Jump to content
Forumu Destekleyenlere Katılın ×
Paticik Forumları
2000 lerden beri faal olan, çok şukela bir paylaşım platformuyuz. Hoşgeldiniz.

Şişmanlık ve askerlik: Bilgi başlığı

Mino

Öne çıkan mesajlar

reampage said:

172 - 102 kg ilk seferde aldım ben. şubedeki karı inanmadı ilk seferde şişmanlıktan vermezler dedi, erteleme alırsın dedi.

şimdi raporu gidip kafasına atayım

boyumuz aynı, ben 86 kiloyum ve kendimden tiksiniyorum lan. üzerimde bi 16 kilo daha olsa napardım bilmiyorum. askerlikten de yırttığına göre ilerisi için bi planın falan var mı merak ettim.
topiği okumaya devam ettim adam kilo veriyormuş zaten :(
Sosyal ağlarda paylaş

• 2 ay sonra ...
Agalar benim boy 1.85 , kilo 120 .. şimdi benim durumum nedir? +35 fazlam var benim.. kimisi diyor +30 1 sene tecil alır , +40 tam çürük alır filan.. nedir bunun olayı? birde nasıl gözüktüğün önemlimi yoksa sadece sayılar mı konuşuyor bu işte?

Abi ayrıca bende hipertansiyon (ilaçlı) , ve az miktarda şeker mevcut.. bunları söylemek bi işe yarar mı muaynede?
Sosyal ağlarda paylaş

İlkinde 30-40 arasıysan erteleme verirler, verirsin umuduyla. 30-40 arası olup başka ağır bir hastalık yoksa böyle oluyor. Kan tahlili vs ye bakacaklar.

İkincisinde +40 üzeri isen "bundan cacık olmaz" diyecekler çok büyük ihtimal.

Dediklerim Haydarpaşa GATA için geçerli. Tabi klinik şefi personel aynı kaldıysa.

Ben gittiğimde rapor alan kadar profesyonel başvuru vardı, şimdi nasıl durum bilmiyorum tabi.

Zaten gelişen olaylarda kimseyi zorla ülke dışı operasyonlara ikna edemeyecekleri için profesyonelleşme kaçınılmaz olacak.

"Nası ya" diyenlere petrol krizi ve Çin ablukası hakkında ufak araştırmaya davet ediyorum.
Sosyal ağlarda paylaş

• 1 yıl sonra ...
  • Yeni Oluştur...