (tabi sizin quest sıranıza gore değişir) 84 oluyorsunuz ki 84-85 su oyunda 70 sonrası alınan en kolay lvl twilight a girdiniz vakit kolayca 85 oluyorsunuz daha zoneun 3 te 1i acıkken. 3 char kastım mop ta 80-85 en sıkıntısız gectiğim yer. (bu arada epic fly ın oldugunu ve cata questlerini bildiğinizi ve qlarda hiç vakit kaybetmeden, navigasyon sorunu olmadan ilerlediğinizi varsayıyorum)

bu arada son kastıgım char monk, monk xp buffınıda hesaba kattığım icin oyle bir sure verdim ama normal sartlarda 7 saati gecirmem kesinlikle :)
Sosyal ağlarda paylaş

60 olana kadar yeni questler o kadar sürükleyici ki, 60 olduktan sonra 80 olana kadar resmen eziyet çekiyorsunuz outland ve WotLK bölgelerinde.

Ama sonra 85 olupta kendinizi hijal'a bir attız mı resmen nasıl 85 olduğunuzu anlamıyorsunuz bile. Her level atladığınızda yeni bölgeye geçmek çok önemli bir detay, hiçbir bölgeyi bitirmek size birşey katmıyor. Ve her bölgenin başı çok basit, birbirinine yakın ve hızlı biten questlerde dolu.
Sosyal ağlarda paylaş

acıkcası cata betasında oynamıs biri olarak ilk o zaman fark ettim 80-81 tamamen calışıyordu hairloomlar daha sonra sadece quest xp bonusları kaldırıldı monster kill xp si duruyordu. Ha tamamen kaldırdılarsa su an bilemem.

Ayrıca amacın nedir anlamadım ben cok iyi lvl kasarım demişmiyim bana sormuslar yukarıda 5-6 saatte nasıl 80-85 kastıgımı bende insan gibi ne yaptıysam anlattım herhangi bir bilmişlik vs taslamadan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...