Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Evdeki herseyi satiyorum.

di

Öne çıkan mesajlar

Selamlar,

Ocak-Subat ayina kadar evdeki dolaplardan mobilyalardan karyolaya koltuga, bardaktan canaktan tepsi-tavadan firina, external'inden internal disk'ine, monitorune bilgisayarina kadar satilabilecek her seyi satma niyetindeyim.

Duzenli bir liste cikarip koyacagim 1 hafta icerisinde ama bir seylere ihtiyaci olanlar yazarsa ya da ozel mesaj atarsa direkt var yok, var ama su zaman musait diyebilirim.
Sosyal ağlarda paylaş

hamsilipilav said:

tv var mı tv

Var lakin sorunlu. Gerzek servisi aradim, paneli bozuk at yenisini al dediler ama sorun panelde degil bence. Tamir ettirebilirsem gayet ucuza 42" LCD televizyon sahibi olabilirsiniz. Ettiremezsem kimse icin bir degeri yok zaten.
Sosyal ağlarda paylaş

abi en iyisini sen bilirsin de çok fevri hareket ediyorsun gibi geliyor bana... iyi araştır değil, "çok" iyi araştır ve mümkünse bunu yapmış kişileri bul derim üstüme vazife olmadan. bu herifler şimdi vize için teminat istiyorlar, iki gün sonra oturma için isteyecekler, aylık gelirin burada yaşamaya yetersiz deyip geri de çevirebilirler, çok çok iyi araştırılması gereken bir şey bu yani.

ha araştırdıysan bizle de paylaş :) yani şöyle baştan sona günlük gibi tutulmuş bir topic çok güzel olurdu...
Sosyal ağlarda paylaş

Calisma masami ne ara gordunki sen ? =) Evdeki bosluga gore ozel kesilmis masa benimkisi. Hosuna giderse olur tabi.

Koltuk takimini gayet ucuza almistik, ucuz oldugu kadar adi cikti. Cok uzua gidecek. Bakarsiniz begenirseniz alirsiniz. Kumasi ve kendisi falan cok saglam lakin icindeki elyafi yenilemek ya da bi kabartmak gerekicek.
Sosyal ağlarda paylaş

"roket adam" said:

abi en iyisini sen bilirsin de çok fevri hareket ediyorsun gibi geliyor bana... iyi araştır değil, "çok" iyi araştır ve mümkünse bunu yapmış kişileri bul derim üstüme vazife olmadan. bu herifler şimdi vize için teminat istiyorlar, iki gün sonra oturma için isteyecekler, aylık gelirin burada yaşamaya yetersiz deyip geri de çevirebilirler, çok çok iyi araştırılması gereken bir şey bu yani.

ha araştırdıysan bizle de paylaş :) yani şöyle baştan sona günlük gibi tutulmuş bir topic çok güzel olurdu...

E bosuna ocak subat demiyorum zaten. Olmazsa patlarsa bu da patlar. Olursa mis gibi olur ama sonuna kadar zorlicam sansimi.
Sosyal ağlarda paylaş

• Yeni Oluştur...