Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Mists of Pandaria Genel Başlık

ahmedinejad

Öne çıkan mesajlar

adamların elinde level 100e kadar materyal olduğu açıklanmıştı zaten burning crusade zamanında. daha emerald dream falan var hiç bulaşmadığımız, hatırlatırım.

ps. pandalar bgde skinable olsa hoş olurdu. peta anında kapattırır serverları biz de bahaneyle oyunu bırakırız.

edit: theorycraftın son noktasıymış bu da hakkaten;
http://fc08.deviantart.net/fs71/f/2011/226/b/7/mists_of_pandaria_by_galdroth-d46ivdm.png
Sosyal ağlarda paylaş

The Main Villian, WAR !

The war between Horde and Alliance. There is no main evil character.

pveciler kacar abi. niye boyle gerzeklik yapmislar.

AGA MONKUN SKILLER EFSANE DSAFGDFHGJFGH.

The pandas will be playable by both Alliance and Horde.

Armor
Cloth, Leather.

Weapon
Fist Weapons, One-Handed Axes, One-Handed Maces, One-Handed Swords, Polearms, Staves.

Pandaren Racials

Bouncy: reduces fall damage by half.
Inner peace: double rested XP.
Gourmand: +15 to cooking.
Epicurean: double stats to food buffs.

Spinning Crane Kick
Instant
You spin while kicking in the air. Physical damage every 1 sec, to all nearby enemies within 8 yards. Movement speed is reduced by 30%. Lasts 6 sec.

Roll
50 chi
Roll a short distance.
Sosyal ağlarda paylaş

Viktor sen kaçırdın ya. HUNTERLARDA MELEE WEAPON KALKIYOR ARTIK, min range 0 YARD!

Çok andık seni blizzcon topiğinde. Ghostcrawler konuşurken gözler seni aradı. "All weapons are hunter weaponsdan no weapons are hunter weaponsa geçtik" dedi ki ben öldüm orda zaten ahahah.
Sosyal ağlarda paylaş

Auto attack olmayan melee mi var oyunda?

Ayrıca aynı şeyi düşündüğümden sordum o açığı yüksek damage yada over time effectlerle kapatmaları gerekecek buda yine pvpde bir sürü sorun yaratacak.Sonuçta melee class bir şekil melee range içinde çarpışması gerekecek.
Gerçi neyi tartışıyoruzki yeni class blizz oynatmak için 2. dk stratejisini uygulayacaktır.
Sosyal ağlarda paylaş

Ben yazarken çok zaman geçmemiş fury warrior buff/nerfinden yola çıkarak yazmıştım.Ability outputları saçmalattılar dps vericez diye bu sefer pvpde terminator moduna geçtiler işin içinden çıkamayınca da auto attack boostlayıp mastery nerflediler falan.
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...