Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

kate upton epreşıyeysın tıhread

roket adam

Öne çıkan mesajlar

RamsesII said:

birader geç milla johovic gibi sokağa çıksam 10 tane bulur getiririm ne özelliği var allah aşkına.Basmışlar boyayı basmışlar makyajı

Ramses adamımsın.
Doğru diyor adam, Milla Jovoviç bundan sanırım 13-14 sene önce fifth element'te oynadığı zaman ilginçti, akıyordu, yakıyordu...Ya şimdi her yer milla jovoviç be kardeşim...Geçiniz. Ona bakarsanız ben lisedeyken belinda carlise'mı ne vardı, hastaydık bütün kadıköy anadolu lisesi kadına (ki çoğumuz da akmar pasajının müdavimleriydik, metalciydik en sıkısından, özlem tekin,şebnem ferah,duygu karpuz,ebru bank,gül ağırca'nın volvoxu vardı o zaman çakçak yapardık konserlerde bu kızlarla, ona rağmen popçu mopçu demez trt3'te bu kadının kibi çıktığında videoya mideoya kaydedip ertesi gün getirip sınıfta hava atardık, millet yalvarırdı 1 geceliğine kasedi almak için)...

Ulan yine şu saatte ne nostalji yaptırdınız bana beeee...!!!TRT3 izlerdik, akmar pasajına giderdik hatta neredeyse okuldan çok oraya giderdik, konsere giderdik, video izlerdik yaaaaa,video kaset ne lan şimdi ahahaha!!hey gidi yıllar!!
Sosyal ağlarda paylaş

Yalnız bak, Meksika dedin aklıma geldi, sene 2003 ve Meksika'dayım. Her yerde video kaset dükkanı. Ya o yıllarda bile bizde video kaset olayı bitmişti. Millet vcd izliyordu. Bu bana ilginç gelmişti.Sonra Amerika'ya gidip gelen arkadaşlarla konuştum, Amerika'da da o dönemde halen video kaset dükkanlarının yagın olduğunu söylemişlerdi, şaşırmıştım.
Sosyal ağlarda paylaş

Abi çoğunuz no-lifersınız, buradan başka gördüğünüz kadın yok denecek kadar az. Her şeyi buradan arkadaşlarınızdan öğreniyorsunuz. Güzel kadın kültürünüz yok. Kafanız boş bakış, memeyi değerlendirmeye hazır değilsiniz. Kız arkadaşım var diyeniniz de tatava. Bir çok kadın gördüm diyo, daha bir meme ellememiştir mesela. Anca kendi memesini ellemiştir..
Sosyal ağlarda paylaş

cetintas said:

Yalnız bak, Meksika dedin aklıma geldi, sene 2003 ve Meksika'dayım. Her yerde video kaset dükkanı. Ya o yıllarda bile bizde video kaset olayı bitmişti. Millet vcd izliyordu. Bu bana ilginç gelmişti.Sonra Amerika'ya gidip gelen arkadaşlarla konuştum, Amerika'da da o dönemde halen video kaset dükkanlarının yagın olduğunu söylemişlerdi, şaşırmıştım.

abi şu mesaj şey gibi olmuş

senelerden kore savaşı.nasıl ateş ediyorum.etraf düşman
Sosyal ağlarda paylaş

Misafir
Bu konu yeni mesajlara artık kapalıdır.
  • Yeni Oluştur...