Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Genel Başlık

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

seraphiel said:

ilk defa şaman oynuyorum, roguemdeki iki loom hançeri buna yolladım. enchantment'ta yeter mi bunlar bana raidlere kadar? ya da elemental olsam staff mı alim büyü gücü için yine elde yakın vuruş için mace dagger falan mı olsun? raidlere kadar diyorum.

heirloomlar 80 e kadar zaten
Sosyal ağlarda paylaş

aslında böyle avatar uzakdoğu naruto vs temalı olsun diye panda şaman yaptım çok da hoşuma gitti, adı kitara oldu zaten. arka planda da naruto ost ve kungfu panda ost falan çalıyorum. thunderstorm, elektrik ateş falan da ilgi çekici caster olarak devam edicem galiba. ama sorum şu, caster iken priest gibi mi davranayım? yani ele int spirit spell vs veren bi staff ve mace mi alim, yoksa yanıma girenlere sokmak için hançer ya da agility içerikli bi şeyler mi?
Sosyal ağlarda paylaş

Raidlere kadar giden bu silah var. Önce main charınla düşür bunu, heirloomlarla 80'e kadar gidersin, 85'e kadar quest itemlerle gelip buna bir geçtin mi, offf of diyorum nerdeyse ona shota yakın bir modda gidiyorsun pandaria giriş bölgesinde.

Bunu düşürdüğümden beri druidi kasmamak için zor tutuyorum kendimi.
Sosyal ağlarda paylaş

seraphiel said:

caster iken priest gibi mi davranayım? yani ele int spirit spell vs veren bi staff ve mace mi alim, yoksa yanıma girenlere sokmak için hançer ya da agility içerikli bi şeyler mi?

Evet, casterken agilityli item işine yaramaz.

Zaten hibrid diye bişey yok artık wowda, tamamen caster ya da tamamen melee gideceksin.
Sosyal ağlarda paylaş

Oyunda yapacak dolu iş var, casual'den kastın ne bilmiyorum gerçi de;

Grind
Daily
Realm PvP (server'ına bağlı)
Saçma uğraşlar (farmville, pet battle vs.)
Ground mount only zonelar
World bosslar
...

hepsi var oyunda şu anda. Adamlar cataclysm'de vermedikleri kadar içeriği daha exp.in startında verdiler ve yeni patchle de yeni şeyler geliyor.
Sosyal ağlarda paylaş

Valorla ve dungeon grind faction reputaionla beleş item yok onu baya kıstılar. Onun yerine heroic farmlaman lazım raid itemları için, öyle revered olayım şu maviyi exalted olayım şu epixi kaparım yok hemen. Oyunu parçalara ayırmışlar burası casuallara burası hardkorlara burası da iki gruba birden diye. Bütün dailyleri yaptıktan sonra daha vaktin kalıyorsa zaten heroic farm bitmiştir git chalannge mode kas diyorlar. Casual olarak baya rahat oynuyorsun yine raid finder maid finder.
Sosyal ağlarda paylaş

Nerdeyse her fix patchinde değişen bir olay, anlamlı buluyorsanız takip edin tabi ama ne işe yarıyacak analamadım.

2 gün öncesine kadar burst dps'in kralı BM hunterdı ama genel dps'de sürünüyor adamlar. Warriorlar da onlara benziyor, burst korkunç ama genel dps listelerinde tek tük varlar.
Sosyal ağlarda paylaş

FreEmoon said:

Nerdeyse her fix patchinde değişen bir olay, anlamlı buluyorsanız takip edin tabi ama ne işe yarıyacak analamadım.

2 gün öncesine kadar burst dps'in kralı BM hunterdı ama genel dps'de sürünüyor adamlar. Warriorlar da onlara benziyor, burst korkunç ama genel dps listelerinde tek tük varlar.

Fury warrior u bm hunterla kıyaslamak olmamıs.

http://www.noxxic.com/wow/dps-rankings/theoretical-dps
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...